15 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

Haftaya özgüvenli ve keyifli enerjilerle başlıyoruz.Sabah saatlerinde hafta sonunun dedikodusunu yapabilir, bir yandan da hızla hareket ederek kalan işleri kontrol altına alabiliriz. Öğleden sonra Ay’ın Başak burcuna geçmesiyle birlikte daha planlı ve organize olmaya başlayabilir, detaylar üzerinde çalışabiliriz. Özellikle akşama doğru devreye giren Uranüs olumlu görünümüyle teknolojiyi daha çok kullanabilir ve farklı teknik arayışlarına girebiliriz. Üstünde çalıştığımız konu ve projeleri başka bir açıdan değerlendirebiliriz.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; haftaya sağlam ve tutarlı adımlar atarak başlayabilirsin. Planladığın görüşmeler varsa bunları yapmak için son derece uygun bir gündesin. İlişkilerin neticesinde olumlu sonuçlar alabilir, güçlü kişiler tarafından desteklenip, herkesin kazanacağı çözümler üretebilirsin. Akşamüzeri kardeşlerinle ilgili bir konuda kararsızlık yaşaman mümkün.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; aile içi konularda kendini ortaya koyabileceğin ve keyifle ifade edebileceğin bir gündesin. Uzun zamandır ailenin ortak kaynağından beklediğin payına düşen gelire sahip olabilirsin. Yükselen motivasyonun özel ilişkini de etkileyerek Öğleden sonra aşk hayatındaki sorunları titizlikle irdeleyebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sosyal ve özel ilişkilerinde eski düşünce ve şartlanmalarını geride bırakarak, kendini yeniden yapılandırmak isteyebilir, yakınlarınla olan beraberliğini daha çok pekiştirebilirsin. Akşama doğru evinle ilgili yapabileceğin plan ve organizasyonun detaylarıyla uğraşabilir, yoğun tempon yüzünden çabuk sinirlenebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; kariyerinde desteklendiğin ve becerilerinin takdir gördüğü bir haftaya başlıyorsun. Elindeki işleri kolaylıkla sonuçlandırabilir, yakınlarına olumlu eleştirilerde de bulanabilirsin. Partnerinle planlayabileceğin kısa bir seyahat, moral ve motivasyonunu tazeleyecektir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; iş başvurusunda bulunmak için uygun bir gün olabilir. Kendine olan özgüveninle, samimi ve içten davranışınla olumlu sonuçlar alabilir; hatta günün sonuna doğu kazancınla ilgili planlama yapabilir, hesabını gözden geçirebilirsin. Keyfi harcamalarda biraz aşırıya kaçman mümkün.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; günün ilk saatlerinde endişe içerisinde olduğun maddi ve manevi konuları büyütmemeye ve aşırı hassasiyet göstererek, mantıklı kararlarına gölge düşürmemeye dikkat etmelisin. Günün ilerleyen saatlerinde kaygılarını öteleyebilir, hayatın tatlı ve sürprizli yönlerini deneyimleyebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; ortaklı bir iş kurmak için idealist ve yapıcı fikirlere sahip olduğun olumlu bir dönemdesin. İlişkilerin üzerine düşünmeni gerektiren ve seni harekete geçiren gelişmeler yaşayabilirsin. Bir tarafın duygularını tüm derinliğiyle göstermek isterken, diğer yanın ufak tefek detaylarla boğulabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; iş ve kariyerinle ilgili yenilikler söz konusu olurken, sen de oluşan koşullara uyum sağlamak için derin ve araştırmacı yönünü kullanabilirsin. İleriye yönelik hedef ve projelerine odaklanırken, kabiliyetlerin, yeteneklerin sen dâhil etrafındaki herkes için olumlu sonuçlar getirebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; kendine olan güvenin ve vizyonerliğin gün içinde oluşan koşulları kontrol altına almana yardımcı olabilir. Sosyal içerikli konular ve yakınlarınla yaptığın organizasyonlarla hayatını renklendirebilirsin. Günün ilerleyen zamanlarında duygusallıktan uzak durabilir, kusursuzluk peşinde olabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; finansal koşullarını zorlayacak birtakım isteklerinin peşinden gidebilir, harcamaların konusunda dikkatsiz davranabilirsin. Uzun yolculuklar, akademik kariyer, mahkeme ve medyayla ilgili konularda başarılı olabileceğin girişimlerde bulunabilir, tecrübeli insanların fikirlerini alabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; farkındalığının yüksek olduğu sabah saatlerinde stratejik davranman ve değişik çözümler üretmen mümkün. Kazanımların açısından destekleniyor olsan da yorgun düşen bedenin sinir sistemini zayıflatabilir ve yüksek çıkan sesin çevrendekilerce yanlış anlaşılabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; haftaya hızlı başlangıç yapabilir, planlarının beklediğinden daha hızla ilerlemesi sayesinde kendini daha keyifli hissedebilirsin. Ancak koşulları ve seçenekleri daha iyi değerlendirebilmen için zamana ve detaylara önem vermen gerekebilir. Rekabete açık olan ortamlarda bulunmaktan ziyade seni amaçlarına yakınlaştıran insanları hayatına almanda yarar var.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir! 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.