15 Nisan 2018 Burç Yorumları

Haftanın son günündeyiz. Yeniay öncesi zorlu geçecek dakikalara hazırlıklı olmalıyız. Mümkün olduğu kadar sorundan, stresten uzak dursak iyi olur. Kendimizi tehlikeye attığımız takdirde bir takım aksaklıklar yaşayabiliriz. Hırslarımızı dizginlememiz ve işleri zorlaştırmaktan kaçınmalıyız. Hemen her konuda tepkimizi göstermek zorunda olmadığımızın farkına varıp sakinleştikten sonra sorunları çözüme kavuşturmalıyız.

Sevgili Koç; güne enerjik, coşkulu ve sabırsız başlayabilir, inatçı ancak uzlaşmaya da hazır bir tavır içinde olabilirsin. Burcundaki Merkür’ün düz harekete başlaması ile birlikte; yeni girişimlerine odaklanabilir, cesaretli adımlar atabilirsin. Kariyer hayatında ve maddi kazançlarında çeşitli fırsatlarla karşılaşman mümkün.

Sevgili Boğa; bugün, düşünce ve fikirlerinin onay görmemesi içten içe öfkelenmene sebep olabilir. Merkür’ün düzelmesiyle; duygusal anlamda kendini rahat ifade edebilir, net kararlar verebilirsin. Kazancınla ilgili gelişmeler yaşarken, aşk ilişkilerini de daha sağlam temellere oturtma kararı verebilirsin. Dostunu düşmanını bu dönemde tespit etmen mümkündür.

Sevgili İkizler; günü birlik gezi organizasyonuna kalmak isteyebilir, finansal durumunun uygun olmadığını düşünerek vazgeçebilirsin Yönetici gezegenin Merkür’ün düzelmesiyle; belirlediğin hedeflerinle ilgili ilerleme kaydedebilir, sosyal gruplarda söz sahibi olabilir ve kalıcı işlere imza atabilirsin. Tanışacağın yeni kişiler önüne yeni fırsatlar çıkarabilir.

Sevgili Yengeç; bugün duygusal beklentilerinin sevdiğin kişi tarafından fark edilmemesi; tartışma zemini hazırlayabilir. Merkür’ün düzelmesi; kariyerinde, ortaklı işlerinde veya aile büyüklerinle olan iletişiminde daha başarılı olmana, daha özgüvenli iş girişimleri yapmana ve fikirlerini özgürce ifade etmene yardımcı olacaktır.

Sevgili Aslan; bir süredir almak istediğin bir eğitimle ilgili olumlu gelişme seni mutlu etse de zaman planlaması ile ilgili sıkıntı yaşayabilirsin. Merkür’ün düzelmesiyle birlikte; yurtdışı bağlantılı işlerinde, medya yayıncılık, ticaretle ilgili konularda yaşamış olduğun aksamalar ortadan kalkabilir ve sana verilen sözlerin yerine gelmesini sağlayabilir.

Sevgili Başak; uzun süredir süren ortak bir kaynakla ilgili paylaşım kararının netleşmemesi; öfkelenmene ve fevri çıkış yapmana neden olabilir. Merkür’ün düzelmesi; kişisel düşüncelerini kolayca ifade etmeni, fikirlerinin daha çok önemsenmesini sağlarken, gelirlerin konusundaki krizi çözmene de yardımcı olabilir.

Sevgili Terazi; ikili ilişkilerinle ilgili sorgulamalar yapabilir, çözüm odaklı olmayı arzu ederken, agresif olabilirsin. Merkür’ün düzelmesiyle birlikte; ortaklı işlerinde, ticaretle bağlantılı konularda çevrenle fikir birliğine ulaşman mümkün. Önünüzdeki günlerde ev, aile ve sevdiklerinle ilgili kararların daha net olabilir.

Sevgili Akrep; hafta sonunu evinde geçirmek isteyebilir, evinde çeşitli düzenlemeler yaparken ufak tefek sakarlık yaşayabilirsin. Merkür’ün düzelmesiyle birlikte; sağlığın, çalışma koşulların, ortak kaynakların ve sosyal gruplarla olan ilişkilerinde olumlu düzelmeler gerçekleşebilir.

Sevgili Yay; bugün, ilişkilerinde fikir ve düşüncelerini cesurca ifade etmen; yanlış ya da farklı algılanmana sebep olabilir. Merkür’ün düzelmesiyle birlikte; kariyerinde, romantik ilişkilerinde ve ortaklı iş birliklerinde yaşamış olduğun aksamaların, engellerin ve anlaşmazlıkların çözümü daha kolay alacaktır.

Sevgili Oğlak; aile büyüklerinle ya da evinle ilgili konularda, geçmişle ilgili sorunların tekrar tekrar gündem oluşturmasından sıkılabilir, yönünü tespit etmekle ilgili zorlanma yaşayabilirsin. Merkür’ün düzelmesiyle birlikte; çalışma düzenin, eğitimle ilgili konular, taşınma ve yer değişimi ile ilgili durumlar belirginleşecektir.

Sevgili Kova; sözlerine dikkat edip düşünerek konuşman gereken bir gün olabileceği gibi trafikte de dikkatli olman gerekebilir. Merkür’ün düzelmesiyle birlikte; romantik ilişkilerinde, çocuklarla ilgili konularda, eğitim ve hobilerinle ilgili alanlarda ya da ortak kaynaklarınla ilgili belirsizliklerin düzeldiğini görebilir, somut kararlar alabilirsin.

Sevgili Balık; şu sıralar maddi durumunla ilgili olumlu gelişmeler yaşıyor olsan da planlı hareket etme konusunda sevdiklerinle fikir ayrılığı yaşaman mümkün. Merkür’ün düzelmesiyle birlikte; ortaklı işlere daha sıcak bakabilir, ailevi sorunlarına kolaylıkla çözüm bulabilirsin. Kazançlarının artmasıyla, ödemelerini rahatlıkla yapabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir