15 Mayıs Burç Yorumları

Güne sorumluluklarımızın baskısını hissederek stres altında başlayabiliriz. Olaylara objektif bir şekilde yaklaşacağız  ama karamsar olmamayı denemeliyiz. Finansal konularda ve de ilişkilerde canımızı sıkan durumlar oluşabilir, sorunları çözmeye odaklanmamızda yarar var. Üzerimizdeki baskıyı ve yaşadığımız stresi alt etmenin bir yolunu bulabiliriz ya da elimizde olmayan gelişmeler yardımımıza koşabilir. Öğleden sonra beklentilerimiz yükselebilir, hedeflerimize ulaşabilmek için yapabileceğimizden daha fazlasını yapmaya kalkışabiliriz. Duygusal olarak da aşırılıklara meyilli olacağız. Akşam saatlerinde kendimizi daha güçlü hissedebilir, otorite konumundaki kişilerden destek alabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün kendinle yarışabilir, yaşamını ve ilişkilerini yönetirken hırslarına yenik düşebilirsin. Öfke patlamalarıyla çatışmalara yol açabilirsin. Sabırsızlığından dolayı hem senin hem de çevrendekilerin elini ayağını birbirine dolaştırabilirsin.

Sevgili Boğa; sevdiklerinden istediğin tepkiyi alamamanın hırsıyla güne başlayabilirsin. Yoğun çalışma temposu içinde her şeyi kontrol altına almaya çalışman ve düşüncelerin doğrultusunda hareket edilmesini istemen baskıcı bir tavır sergilemene yol açabilir.

Sevgili İkizler; kredi, vergi, sigorta, miras gibi işlerini bir an önce halletmek için harekete geçebilir, kendini ve çevrendekileri yıpratma pahasına fazla zorlayıcı olabilirsin. İlişkilerinde sonradan pişman olacağın çatışmalar yaşamamak için daha uyumlu olmalısın.

Sevgili Yengeç; bugün karşındakilerin üstünde baskı uyguladığını düşünebilir, duygusal açıdan tatmin olmakta zorlanabilirsin. Fakat önemli konularda ilerleme kaydetmek için ilişkileri doğru yönlendirmeli, birlikte hareket etmeli ve sorumluluk üstlenmelisin.

Sevgili Aslan; çalışma ortamındaki tempon fazla ağır olabilir, üstüne gereğinden fazla yük alabilirsin. İş yerindeki rekabet ortamı sözel tartışmaları da beraberinde getirse bile sen profesyonelliğini göstererek çalışmalarından başarıyla çıkabilir, istediğin sonucu elde edebilirsin.

Sevgili Başak; bugün zorlu ama bir o kadar da başarılı olabileceğin gelişmeler yaşayabilirsin. Bir taraftan keyif alacağın konularla ilgilenmek bir taraftan da sorumluluklarını yerine getirmek için uğraşabilirsin. Günün sonunda yorgun ama başarılı olabilirsin.

Sevgili Terazi; duygusal açıdan tatmin olamasan da kafana koyduklarını gerçekleştirebilir, bildiğin yolda ilerlemek için çaba sarf edebilirsin. Hem iş hem de sosyal yaşamında başlangıçlar yapmak, kendi düzenini oluşturmak için attığın adımlarda engellerle karşılaşabilirsin.

Sevgili Akrep; bugün kendini ifade etmek ve ikna edici olmak senin için çok önemli olabilir. Karşına çıkan fırsatları kullanabilirsin fakat şartları fazla zorlamamalı ve acele etmemelisin. Gerek yakın çevreyle gerekse sosyal medyayla ilişkilerinde çatışmaya açık bir dil kullanmamaya dikkat etmelisin.

Sevgili Yay; para kazanmakla ilgili hırslarının yoğun olduğu bir gündesin. Yeteneklerinin fark edilmesi ve kazançlarının artması için çaba gösterirken bir yandan da gönlünce harcama yapmak isteyebilirsin. Fakat bunları yaparken ilişkileri fazla zorlamamalısın.

Sevgili Oğlak; bugün hırslı ve cesur tavırlarla gözü kara girişimlerde bulunabilirsin. Fakat sadece kendi istek ve taleplerin doğrultusunda hareket ederek çevrendekileri zora sokabilir, kimseye danışmadan eylemlerini kabul ettirmeye çalışarak çatışmalara yol açabilirsin.

Sevgili Kova; olayları kontrol etmekte zorlanacağın için gelişmeler seni fazlasıyla zorlayabilir. Ne kadar arka planda kalmaya ve sorumluluk almamaya çalışsan da fayda etmeyecek ve kendini bir anda işin içinde bulabileceksin. Güzel haber ise rakiplerine karşı üstünlük sağlayabilirsin.

Sevgili Balık; bugün duygularını kontrol altına alarak, güç ve başarı peşinde olabilirsin. İçinde bulunduğun sosyal çevrenin sana kazandırdığı gücü kullanacak, karşına çıkan engellere rağmen yılmadan mücadele etmeye ve belirlediğin hedeflere varmaya devam edeceksin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.