15 Mayıs 2018 – Boğa Burcunda Yeniay – Güvenli Sulardayız!

Yeniay enerjileri genel olarak başlangıçlara işaret etse de Boğa burcunda gerçekleşecek yeniay mevcut olanı korumak için harekete geçeceğimizi gösteriyor. Güven, istikrar ve huzur gibi Boğa burcuna ait temalar gündemimizde olacak. Sahip olduklarımızı korumak ve kendimizi güvende hissetmek için kararlı ve sağlam adımlar atacağız. Bildiğimizden şaşmayacak, risk almaya yanaşmayacağız. Mümkün olduğunca tanıdık sularda yüzmek isteyecek, sonunu görmediğimiz maceralara atılmayacağız.

Sevgili Koç; bugün gerçekleşecek yeniay seni özellikle finansal konularda etkiliyor. Bu dönemde kendini özellikle maddi açıdan güvende hissetmek isteyeceksin. Bu nedenle kazançlarını arttırmak için kafa yorabilir, sahip olduğun yetenekleri kullanarak daha farklı, sağlam ve uzun vadeli girişimlerden kazanç elde etmeye çalışabilirsin.

Sevgili Boğa; burcunda gerçekleşecek yeniay da kendi isteklerinin peşinden gideceğin başlangıçlar yapmanı destekleyecek. Kendini daha cesur bir şekilde ifade edebilecek, ön planda olmaktan çekinmeyeceksin. Dış görünüm ve sağlığınla daha çok ilgilenmeye başlayabilirsin. İkili ilişkilerde daha baskın davranabilir, kontrolü ele alabilirsin.

Sevgili İkizler; Boğa burcundaki yeniay kontrolün dışında gelişebilecek durumlara karşın maddi manevi olarak hazırlıklı olman gerektiğine işaret ediyor. Seni huzursuz eden ve güvensiz hissetmene neden olan konular gün ışığına çıkabilir. Bu sorunlarla yüzleşmek seni içsel olarak rahatlatacak. Özellikle maddi konulardaki endişelerin sona erebilir.

Sevgili Yengeç; bugün gerçekleşecek yeniay ile birlikte farklı gruplar içinde yer alabilir, sosyal ortamını değiştirebilirsin. Bugünlerde tanışacağın insanlar, farkındalık kazanmana ve yeni ufuklara doğru ilerlemene yardım edebilir. Ancak bugünlerde senin için en önemli konu geleceğini güvence altına almak, eğer akıllı davranırsan bu konuda doğru ve kalıcı adımlar atabilirsin.

Sevgili Aslan; Boğa burcundaki yeniay hedeflerine varman için sana yeni kapılar açabilir. Kendini güvende hissetmek için hem kariyerin hem özel hayatınla ilgili uzun soluklu planlar yapıyorsun. Gereken cesareti gösterebilirsen makul riskler alarak hedeflerine ulaşabilirsin. Ancak her adımını düşünerek atman gerektiğini unutmamalısın.

Sevgili Başak; yeniay ile birlikte seyahatler gündeme gelebilir ya da yeni bir eğitime başlayabilirsin. Her durumda sıra dışı çözümler üreterek, alternatifler bulabileceğin bir döneme giriyorsun. Bu arada karşına sosyal medya, yayıncılık ya da uluslararası konularda karşına birçok fırsat çıkabilir. Hayata bakış açını yenilemen, yaptığın işlerde de fark yaratmanı sağlayabilir.

Sevgili Terazi; Boğa burcundaki yeniay, özellikle yatırımlar, kredi, vergi, sigorta ve prim ile ilgili yeni bir döneme girmeni sağlayabilir. Kendini finansal açından güvende hissetmek için harekete geçebilir, borçlarını yapılandırmak ya da yatırımlarını sağlama almak isteyebilirsin. Eşinin ya da ailenin gelirlerindeki değişiklik sana olumlu bir şekilde yansıyabilir.

Sevgili Akrep; karşıt burcunda gerçekleşecek yeniay ile birlikte evlilik, ortaklık ve iş birliklerinde yeni sayfalar açabilir, sıra dışı kişilerle tanışabilirsin. Bugünlerde karşına çıkan kişiler, sana hayata farklı bir açıdan bakmayı öğretebilir ve güzel fırsatlar getirebilir. Ancak kuracağın ilişkilerde güven teması ön plana çıkacak ya da mevcut ilişkilerinde güven tazelemek isteyeceksin.

Sevgili Yay; yeniayla birlikte yeni bir görev ya da sorumluluk üstelenmen gerekebilir, bu nedenle yoğun bir tempoda çalışabilir, kendini yorabilirsin. Ancak çalışma ortamında seni geliştirecek, uzmanlaştıracak ve farkındalığını artıracak gelişmeler yaşaman da mümkün. Yeni iş arkadaşları edinebilir, yaptığın işe farklılık katabilirsin.

Sevgili Oğlak; Boğa burcunda gerçekleşecek yeniay, yaşamdan çok daha fazla keyif alabileceğin bir döneme girdiğine işaret ediyor. Yeni aşklar hayatına girebilir ya da yeni hobiler edinebilirsin. Hatta çocuk sahibi olmanın heyecanını yaşayabilirsin. Sıra dışı bir bakış açısıyla doğru riskler alabilir, bu sayede kazanç elde edebilirsin.

Sevgili Kova; yeniay, özel hayatında ve kariyerinde önemli gelişmeler yaşayacağının habercisi. Ev sahibi olmak, evlenmek, yer değiştirmek gibi konular gündeme gelebilir. Özellikle aileni güvence altına almak için yatırımlarda bulunmak isteyebilirsin. Karşına çıkan fırsatlar ufkunun açılması sağlayacak ve yaşama daha güvenle bakmana yardım edecek.

Sevgili Balık; Boğa burcunda gerçekleşecek yeniay, yeni bir öğrenme sürecine girebileceğine, anlaşmalar ve sözleşmeler aracılığıyla fırsatlar yakalayabileceğine işaret ediyor. Bugünlerde iletişim trafiğin fazlasıyla hareketlenebilir. Kardeşlerinle veya kuzenlerinle bir araya gelebilirsin. Kısa yolculuklar gündeme gelebilir, akraba ziyareti yapabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.