15 Mayıs 2015 Burç Yorumları

Beklentilerimizin yoğun olacağı bir gündeyiz. Kararlı ve tutarlı adımlarla ilerlememiz yararımıza olacaktır. Değişime açık bir şekilde, sabretmeli, risk almadan, ilerlemeliyiz. Güven konusunda sıkıntılar yaşayabiliriz, o yüzden bir işe kalkışmadan iki kere düşünmeliyiz. Beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilir, güvendiğimiz dağlara kar yağabilir.

Sevgili Koç; uzun yıllardır burcunda bulunan Uranüs’ün burç değiştirip, Boğa burcuna geçmesiyle; maddi ve manevi alanda değişim fırsatları doğarken, yeni Ay da otorite konumundaki insanlardan destek görmene, yeni kazanç kapıları bulmana yardımcı olacaktır. Gün içerisinde olası gerginliklere karşı sakinliğini koruman gerekebilir.

Sevgili Boğa; Uranüs’ün burcuna geçmesi ve aynı zamanda burcunda oluşacak yeni Ay’ın etkisiyle; hayatınla ilgili hızlı ve beklenmedik kararlar alabilir, değişime ve yeniliklere yönelebilirsin. Ayrıca; yeni eğitimler almak, uzak yerlere taşınmak ya da düşünce, inanç ve fikirlerinle dikkat çekme fırsatları yakalayabilirsin.

Sevgili İkizler; Uranüs’ün burç değiştirmesi ve yeni Ay’ın etkisiyle; ruhunun özgür olacağı bu dönemde zihinsel farkındalık yaşayabilir, yeni şeyler öğrenerek aydınlanabilirsin. Bağımlılıklarına veda edebilir, sezgilerine daha çok önem vermeye başlayabilirsin. Bugün karşındaki insanlarla anlaşmazlık yaşamamak adına biraz daha geri planda kalmayı denemelisin.

Sevgili Yengeç; Uranüs’ün burç değiştirmesi ve yeni Ay’ın etkisiyle; hedefin yeni dostluklar ve gruplar olurken, farkı insanlarla bir araya gelmen sana şans getirebilir. Hedef ve arzularınla ilgili olumlu gelişmelere şahit olabilirsin. Önümüzdeki birkaç gün iş birliği içinde olduğun insanlarla maddi veya iletişimsel konularda temkinli olman gerekebilir.

Sevgili Aslan; yeni Ay’ın etkisiyle güçlü ve otorite konumundaki kişilerden gelebilecek destekle kariyerini daha da sağlamlaştırabileceğin gibi, yeni iş imkanıyla da karşılaşman mümkün. Uranüs’ün burç değiştirmesi; hayatında ve imajında radikal değişiklikler yapmana fırsat verecektir. Gün içinde partnerlerin ya da iş arkadaşlarınla ani gerilimlere dikkat etmelisin.

Sevgili Başak; Uranüs’ün burç değiştirmesi ve yeni Ay’ın etkisiyle; eğitim, ticaret, medya yayıncılık ve uluslararası işler alanında yeni başlangıçlar yapmak için motive olurken, aşk sevgi, çocuklar ve yeni hobiler edinmek adına da olumlu etkiler altındasın. Ancak; gün içerisinde öfke nöbetlerine karşı sağduyulu olman gerekebilir.

Sevgili Terazi; Uranüs’ün burç değiştirmesi ve yeni Ay’ın etkisiyle; ailen veya aile büyüklerinden, eşin ya da ortağının gelirlerinden, kredi veya komisyon gibi alanlardan destek bulabilirsin. İçgüdüsel olarak özgürleşip, sezgisel olarak güçlenebilirsin. Gün içerisinde, partnerin ya da sevdiklerinle iletişimlerinde dikkatli olmalısın.

Sevgili Akrep; Uranüs’ün burç değiştirmesi ve yeni Ay’ın etkisiyle; yakın çevrenden ya da ortağından destek görerek rahatlayabilir, hayatını ve bakış açını yenileyebilirsin. İlişkilerinle ilgili ani kararlara açık olabilir, maddi konularda yaratıcılığını kullanabilirsin. Gün içerisinde; ailenle fikir ayrılıkları yaşaman mümkündür.

Sevgili Yay; Uranüs’ün burç değiştirmesi ve yeni Ay’ın etkisiyle; çalışma koşullarında, sağlığında ve rutin işlerinde daha özgür olabilir ve ani değişimlere gidebilirsin. Kazanımların açısından şansın artabilir, gayrimenkul ya da yatırımların açısından da olumlu destekler bulabilirsin. Bugün ego savaşlarından uzak durmalısın.

Sevgili Oğlak; Uranüs’ün burç değiştirmesi ve yeni Ay’ın etkisi; aşk, yaratıcılık ve çocuklarla ilgili konularda ani gelişebilecek olayları gösterirken, özgürlüğünün keyfini çıkarmanı da sağlayabilir. Yeni bir hobi edinmek, sosyal aktivitelere yönelmek, farklı ve sıra dışı organizasyonlarda bulunmak için çok uygun bir dönemdesin. Şu aralar öfke kontrolünü sağlamaya çalışmalısın.

Sevgili Kova; yönetici gezegenin Uranüs’ün burç değiştirmesi ve yeni Ay’ın etkisi; ev ve aileyle ilgili ani gelişen olaylar, yeni bir ev almana, yaşam alanını değiştirmene ve hayallerine kavuşmanı sağlarken, kazançların açısından da oldukça destekleyici olabilir. Gün içerisinde sevdiklerinle yaşayabileceğin anlaşmazlıkları tolere etmeye çalışmalısın.

Sevgili Balık; Uranüs’ün burç değiştirmesi ve yeni Ay’ın etkisiyle; güvendiğin dost ve arkadaşlardan gelebilecek fırsatlara açık olduğun, yakın çevre ilişkilerinden destek bulduğun, kısa ve uzun seyahatler yapacağın ve eğitimler alacağın bir sürece giriyorsun. Bu dönemde kazançların da artabilir. Gün içerisinde yakın çevrenle iyi ilişkiler içinde olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.