15 Mart Burç Yorumları

Sabah saatleri planladığımız gibi ilerlemeyebilir. Değişken koşullar, hevesle başladığımız işleri yarıda bırakmamıza neden olabilir. Farkındalığımız yüksek, bu sayede olaylara farklı bir gözle bakabilecek ve yeni stratejiler belirleyebileceğiz. Öğleden sonra yeni bir işe başlamak yerine elimizdeki işleri tamamlamak yerinde olacaktır. Akşam saatlerinde konsantrasyon gerektiren işlere yönelebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; güne ilişkilerinden abartılı bir beklenti içinde başlayabilir, istek ve taleplerini başkalarının yapmasını bekleyebilirsin. Aynı görüşü paylaştığın kişilerle paylaşımlarda bulunmak, doğru iş birliklerini kurmanı sağlayabilir. Akşam saatlerinde finansal konular gündeme gelebilir.Sevgili Boğa; iş arkadaşlarınla görev paylaşımında bulunman, çalışmalarının kolay ilerlemesini sağlayacağı gibi kriz yönetimlerini de başarıyla yapmanı sağlayacaktır. Günün ilerleyen saatlerinde şartları belirlemen zor olabilir. İlişkilere ve ortaklıklara odaklanarak karşındakileri dinlemen gerekebilir.

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde keyif alacağın uğraşlar içinde olabilir, kendini şımartabileceğin alışverişlere çıkabilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişileri mutlu etmek için çaba sarf edebilir, sorumlulukları paylaşabilirsin. Fakat akşama doğru çalışma ortamında tempo artabilir veya işlerini yetiştirmen gerekebilir.

Sevgili Yengeç; yaşamından büyük beklentiler içine girebilir, aile ilişkilerinin üstüne fazla düşebilirsin. Akrabalarının desteği ile girişimlerde bulunmanı sağlayacak fırsatlar yakalayabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde kendine ve sevdiklerine daha fazla zaman ayırmak isteyebilir, keyif alacağın uğraşlar içinde olabilirsin.

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde iletişim trafiğin çok yoğun olabilir, kendine keyifli programlar yapabilir, sosyal medyada zaman geçirebilirsin. Fazla beklenti yaratacak sözler vermemelisin. Akşam saatlerinde evde kalıp dinlenmek isteyebilir, ailenle bir arada olabilirsin.

Sevgili Başak; ekonomik iş birliklerin, beklentilerinin üstünde gelir elde etmeni sağlayabilir, kazançlarının artmasını sağlayacak yatırım fırsatlarıyla karşılaşabilirsin. Akşama doğru zihinsel odaklanma gereken işler gündeme gelebilir, yazı yazacağın ya da araştırma yapacağın konularla ilgilenebilirsin.

Sevgili Terazi; güne sosyal hayatında hareketli bir tempoyla başlayabilir, beklentilerinin yerine gelmesinin keyfini çıkarabilir ya da aldığın haberlerle mutlu olabilirsin. Fakat günün ilerleyen saatlerinde ekonomik sorunların gündeme gelmesiyle endişelerin ve duygusal krizlerin çoğalabilir.

Sevgili Akrep; bugün de arka planda olmak ve olayları değerlendirmek isteyebilirsin fakat sevdiklerin seni yalnız bırakmayacak, içine kapanmaya fırsat bulamadan onlarla duygusal paylaşımlarda bulunabileceksin. Akşam saatlerinde Ay’ın burcuna geçmesiyle birlikte hareketlenebilir, kontrolü ele alabilirsin.

Sevgili Yay; gün boyunca keyifli ve enerjik olabilir, dostlarınla güzel zaman geçirebilir, yaptığın görüşmelerden olumlu sonuçlarla çıkabilirsin. Geleceğe dair büyük hedefler koyabilirsin. Fakat günün ilerleyen saatlerinde endişelerin artabilir, yalnız kalmak isteyebilirsin.

Sevgili Oğlak; gün boyunca programın çok yoğun olabilir, birçok kişiyle görüşebilir, ara buluculuk yapabilirsin. Diplomasi yeteneğini sergileyerek yaptığın işlerden olumlu sonuç alabilirsin. Akşam saatlerinde geleceğe dair hedeflerini netleştirebilir, arkadaşlarınla zaman geçirebilirsin.

Sevgili Kova; beklediğin haberlerin gelmesiyle harekete geçebilir, kişisel gelişimine katkıda bulunacak eğitimlere katılabilir ya da görüşlerini arkadaşlarınla paylaşarak, fikir alışverişinde bulunabilirsin. Öğleden sonra iş ve sosyal hayatınla ilgili hareketlenmeler başlayabilir.

Sevgili Balık; beklediğin paraların gelmesiyle kendini daha rahat hissedebilir, ödemelerini zamanında yapabilir, hatta sevdiklerinle kazançlarını paylaşabilirsin. Prim, komisyon, faiz tarzı gelirler elde edebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde düşüncelerin netleşmeye başlayabilir, düşüncelerini anlatabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir