15 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Hareketli ancak belirsizliklerle dolu bir güne başlıyoruz. Yaptığımız programlardan kısa sürede vazgeçebilir, ikilemde kalabilir ya da rehavete kapılıp zamanımızı sosyal medya da geçirebiliriz. Aslında açık havada aktivitelerde bulunmak için uygun bir gündeyiz ancak yanılgılar ve yalan yanlış haberler zihnimizi bulandırabilir. En iyisi fazla enerjimizi boşaltacak ortamlarda bulunup fazla etli sütlüye bulaşmadan, kesin yargıya varmadan günümüzü keyifli geçirmeye bakmak olacaktır.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugünü sosyalleşmeye ayıracağın bir gün olarak kabul edebilir; ileriye dönük planların için harekete geçeceğin veya bunlarla ilgili seyahat planları yapacağın bir gündesin. Akademik hayatınla ilgili beklediğin bazı haberlerden güzel sonuçlar gelebileceği gibi yeniliklerin için iyi bir başlangıç olacaktır.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; haftanın bu son gününde finansal kaynaklarınla alakalı uğraşman gereken bazı konular olabilir. Kafanda tasarladığın ve yatırım olarak değerlendirebileceğin kaynaklarını kullanmayı düşünürken; etrafında olan insanlar seni zihinsel olarak manipüle etmeye çalışsalar da ipin ucunu bırakmaya niyetin yok gibi görünüyor.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; partnerinin sana göstermiş olabileceği yoğun ilgiden kaynaklı, güne motivasyonun oldukça yüksek başlayabilir ve mutlu bir hafta sonu geçirebilirsin. Eşinin sana sürprizler yapacağı ve hatta bir etkinlik için seyahate çıkma teklifinde bulunabileceği bu günde aranızdaki bağı kuvvetlendirmek adına iletişim halinde olabileceksin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; gezmek ve sosyalleşme açısından çok uygun bir günde olsan da geride bıraktığın yoğun haftadan sonra kendini yorgun hissedebilirsin. Bedensel sağlığınla ilgili kontrollerden kaçınmamalı ve sağlığını ihmal etmemelisin. Gününün büyük bir kısmını dinlenerek ve evindeki rutin işlerinle ilgilenerek geçirmelisin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; geçtiğimiz birkaç günün negatif enerjilerinden kurtulacak ve güne motivasyonun yüksek başlayacaksın. İsteklerin ve ihtiyaçların doğrultusunda hayalini kurduğun veya cevap almak istediğin konularda şansın oldukça açık. Aşk ilişkilerinde de bazı yenilikler seni bekliyor olabilir; biriyle tanışabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; hareketli geçen bir haftadan sonra bugün enerjiler yüksek olsa da sen durulmayı tercih edebilir ve sakin bir ruh halinde olabilirsin. Sorumluluklarını yerine getirdikten ve işlerini yoluna koyduktan sonra ailenle birlikte vakit geçirebilir,  gezintilere çıkabilir veya kısa bir tatil planı yapabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; geri planda kalmayı tercih ettiğin ve hayattan keyif almayan melankolik ruh halinden çıkacağın bu günde;  oldukça sosyal ve neşeli olacaksın. Kardeşlerinle veya kuzenlerinle vakit geçirebilir ve motivasyonunu yükseltebilirsin. Beklemekte olduğun bazı haberlerin güzel geri bildirimlerini alabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; maddi konuların gündemde olduğu bugün de; hem yakın gelecekteki yatırımlarını gözden geçireceğin hem de biraz kafa yoracağın bir gündesin. Geçim sıkıntısı yaşadığını hissedebilir; kişisel bir bilanço çıkarıp yaşam standartların hakkında kendinle iletişime geçebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; burcunda ilerleyen Ay; bugünün sonuna kadar yapacakların konusunda seni hem mutlu edecek hem de olumlu sonuçlar için destekleyecek. Çevrende gerek sözü dinlenen gerekse göz önünde ve dikkat çekici olabilirsin. Gönül işleriyle alakalı atacağın bazı adımlar varsa bugünü değerlendirmeli ve şansını denemelisin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; aktif ve sosyal geçirdiğin bir haftadan sonra bugün kendini duygusal ve psikolojik açıdan yorgun hissedebilirsin. İçe dönmek ve dinlenmek için uygun bir günde olsan da temiz havanın sana hem bedensel hem de zihinsel açıdan iyi geleceğini bilmelisin zira içe kapanman seni yalnızlaştırabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; aşk hayatının hareketli olacağı bu günde beklenmedik gelişmelerle karşılaşman mümkün. Sosyalleşme ve arkadaşlarınla vakit geçirme fikrine sıcak bakabilir; gününü dışarda geçirebilirsin. İşin veya eğitiminle ilgili konularda, bulunduğun ortamlarda tanışabileceğin insanlar sana yeni fikirler verebilirler.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; geleceğinle alakalı endişelerini gidermek adına yenilenme isteğinde olabilir ve gününü sakin kalıp düşünmek için kullanabilirsin. Hayatında değişiklik yapma düşünceni yakınlarınla paylaşabilir ve fikir alışverişinde bulunabilirsin. Haftanın bu son gününde kişisel isteklerine yoğunlaşabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir