15 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün hem zihin hem de duygu dünyamızın derinliklerine inebileceğimiz enerjiler altındayız. Duygusal zekamızı en verimli haliyle kullanabilir; mantık, sezgi ve hislerimizi rahatlıkla harmanlayarak düşünebilir; hayallerimizi gerçeğe dönüştürecek planları yapabiliriz. Birkaç gündür yaşanan inişli çıkışlı hava artık geride bırakabilir; duygularımızla hareket edeceğimiz bir sürece adım atabiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün ailenin ve sevdiklerinin değerlerini koruma içgüdüsüyle hareket edebilir, uzun zamandır ertelediğin ev işlerine yönelebilirsin. Gelecek hedeflerinle ilgili bilinçli kararlar verebilir ve bu kararları vizyonunla destekleyebilirsin.  Günlük yaşamında yapacağın yenilikler, kararlılığın sayesinde uzun soluklu olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; seni rahatsız eden konuları çözüme ulaştırmak niyetiyle güne başlayabilir, özel hayatınla ilgili duyduğun şüphe ve belirsizliklere son noktayı koymadan önce değişik açılardan değerlendirmek isteyebilirsin. Farklı sosyal gruplarda bulunarak çevrene yaratıcı fikirlerini aktarabilir ya da manevi konularla ilgilenebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; gelecekle ilgili kaygıların, seni maddi ve manevi anlamda güvende olman için harekete geçirebilir. Plan yapman ve ihtiyacın olan düzeni kurman için bu özel günleri kullanabilirsin. Kararlılığın güçlü duruşuna destek veriyor olsa da kişisel fikirlerinde esnek olmayı da bilmelisin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; son birkaç gündür yaşamış olduğun karamsarlıktan uzaklaşıp, enerjini yükselterek konsantrasyon sağlayabilirsin. Farkındalığını artıracak konuşmalar, seni farklı tecrübe arayışına sokabilir ya da sen geçmişteki tecrübelerinden yararlanarak bu duruma ön ayak olabilirsin. Sevdiklerine karşı duyarlı, hassas ve yapıcı olduğun bir gündesin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; hassas olduğun ve üzerinde titizlikle durduğun konularla güne başlayabilirsin. Maddi güvenliğinle ilgili duygularını başkalarına yansıtmaktan kaçınıyor olsan da finansal kararların kontrolünün sende olmasında ısrarcı olabilirsin. İçsel olarak yaşadığın bu ikilem sağlığını bozabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; geçmiş ile gelecek arasında bir köprü kurmaya çalıştığın zamanlardan geçiyor olabilirsin. Kendi hayatının neresinde olduğunu, kişisel isteklerine ne kadar değer verdiğini ve neden başkalarının hayatına uyum göstermeye çalıştığını sorguluyor olabilirsin. Duygusal konuların ve başkalarıyla olan ilişkilerin yeni bir boyuta taşınıyor olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; analiz eden ve güçlü ifadelerle kendini gösteren yapın, dikkatleri üzerine çekmeni sağlayabilir. Geçmiş plan ve programlarını gözden geçirebilir, eksiklerini kısa sürede fark edip tamamlayabilirsin. Yetenek ve becerilerini çalışma alanına kanalize etme çaban, çok yakında olumlu sonuçlanabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; yeni gelişen fikirlere önyargılı yaklaşmak yerine, uzlaşmacı bir tavır sergileyerek, oluşan fırsatlara da kapıyı açabilirsin. Partnerinle olan ilişkin sağduyu gerektirebilir. Birtakım kararlar almadan önce kafanın içindeki sorulara yanıt bulmalı, sonrasında görüşmelerini yapmalısın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; fanatik tutumların sana ve ailene zor saatler yaşatabilir ve içinden çıkamadığın finansal konuları farklı bir bakış açısıyla değerlendirmen gerekebilir. Olayları kişiselleştirmenden bütüne yaydığında hem daha net çözümler üretebilir hem de hizmet aldığın insanlardan destek görebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün karşındaki insanların abartılı beklentileri zor durumlar yaşatabilir. Çevrende çizdiğin güçlü imaj kırılgan ve hassas yapını gizlemene neden olabilir. Başlamış olduğun bir işi bitirmek veya beklemeye bıraktığın konuları çözüme kavuşturmak için günün enerjilerini kullanabilirsin

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; kendinden, yetenek ve becerilerinden, görüş ve düşüncelerinden, kazançlarından artık daha emin olmaya başladığın dönemde olabilirsin. Gündemindeki sorunlarına kolaylıkla çözüm bulabilirsin. Yaşamından keyif alabileceğin şartlar oluşmasına rağmen, sorumlulukların üzerinde baskı hissetmene neden olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; uzun zamandır düşünüp dile getiremediğin birtakım konuları açığa çıkarmak isteyip üzerindeki yükü hafifletmek isteyebilirsin. Şu ara sıklıkla yaşayabileceğin kararsızlıklara rağmen, seni destekleyen koşullar içerisindesin. Geçmiş tecrübelerinden faydalanarak elindekilerine sahip çıkmanda yarar var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.