15 Kasım 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün, fiziksel ve zihinsel kapasitemiz artabilir hatta aşırıya kaçan reaksiyonlar verebiliriz. Sosyal ortamlarda yer almak, aktivitelerde bulunmak, duygu ve düşüncelerimizi anlatmak açısından uygun bir zamandayız ama abartıya kaçmaya ve haddimizi aşmaya da çok meyilliyiz, dikkatli olmamızda fayda var.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinde birçok düşünce zihninde bir karmaşaya neden olabilir. Aniden ortaya çıkan durumlar karşısında planların değişebilir, yerine yenileri gelebilir hatta ufak bir yolculuk gündeme gelebilir.  Günün ikinci yarısında ise eve, aileye dair konularda daha ön plana çıkabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; para işlerin günün ilk bölümünde seni meşgul edebilir, koşulların değişkenliği planlarını etkileyebilir. Fakat aynı anda karşına birçok fırsat da çıkabilir. Ancak karar almakta zorlanabilirsin. Öğleden sonra iletişiminde daha hassas ve duyarlı olabilir, görüşmelerde objektif davranamayabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; karşına birçok fırsat çıkmasına rağmen koşulların değişken olmasından etkilenebilirsin. En iyisi sabah saatlerini kendine ayırmalı, sadece keyif aldığın konulara ve ilişkilere odaklanmalısın. Öğleden sonra ise finansal konularla ilgili gelişmeler yaşanabilir, artık para konularına odaklanabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; günün ilk bölümünde planların kontrolün dışında aksayabilir, istesen de bazı konularda adım atamayabilirsin. Öğleden itibaren burcuna ilerleyecek olan Ay ile birlikte kontrolü ele alabilir, kendini daha rahat ifade edebilirsin. Çevrende senden yardım ve destek isteyen kişiler olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; sabah saatlerinde çevren çok kalabalık olabilir, aynı anda birçok kişiye birden randevu verip iki ayağını bir pabuca sokabilirsin. Ancak yine de işler bir şekilde yoluna girmesi ve isteklerinin yerine gelmesi mümkün. Öğleden sonra ruh halin değişebilir, biraz yalnız kalmak isteyebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; güne başlarken kafanda birçok iş planlamış olabilirsin ama hepsine birden yetişmekte zorlanabileceğini unutma. Görüşme ve toplantılarda büyük vaatlerde bulunup üstüne fazla iş almamaya çalışmalısın. Öğleden sonra süreç yavaşlayacak ve daha derin düşünme fırsatı bulacaksın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün zihinsel olarak oldukça aktifsin, çevrendeki herkese birden laf yetiştirmeye çalışabilir, arabuluculuk görevi üstlenebilirsin. Biraz aşırıya kaçarak fazla da konuşabilir, ağzından bazı şeyleri  kaçırabilirsin, ama sonunda her şey tatlıya bağlanacak. Öğleden sonra ise daha duygusal ve duyarlı olabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde plan değişiklikleri yapabilir ya da yaptığın bir alış verişi iade etmeye, ödemeleri geri almaya çalışabilirsin. Öğleden sonra ise etrafındakilere empatiyle yaklaşabilir, sosyal medyada duygusal paylaşımlar yapabilir, duygularının etkisiyle hareket edebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; güne neşe ve umutla başlayabilir, karşındakilerin de desteklemesiyle keyifli programlar yapabilirsin ancak iyi düşünerek hareket etmeli, hemen sonra pişman olacağın kararlar almamalısın. Öğleden sonra finansal konuların ağırlıklı olduğu işlerle uğraşabilir, gelişen olaylara ayak uydurmakta zorlanabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; sabah saatlerinde son günlerin koşturmasının sonuçlarını almak isteyebilirsin ancak işler hâlâ tam anlamıyla istediğin gibi gitmiyor olabilir. Öğleden sonra Ay’ın karşıt burcunda hareket etmeye başlamasıyla sorumlulukları üstünden atıp başkalarının senin yerine karar almasını isteyebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugünün ilk bölümünde ekip çalışmalarında yer alabilir, arkadaşlarınla birçok program yapabilir, romantik ilişkilerinde hevesli ama biraz da duyarsız olabilirsin. Sonrasında ise duygularının da devreye girmesiyle empati geliştirerek hareket edebilir, çevrendekilere yardım etmek isteyebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; Sabah saatleri biraz karmaşaya açık görünüyor. Koşulları sabitlemek zor olabilir. Yine de sosyal ortamında ön plana çıkıp aranılan kişi olabilirsin. Ancak ilerleyen zamanlarda duygusal olacağın ve yaşamdan keyif alacağın bir süreç başlayabilir, sevdiklerini yanında isteyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir