15 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları

Sabah saatlerinden itibaren özgürlük ve bireysellik gibi konular ön plana çıkabilir. Öğle saatlerinde deneyimsiz olduğumuz alanlarda adım atmamız gerekebilir. Çevremizdekilerden beklediğimiz desteği göremediğimiz için gerginlik hissedebiliriz. Bu süreçte işi inada bindirmeden elimizden gelenin en iyisini yaparsak durumu çabuk toparlayabiliriz. Akşama doğru uyum içinde olduğumuz konularda başarıyı yakalayabilir ve aksayan işlerin çözüme ulaştığını görebiliriz. Romantik ilişkiler ve sosyal faaliyetler açısından günün ilerleyen saatleri son derece uygun. Zihinsel ve duygusal paylaşımlardan keyif alacağımız zamanlardayız. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

15 Kasım 2018 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; geleceğe dair planlarını gerçekleştirmek için attığın adımlar finansal sorumlulukların yüzünden engellenebilir. Bugün arkadaşlarınla yoğun iletişim içinde olabilir, yakın çevrenin de desteğiyle kendine farklı ortamlar oluşturabilirsin. Teknolojik konularda ve sosyal medyada sıra dışı bakış açıları geliştirebileceğin bir gündesin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün yoğun bir çalışma temposuna girebilirsin. Üstünde çalıştığın projelerde, iş birliklerinden beklediğin yardımı alamayabilirsin ya da ortakların üstüne düşen sorumluluğu yerine getirmeyebilir. Fakat olaylara farklı bakış açısıyla yaklaşarak, özellikle ticarette ekonomik başarılar kazanabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; gün içinde beraber çalıştığın kişilerle ya da akrabalarınla aranızda gerilim yaşanabilir. Görüş farklılıkları ve inatlaşmaktan dolayı işlerinde aksamalar ve engeller olabilir. Fakat bir taraftan da sevdiklerinle yaşadığın sorunlar çözüm üretebilir, olaylara objektif bakman gerektiğini fark edebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; finansal konularla ilgilenmen gerekebilir. Risk alarak yaptığın yatırımlar ve harcamalar borç alacak dengesini sağlamakta zorlanmana neden olabilir. Sevdiklerine karşı hissettiğin sorumluluktan dolayı bağımsız hareket edemeyebilirsin. Görüşlerini ve sıra dışı fikirlerini açıkladığın kişilerden destek alabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün ilişkilerde karşılıklı inatlaşmanın sonucu girişimlerinde engellerle karşılaşabilirsin. Aileye ve yuvaya dair sorumluluklar özgür ve bağımsız davranabilmeni zorlaştıracaktır. Şartların sana bağlı olmaması da hareket alanını kısıtlayabilir. Yakın ilişkide olduğun kişilerle fikir alışverişinde bulunarak sıra dışı çözümler üretebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; çalışma ortamınızda sıra dışı çözümler üretebilir, yazılı ve sözlü projeler üreterek başarılı olabilirsin. Fakat iş arkadaşlarınla aranda inatlaşmadan ve sorumluluk alanlarından kaynaklanan çatışmalar yaşanabilir. Kariyerinde karşına çıkan fırsatları değerlendirebilir, geçmişte başladığın girişimlerin olumlu sonuçlarını alabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; aşk ilişkilerinin ve yaratıcılık gerektiren çalışmaların gündemde olduğu bir gün geçirebilirsin. Ekonomik konularla ilgili sorumlulukların yaşamdan aldığın keyfi kısıtlayabilir ancak yakın ilişkide kişilerle paylaşımlarda bulunarak sorunlarının üstesinden gelebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; güne gergin ve engellenmiş hissiyle başlayabilirsin. Yaşamını yeniden organize ederken özgürlüğün kısıtlanabilir ve aile ilişkilerinde çatışmalar yaşayabilirsin. Fakat önceden tanıdığın ama izini kaybettiğin kişilerle bir araya gelmen ve zihinsel paylaşımlarda bulunman kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; kontrol edemediğin olaylar yolculuklarda ve eğitimlerde engellere yol açabilir. Kendi başına hareket etmekte zorlanabilirsin. Bugün yakın çevre, kardeş, kuzen ve komşularla iyi bir iletişim içinde olabilir, eskiden beri üstünde çalıştığın ve çeşitli sebeplerle ertelenen anlaşmalara imza atabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; maddi ve manevi değerlerin üzerinde düşünebilir, günlük çalışmalarında başarılı olabilir, insanlarla rahatça iletişim kurabilirsin. Çalışma ortamında daha önceden girişimde bulunduğun konularda bugün olumlu geri dönüşler alabilir, üstünde çalıştığın projelerde sıra dışı çözümler üretebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün kendini ifade etmeni ve yaşamını ilgilendiren konularda girişimlerde bulunmanı sağlayan gelişmeler olabilir. İş ve sosyal hayatındaki sorumluluklar özgür ve bağımsız hareket etmeni engelleyebilir. Fakat aynı görüşü paylaştığın kişilerin desteğiyle daha yaratıcı ve keyif aldığın çalışmalar yapabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün kendi başına kalmayı tercih edebilirsin. Aile içinde geçmişten gelen sırlar ve sorunlar çözülebilir, yatırımlarla ilgili tıkanıklıklar finansal desteklerle giderilebilir. Sezgilerini de kullanarak, sıra dışı çözümler ve fikirler üretebilir, tecrübesizliğinin kurbanı olmamak için çaba sarf edebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.