15 Kasım 2017 Burç Yorumları

Sabah saatlerinden itibaren ilişkiler açısından gerilimli bir gün bizi bekliyor. Kendinizi tartışmalar içinde bulabilir, çevremizdeki insanlarla çatışmalar yaşayabiliriz. Her ne kadar anlayışlı ve adil olmak istesek de duygularımızı kontrol edemeyebilir ve tartışmaların hararetlenmesine neden olabiliriz. Karşımızdaki kişiyle orta yolu bulmak, uzlaşmak veya tartışmalarda alttan almak için pek istekli olmayabiliriz. Günün ilk yarısı cesur hamleler yapmak ve yeni girişimlerde bulunmak için uygun. Hedeflerimize odaklanacak ve isteklerimizi elde etmek için azimle çalışacağız. Akşam saatlerinde gün içinde yaşananların içinde bulunduğumuz koşulları değiştirdiğini fark edebiliriz. 

Sevgili Koç; bugün ilişkilerde oldukça karmaşık ve hareketli saatler geçirebilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerle aranda oluşabilecek gerilimi ancak diyalog kurarak ve karşındakini anlamaya çalışarak giderebilirsin. Değerlerin ve toplumsal statün arasında seçim yapmak zorunda kalman çatışmalara yol açabilir.

Sevgili Boğa; çalışma ortamında girişimlerde bulunmak isteyebilir, gündelik alışkanlıklarına ve işlerine farklılık katmak isteyebilirsin. Fakat verdiğin sözler ve hayata bakış açının getirdiği sorumluluklar önüne engeller çıkarabilir. Beraber çalıştığın kişilerle aranda çatışmalar yaşanabilir.

Sevgili İkizler; aşk hayatında oldukça karmaşık bir gün geçirebilirsin. Romantik ilişkilerde ve çocuklarla ilgili konularda üstünde baskılar hissedebilir, kendini özgürce ifade edemediğini düşünebilirsin. Keyiflerin için yaptığın harcamalar, finansal açıdan beklentilerini yerine getirememene neden olabilir.

Sevgili Yengeç; bugün hayatını kontrol etmekte zorlanabilirsin. Aile ve eve dair konularda gelişen ani olaylar bir yandan çatışmalara yol açabileceği gibi bir yandan seni harekete geçmek üzere motive edebilir. Kararlarını uygulamak isterken engellerle karşılaşsan bile taleplerini yerine getirebilecek cesareti kendinde bulabilirsin.

Sevgili Aslan; yapacağın yolculuklarda, anlaşmalarda ya da eğitimlerde kısa süreli olsa da ertelemelerle karşılaşabilirsin. Konuşmalarında dikkatli olmalı sonradan pişman olacağın sözler sarf etmemelisin. Ani gelişen olaylar karşısında hemen harekete geçmek istesen bile kendini baskı altında hissedebilirsin.

Sevgili Başak; ekonomik konularla ilgili beklentilerinin yerine gelmemesi çatışmalara yol açsa da girişimlerde bulunmak isteyebilirsin. Yeteneklerini kullanabileceğin fırsatlarla karşılaşabilir, önüne çıkan engelleri aşmaya çalışabilirsin. Fakat mecburi harcamalar bütçeni delebilir.

Sevgili Terazi; yaşamını ilgilendiren konularda aldığın kararları uygulamaya çalışırken birçok yerden engelle karşılaşabilirsin fakat bu engeller seni fazlasıyla motive ederek harekete geçmeni de sağlayabilir. Aile ilişkileri hem fiziksel hem de duygusal yorgunluğa yol açabilir.

Sevgili Akrep; bugün içsel bir huzursuzluk ve gerilim yaşayabilir, yaşanan ani olaylar karşısında verdiğin tepkileri kontrol edemeyebilirsin. Gizli ilişkilerin açığa çıkması seni zor durumda bırakabilir, kendini savunamayabilirsin. Çıkar çatışmalarından kaçınmak için geri planda kalabilirsin.

Sevgili Yay; hedef ve ideallerine varmak için yoğun bir çaba içine girebilirsin. Çevrendekilerle uyumlu hareket etmek istemene rağmen, sevdiklerinin ve karşındakilerin talep ve davranışları üstünde baskı hissetmene neden olabilir. Ekonomik konularda sorumlulukların ağırlaşabilir.

Sevgili Oğlak; iş ve sosyal hayatında aktif ve enerjik olabilirsin. Çıkarların doğrultusunda hareket ederken, içinde bulunduğun gruplarla çatışmalar yaşayabilirsin. Ani yaşanan gelişmeler aldığın kararları uygulamanı engelleyebilir, karşındakilerden beklentilerin karşılanmayabilir.

Sevgili Kova; sabah saatlerinde görüş ve düşüncelerine karşı gelişen muhalefet üstünde baskı hissetmene neden olabilir. Yapılan konuşmalar kırgınlıklara ve çıkar çatışmalarına neden olabilir. Hayata bakış açını değiştirmen için seni zorlayan kişilerle karşılaşabilir, duygularını ifade etmekte zorlanabilirsin.

Sevgili Balık; finansal konularla ilgili birçok gelişme aynı anda yaşanabilir. Bir yandan geleceğe dair hedeflerini gerçekleştirmek için atacağın adımların engellenmesi çıkar çatışmalarına yol açsa da motivasyonunu kaybetmeden hareket etmeye devam edebilirsin. Düşünmeden borçlanabilir ya da borç verebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.