15 Haziran Burç Yorumları

Bugün kendimizi kısıtlanmış hissedebiliriz. İşlerimiz istediğimiz akıcılıkta ilerlemeyebilir. Özellikle otorite konumundaki kişi ve kurumlarla ilgili işlerimizde karşımıza engeller çıkabilir. Kendimizi yetersiz hissedebilir, isteklerimizi ifade etmekte zorlanabiliriz. Öğle saatlerinden itibaren daha dağınık enerjilerin etkisinde olacağız. Zihnimiz dağılabilir, konsantre olamayabiliriz. İşlerimizi planladığımız gibi yürütmek zor olabilir. Bugün genel olarak olup bitene müdahale etmemeye çalışmadan günün getirdiklerini kabullenmekte yarar var. Akışta kalmalı, gidişata uyum sağlamalıyız. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; sabah saatlerinde sürprizli durumlara ve yenilik getiren koşullara açıksın. Ancak sonrasında değişen dinamiklerle birlikte enerjini yitirmene ve iç dünyana dönmene neden olabilecek gelişmeler ortaya çıkabilir. Hızlı ve dinamik başlayan gün daha dalgalı ve duygusal anlamda iniş çıkışlı geçebilir.

Sevgili Boğa; sorumlulukların getirdiği enerjiyle güne başlasan dahi sonrasında gerisini getiremeyebilirsin. Planladığın işlerini daha fazla enerji harcayarak yerine getireceğin bir ruh haline bürünebilirsin. Finansal işlerinde önüne engeller çıkabileceği gibi otorite konumundaki kişi ve kurumlarla sorunlar yaşayabilirsin.

Sevgili İkizler; bugün gerek ilişkilerin gerekse de iş birliklerinde engel ve kısıtlanmalarla karşılaşma olasılığın yüksek. Seni ilerlemek istediğin yoldan alıkoyan durumlara açıksın. Sabah saatlerinde dinamik ve aktif olmana rağmen sonrasında enerjini dağıtan ve belirsizlik yaratan durumlar gündeme gelebilir.

Sevgili Yengeç; sağlığınla ilgili konularda dikkatli olmalısın. Seni huzursuz eden düşünceler zihnen yıpratabileceği gibi yorgunluk ve enerji düşüklüğü de motivasyonuna etki edebilir. Ayrıca bugün sorumlulukların getirdiği yükler veya otorite konumundaki kişilerle aranda yaşanacaklar seni kısıtlayabilir.

Sevgili Aslan; ilişki ve iş birliklerinin maddi ve duygusal boyutu ufak çaplı krizlerin yaşanmasına neden olabilir. Ayrıca bugün arkadaş çevrenle, bağlı olduğun gruplarla aranda bazı gerilimli durumlara da açıksın. Yaşamdan keyif almana engel olabilecek gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili Başak; evden, aileden veya ruhunun derinliklerinden gelen bir duygu senin istediğin akıcılıkta ilerlemeni engelleyebilir. Günün ikinci yarısından sonra karşıt burcuna geçen Ay ile ilişki ve iş birliklerin önem kazanabilir. Sorumluluklarını yerine getiriyor olmana karşın içsel huzurunu sağlamakta zorlanabilirsin.

Sevgili Terazi; günün erken saatlerinde motivasyonun yüksek olmasına rağmen sonrasında ortaya çıkan belirsizlikler enerjini düşürebilir. Plan ve programını istediğin gibi uygulaman zor olabilir. Ayrıca yurt dışı, yolculuk veya hukuki bir konudaki gelişmeler beklentilerinin altında kalabilir.

Sevgili Akrep; eve, yerleşime ve aileye ait bir konu sabah saatlerinde gündeminde yer tutabilir. İşin içinde parasal konuların olduğu gelişmelerde de zorlanacağın durumlar ortaya çıkabilir. İlerleyen saatlerde ise duygusal olarak bir şekliyle kendini daha rahat hissederken fedakârlık ve taviz göstermen gerekebilir.

Sevgili Yay; günün erken saatlerinde karar alman gereken konularda sürprizli durumlara açıksın. Yenileyen ve farlı bakış açısı kazanmana imkân sağlayan gelişmeler yaşayabilirsin. İlişki ve iş birliklerinde seni zihnen yoran veya hareket kabiliyetini kısıtlayan durumların varlığı sonradan duygusal süreçler geçirmene yol açabilir.

Sevgili Oğlak; parasal işlerini günün erken saatlerinde halletmen yerinde olacaktır zira sonrasında kararsızlık yaşayacağın veya ikilemde kalacağın durumlar oluşabilir. Yakın çevren veya kardeşlerine karşı tavrın yumuşak ve duyarlı olabileceğinden onlar için fedakarlıktan kaçınmayabilirsin.

Sevgili Kova; sabah saatlerinde enerjiler lehinde olmasına rağmen yaşamdan keyif almana engel olacak gelişmelere açıksın. Günün ikinci yarısında finansal işlerin öne çıkacağı durumlar seni iki arada ve tavizkar davranmaya itebilir. Aşkta engellere açıksın; sevdiğin kişiyle arzu ettiğin ritmi yakalamakta zorlanabilirsin.

Sevgili Balık; sabah saatleri senin kontrolün dışında ortaya çıkabilecek durumlar sonucunda zorlu geçebilir. Sorumlulukların, yapılacak işler veya otorite konumundaki kişi ve kurumlarla ilgili gelişmeler kendini yetersiz hissetmene yol açabilir. Ancak sonrasında burcuna geçen Ay ile rahatlayacağın koşullar var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.