15 Haziran 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün açık havada zaman geçirmekten keyif alabilir, maceralara atılabilir, dinamik ve risk almaya meyilli olabiliriz. Zamanımızı amaçsız ama dolu dolu yaşamak isteyebilir, sosyal ortamlarda bulunabiliriz. Fakat bir yandan da düşüncelerimizi ifade edemeyebilir, fikirlerimizin karşısına bize muhalefet eden ya da konuşmamızı engelleyen kişiler çıkabilir. Beklediğimiz haberler gelmeyebilir veya iletişim kanallarımız kısıtlanabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinde üstünde çalıştığın konulara rahatça odaklanabilir, yarım kalmış işlerini sonuca ulaştırabilirsin. Duygusal açıdan huzursuz olsan bile etrafına yansıtmadan kendi içinde bir düzen kurabilirsin. Fakat akşam saatlerinde neşene ve enerjine kavuşabilir, hayata daha iyimser gözlerle bakabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün seni zorlayan konuşmalar yapman gerekebilir,  daha önceden yaşanan ama üstü örtülen gerilimler tekrar açığa çıkabilir. Görüş ve inançlarına ters olduğunu düşündüğün ilişki ya da iş birlikleri güç savaşlarına neden olabilir.  Akşam saatlerinde finansal konular borç ve alacak hesapları gündeme gelebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; gün boyunca dayanıklılık gerektiren bir çalışma temposu içinde olabilir, elinde ki işleri yetiştirmek için çaba sarf edebilirsin. Fakat günün ilerleyen saatlerinde karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay, ilişkileri gündeme getirebilir. Hayatına danışabileceğin kişiler girebilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; sana karşı gelişen düşmanlıkları fark etmen sert önlemler alarak güç savaşlarına girmeni gerektirebilir.  Karşındakilerin seni ikna etme çabaları üstünde baskıya yol açarak savunmaya geçmene neden olabilir. Akşama doğru olayları daha iyimser bir gözle değerlendirebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; birkaç gündür seni zorlayan gelişmeler bugün çözülebilir, biraz zorlansan bile sonuca ulaşabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde daha keyifli olabilirsin. Sevdiklerinle bir arada olmanın ya da hobilerinle uğraşmanın mutluluğunu yaşayabilirsin. Ancak kontrolünde olmayan düşmanlıklar arka planda devam edebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; sevdiklerin, çocukların ya da keyiflerin için yaptığın harcamalar artık ekonomik olarak seni zorlamaya başlayabilir. Bugün başvurularını tamamlayabilir, itirazlarını yapabilir ve tartışmalı konularla ilgili son sözünü söyleyebilirsin. Akşam saatlerinde aile ilişkileri ve eve dair konulara eğilebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; birkaç gün boyunca attığın her adımda bir mücadeleye zorlanabilir, isteklerini yerine getirebilmek için yılmadan çaba sarf edebilirsin. Bugün yeni girişimlerde bulunmakta zorlanabilirsin fakat sonuç alabileceğin gelişmeler olabilir. Akşama doğru iletişim trafiğin hızlanabilir, fikir alışverişlerinde bulunabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün aldığın kararlara ve verdiğin sözlere dikkat etmelisin. Girişimlerinin sonuçlarını alabilirsin ama harekete geçmekte zorlanabilirsin. Kardeş, kuzen, komşu ya da yakın çevrenle ilişkilerinde tartışmalar yaşanabilir, zihinsel olarak odaklanmanı ve mücadele etmeni gerektiren durumlar gelişebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; gün içinde hayatında ilerleme kaydedemediğini düşünebilir, yaşananları değerlendirerek, yaşadığın krizlerin temeline inmeye çalışabilirsin. Akşam saatlerinde burcuna geçen Ay ile enerjinin daha yükseldiğini hissedebilirsin. Yeteneklerini açığa çıkarabilmek için bütün gücünü kullanmalısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; hayatını yeniden değerlendirerek kontrolü ele almak istemene rağmen gelişen olaylar karşındakilerle güç savaşlarına girmene neden olabilir. Bir yandan uyumlu ve nazik olmaya çalışırken bir yandan da kuralları koymak istemen çatışmalara yol açabilir. Günün ilerleyen saatlerinde çevrenden izole olmak isteyebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün kontrolün dışında gelişen olaylar, kararlarını ve görüşlerini yeniden değerlendirmeni gerektirebilir. Uzun süredir içinizde tuttuğun ve seni huzursuz eden olaylar açığa çıkabilir, gizli düşmanlıkları fark edebilirsin. Akşam saatlerinde arkadaşlarınla keyifli organizasyonlar yapman mümkün.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; gün içinde derin paylaşımlarda bulunduğun kişilerin seni baskı altına aldığını düşünebilir, duygusal açıdan kendini yalnız hissedebilirsin. Senin için zor olsa da bazı kararlar alarak artık önüne bakabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde sosyal hayatın canlanabilir, çevren daha kalabalık olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.