15 Haziran 2018 Burç Yorumları

İnişli çıkışlar duygular yaşayabileceğimiz bir gündeyiz. Aile temaları ön plana çıkabilir, yakın çevrenize her zamankinden daha çok ihtiyaç duyabiliriz. Günün ilerleyen saatlerinde ise üzerimizde baskı hissedebilir, istemediğimiz şeyleri sevdiklerimizi kırmamak adına yapmak zorunda kalabiliriz.

Sevgili Koç; bayramın ilk günü oldukça iniş çıkışlı ve koşturmalı geçebilir. Eve, aileye yönelebilir; duygularının etkisiyle hareket edebilirsin. Sevdiklerine yakın olmak; onları korumak ve paylaşımlarda bulunmak isteyebilirsin. Ancak bugün hiç hesapta olmayan harcamalara dikkat.

Sevgili Boğa; yakın çevre ziyaretlerine gidebilir, evde beklenmedik ve kalabalık bir misafir topluluğu ağırlayabilirsin. Yakınlarına olan sevgini ifade etmekten çekinmeyecek; onların istek ve ihtiyaçlarına duyarlı olacaksın. Kendini ilişkilerinde şanslı hissedebilir, sevdiklerinle bir arada olmaktan keyif alabilirsin.

Sevgili İkizler; genel olarak bayramı keyifli geçirecek olmana rağmen maddi konular biraz da olsa canını sıkmaya devam edebilir. Son dakika haberleri yeni bir program yapmanı ya da yolculuklara çıkmanı gerektirebilir. Ancak yakınlarından alacağın maddi ve manevi destekler keyfini yerine getirebilir.

Sevgili Yengeç; Ay bayramın ilk gününde de burcunda hareket etmeye devam ediyor. Romantik ilişkilerde ya da çocuklarla ilgili konularda sevecen, şefkatli ve duyarlı olabilir, sevdiklerinle bir arada olmanın mutluluğunu yaşayabilirsin. Ancak karşındakilerin dayatmaları hoşuna gitmeyebilir.

Sevgili Aslan; bugün olaylar planladığın gibi ilerlemeyebilir. Biraz kafa dinlemek isterken, birden kendini eş, dost, tanıdık kalabalıkları içinde bulabilir, hesapta olmayan ziyaretler yapabilir veya misafir ağırlayabilirsin. Evi, aileyi ve ilişkileri içine alan konulara duygusal yaklaşabilir ancak hassasiyetini gizlemeye çalışabilirsin.

Sevgili Başak; sosyal hayatında oldukça hareketli günler seni bekliyor. Ailen ve sevdiklerin için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacak, onları mutlu etmek için çaba sarf edeceksin. Yurt dışından misafirlerin gelebilir ya da sen küçük bir seyahat planı içinde olabilirsin. Alacağın haberler seni çok mutlu edebilir.

Sevgili Terazi; ailevi konular, evin ve sevdiklerin bugünlerde gündeminde olabilir. Onlara karşı korumacı davranabilir; destek verecek nitelikte hareket edebilirsin. Bayram harcamaları ya da ani gelişen programlar biraz bütçenin dışına çıkmana neden olsa da seni mutlu edecek organizasyonlardan geri durmayacaksın.

Sevgili Akrep; bugünlerde fazlasıyla yolculuk yapabilir, tüm sevdiklerinle haberleşebilirsin.  Yakın çevre, kardeş, kuzen veya komşularla bir araya gelmek sana iyi gelebilir ancak plansız hareket etmek zamanlama sorunlarına yol açabilir. Yakın ilişkide olduğun kişiler sürpriz organizasyonlar yapabilir.

Sevgili Yay; ani bir program değişikliğine gitmen gerekebilir, hesapta olmayan bir yolculuğa çıkabilirsin. Bugünü ailenle geçirmek istemene rağmen şartlar seni daha farklı davranmaya yöneltebilir. Aile içinden ekonomik yardımına ihtiyaç duyanlar olabilir. Sana yakın olan kişilerle sırlarını paylaşabilirsin.

Sevgili Oğlak; bugünü tamamen ailene ve sevdiklerine ayırabilirsin. Yakınların istek ve taleplerini seninle paylaşmak ve yardım almak isteyebilirler. Ancak esnek davranarak ve empati geliştirerek içinde bulunduğunuz koşulları yönetebilirsin. Keyfi harcamalar yapmaktan çekinmeyeceksin.

Sevgili Kova; akrabalarının sürpriz ziyaretleri olabilir, biraz zorlansan da sorumluluklarını yerine getirmek için hizmet etmekten ve onlar için koşturmaktan geri durmayacaksın.  Konsantre olmakta zorlandığın veya fiziksel olarak yorulduğun konularda sana destek olan kişiler olacaktır.

Sevgili Balık; bu bayramı gönlünce geçirebilir, sevdiklerinle bir araya gelebilir, ev ziyaretlerine gidebilir ya da misafir ağırlayabilirsin.  Bugün sevdiğin kişiyle, çocuklarınla bir arada olabilir, keyif alacağın ortamlarda bulunabilirsin. Ani haberler yola çıkmanı gerektirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.