15 Eylül Burç Yorumları

Oldukça hareketli bir gün bizi bekliyor. Oldukça telaşlı hissedebilir, işler planladığımız gibi gitmediği için kaygı duyabiliriz. Hislerimizi kelimelere dökmekte zorlanabilir, karşımızdaki kişilerin bizi zorladığını düşünebiliriz. Bu nedenle iç dünyamıza çekilmek, kendimizi dinlemek isteyebiliriz. Öğle saatleri nispeten daha kolay geçebilir, çevremizden destek isteyebiliriz. Önemli görüşmeleri bu saatlere denk getirmek yararımıza olur. Öğleden sonra tekrar tepkilerimizi kontrol etmekte zorlanabiliriz. Aşırı duygusal ve alıngan olmamız çevremizle iletişim kurmamızı zorlaştırabilir. Geç saatlerde meydana gelebilecek beklenmedik gelişmeler huzursuz hissetmemize neden olabilir. Önümüzdeki birkaç gün ise ilişkiler ve kazançlar açısından olumlu geçebilir. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; eve, aileye olan sorumluluklarını arttıran durumlar kaygılarını arttırabileceği gibi beklentilerini de yüksek tutmana neden olabilir. İlişki ve iş birliklerinde yakaladığın fırsatları eğer programlı bir şekilde yürütebilirsen koşulları doğru yönlendirme şansını yakalayabilirsin.

Sevgili Boğa; duygularını mantığınla harmanlayacak olman adım attığın işlerde seni daha başarılı kılabilir. İlişkilerinde mesafeyi koruyarak, parasal işlerinde ise planlı davranarak yaşamını doğru yönlendirebilirsin. Ancak iş yoğunluğu zaman zaman yorucu olabilir. Akşam saatlerinde karşılaşma ihtimalinin olduğu beklenmedik durumlara dikkat etmende yarar var.

Sevgili İkizler; beklentilerini yüksek tutsan da hedeflerine ulaşmaya ve başarılar elde etmeye çok yakınsın. Geçtiğimiz günlerde başlattığın girişimlerden artık kazanç sağlayabilir, yeteneklerini istediğin gibi ortaya çıkarabilirsin. İş birlikçi olma yönünde tutum sergiler, uyum ve dengeleri gözetebilirsen ilişkilerden yana güzel fırsatlar yakalayabilirsin.

Sevgili Yengeç; sevdiklerine duygularını abartılı gösterebilir, onlardan da aynı ölçüde geri dönüş bekleyebilirsin. Geçtiğimiz haftalarda üzerinde yoğun çalıştığın iş, eğitim veya yolculukla alakalı bir konuda istediğini elde edebilirsin. Ancak günün geç saatlerinde tepkisel davranmana neden olacak gelişmeler ortaya çıkabilir.

Sevgili Aslan; son günlerde gelir ve giderlerini dengeleme gayreti içindesin. Yaptığın düzenlemelerin artık sonucunu alabilirsin. Ancak kontrolün dışında ortaya çıkabilecek birkaç beklenmedik durum gün içinde seni biraz zorlayabilir. Aniden aklına gelen fikirler veya gelişmeler ise bakış açını değiştirebilir.

Sevgili Başak; planlı ve programlı ilerlediğin işlerde olumlu sonuçlar alman mümkün. Ancak grup faaliyetleri ve ekip çalışmalarında bel bağladığın kişilerin tutumları beklentilerinin altında kalabilir. Akşam saatlerinde ise parasal işlerde veya duygusal paylaşımlarda tepki göstermene neden olan durumlar ortaya çıkabilir.

Sevgili Terazi; bugün arka planda zihnini kurcalayan konularla veya henüz ortaya çıkarmayı erken bulduğun işlerin hazırlıklarıyla ilgilenebilirsin. Şansına güvenerek riskli işlere girebilir, ilişki ve iş birliklerinde yerine getirebileceğinden fazlasını vaat edebilirsin. Bu yüzden daha temkinli davranıp karşındakilerin davranışlarını öngörmeye çalışmalısın.

Sevgili Akrep; birlikte hareket ettiğin gruba önderlik edebilir, fikirlerinle onları yönlendirebilirsin. Geçtiğimiz günlerde başlattığın çalışmaları da artık başarılı bir şekilde tamamlama şansını yakalayabilirsin. Duygu ve düşüncelerini belli bir uyum içinde harmanlayabilir, gelecekte sana yararlı olacak şekilde hareket etmeyi başarabilirsin.

Sevgili Yay; koşulların seni kaygı ve endişeye düşürüyor dahi olsa akılcı ve mantıklı yaklaşımlarınla kontrolü ele alabilirsin. Ortaklı işlerde, parasal kazançlarda elde edeceğin gelirleri başarılı bir manevra ile lehine çevirebilirsin. Ancak akşam saatlerinde ilişkilerinde aniden ortaya çıkan durumlar tepkilerinde kontrolü kaybetmene neden olabilir.

Sevgili Oğlak; bugün de koşulları kendin yönlendiremeyebilir, başkalarının şartlarına bağlı olarak hareket etmek durumunda kalabilirsin. Yine de sağduyudan ayrılmayarak karşılıklı faydaya yönelik davranmayı başarabilirsin. Karşına çıkan iş fırsatlarında veya duygusal ilişlerde her zamankinden fazla beklentiye girmen mümkün.

Sevgili Kova; seni endişeye düşüren iş ve ilişkiler adına olumlu gelişmelere açıksın. Yine de beklentilerini yüksek tutmamalı, duygularının seni ele geçirmesine izin vermemelisin. Yurt dışı, hukuk ve akademik çalışmalarda başlamış olan işlerini destekçilerin sayesinde belli bir noktaya taşıyabilirsin.

Sevgili Balık; bugün gerek duygusal gerek iş birliklerin adına olumlu enerjiler altındasın. Seni tatmin edecek gelişmelerin varlığı ruhsal olarak iyi hissetmene imkân sağlayabilir. Ancak parasal alanda yüksek beklentiler içine girebilir, kontrolsüz harcamalar yapabilirsin. Akşam saatlerinde tüm kapıların sürprizlere açık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.