15 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün yeni başlangıç ve girişimlerde bulunmaya meyilliyiz. Ancak bu geçişle birlikte ilişkiler ve iletişim adına dikkatli olunması gereken süreçler yaşayamaya da adayız. Üstünlük ve rekabet duygusunun getirdiği sorunlara açık olacağımızdan sevgi bağlarının zedelenmesi söz konusu olabilir. Sabaha karşı erken saatlerde gerçekleşecek bu açılar günün ilk bölümüne de sarkabileceğinden iletişim becerimizi tam manasıyla doğru kullanamayacağımız ve sıkıntılı olacağımız bir güne uyanacağız sanki.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinden itibaren ön plana çıkarak durum değerlendirmesi yapabilirsin. Bugün özgüvenin yüksek olabilir, kendini ifade edebileceğin fırsatlar yakalayabilirsin. Fakat ikili ilişkiler, ortaklıklar ve işbirliklerinde fazla düşünmeden harekete geçerek, karşındakilerle fikir ayrılıklarına düşebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; güne sonuçlandırman gereken işleri tamamlayarak, görüşmeleri karara bağlayarak başlayabilirsin. Fakat sonrasında yalnız kalma ihtiyacı hissedebilir, olayları kontrol etmekte zorlanacağından içine kapanabilir ya da tepkini göstermeyebilirsin. Beraber çalıştığın kişilerle ya da akrabalarınla aranda çatışmalar olabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; hızlı ve enerjik bir güne başlayabilir, birkaç gündür yaşanan duygusal çalkantıları üstünden atabilirsin. Kendi hedeflerin doğrultusunda kimseye danışmadan adımlar atman ve uzlaşmaya yanaşmaman arkadaşlarınla ya da sevdiklerinle aranın bozulmasına yol açabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; sabah saatlerinden itibaren özgüvenin yüksek olacağından şüpheye düştüğün kararlarından ve düşüncelerinden emin olabilirsin. Bugün birçok sosyal aktiviteye katılabilir, sürekli hareket halinde olabilirsin. Ancak bireysel kararlar alman sevdiklerinle ve ailenle ayrı düşmene neden olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün fazla cesur ve beklentisi yüksek tavırlarınla dikkatleri üstünde toplayabilirsin. Görüş ve düşüncelerini ifade ederken başkalarının fikirlerine saygı duymaman ve kimseyi dinlememen ilişkilerde çatışmalara yol açabilir. Sosyal medya paylaşımlarında daha uzlaşmacı olmalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; dün yaşanan dolunayın ardından önemli kararlar alabilir, bazı konu ve kişileri hayatından çıkarabilirsin. Bugün başkalarının ödemelerini üstlenmen gerekebilir ya da planladığından fazla harcama yapman bütçende delik açılmasına neden olabilir. Finansal konularda karşındakiler adil davranmayabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay; kontrolün sende olmadığına işaret etmekte ama işbirliğini devam ettirerek taleplerinin yerine gelmesini sağlayabilirsin. Senin uzlaşmaya hazır olduğun konularda karşı tarafın taviz vermemesi gerilime neden olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; son günlerde yaşanan yorgunluğun ve gerilimin ardından sabah saatlerinde girişimlerinin sonuçlarını alabilir, isteklerin doğrultusunda ilerleyebilirsin. Yaşadığın krizleri fırsata çevirerek, cesaretin ve gücün sayesinde çevrende liderliği üstlenebilirsin.  Fakat dedikodular ve gizli düşmanlıklar sinirsel gerginliklere ve çatışmalara yol açabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; artık aldığın kararları uygulamaya koyma zamanı gelmiş olabilir. Bugün yaşamdan keyif alarak, kendini şımartabilir, alış verişe, sevdiklerine ve hobilerine zaman ayırabilirsin. Fakat arkadaşlarınla yaptığın programda aksamalar olabilir, sözler tutulmayabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün hedeflerin doğrultusunda ilerleyecek istikrarı sağlayabilirsin. Gün içinde yaşamına dair önemli kararlar alırken tamamen bireysel davranabilir, ailenin ya da çevrendekilerin fikirlerine önem vermeyebilirsin. Engelleri aşmak için uzlaşmacı olmalı, iletişim yolunu kapatmamalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; artık çalışmalarının sonuçlarını alman başka konularla ilgilenmene fırsat tanıyacaktır. Fakat özellikle sabah saatlerinde alacağın haberler ya da görüş farklılıkları yüzünden ilerlemen engellenebilir, yolculuklar ve anlaşmalar ertelenebilir. Düşüncelerini ifade ederken sivri dilli olman sevdiklerini üzebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; güne başlarken son günlerin değerlendirmesini yapmakta ve aldığın kararları gözden geçirmekte fayda var. Sonrasında yeteneklerini kullanabileceğin ve yeni gelir kaynakları elde edebileceğin ortamlara girebilir, karşına çıkan fırsatları kullanabilirsin. Fakat finansal yük getirecek para çıkışlarından kaçınmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir