15 Eylül 2018 Burç Yorumları

Derinlik ve yoğunluk yerini maceraperestliğe, neşeye, harekete, iyimserliğe bırakıyor. Önümüzdeki birkaç gün gezip görmek; öğrenmek; ufkumuzu açan uğraşlarla meşgul olacak; yabancılarla iletişimiz artacak veya yurt dışına ait konularla ilgileneceğiz. Özgür hareket etmek isteyerek yeni şeyler denemeye açık olacağız.

Sevgili Koç; sıkıntılı geçen birkaç günün ardından güne neşeli ve iyimser enerjilerle dolu başlayabilirsin. Yurtdışı, yayıncılık, sosyal medya ya da yüksek eğitimle ilgili karşına çıkan fırsatlar bir anda fazlasıyla heveslenmene neden olabilir. Arkadaşlarının desteğiyle girişimlerde bulunabilir, harekete geçebilirsin.

Sevgili Boğa; bugün finansal konularla ilgili girişimlerde bulunabilir, risk alarak yeni yatırımlara yönelebilirsin. Kredi, miras, nafaka, vergi, sigorta gibi konularda yapılandırma fırsatlarıyla karşılaşabilir, bu konularda kendini daha iyimser hissedebilir, amirin konumundaki kişilerin, üstlerinin onayını alabilirsin.

Sevgili İkizler; yorucu geçen birkaç günün ardından bugün sevdiklerinin desteğini hissedebilirsin. Yaşamdan aldığın keyfi yakın ilişkide olduğun kişilerle paylaşabilirsin. Eşin ya da ortağınla beraber harekete geçebilir, aynı görüşü paylaştığın kişilerden gelecek fırsatları değerlendirebilirsin.

Sevgili Yengeç; gündelik temponda artış olabilir, çalıştığın ortamda kendini daha keyifli ve neşeli hissedebilir, iş arkadaşlarınla beraber kariyerinle ilgili yeni ve uygun koşulları değerlendirebilirsin. Bir anda karşına çıkan fırsatlar seni heveslendirerek harekete geçmeni sağlayabilir.

Sevgili Aslan; son günlerde aileye ve kariyere yönelik uğraşlar seni çok bunaltmış olabilir bugün artık sana keyif veren hobilerle uğraşabilirsin. Sevdiklerinle kurduğun iletişim seni mutlu edebilir. İyimser enerjilerle dolu olman risk alma kapasiteni artırabilir, bir anda karşına çıkan fırsatları cesaretle değerlendirebilirsin.

Sevgili Başak;  bugün evine ve ailene zaman ayırmak isteyebilir, gayrimenkul yatırımlarıyla ilgili fırsatları değerlendirebilirsin. Özellikle beraber çalıştığın kişilerin ya da akrabalarının desteğiyle heveslenebilir, yaşamını ilgilendiren konularda iyimser adımlar atabilirsin. Enerjin yüksek olduğundan birçok işi birden halledebilirsin.

Sevgili Terazi; alacağın haberler seni heveslendirebilir, cesaretle girişimlerde bulunabilirsin. Yakın çevre, kardeş, kuzen ve komşularla ilişkilerin iyimserliğini artırabilir ve birçok kişiden destek aldığını hissedebilirsin. Romantik ilişkilerde ise ani ve olumlu gelişmeler yaşanabilir, ilk adımı atabilirsin.

Sevgili Akrep; ekonomik konularla ilgili daha iyimser olabileceğin bir gündesin. Ev ve iş ortamında yaşanan değişiklikler yeni kazanç kaynaklarıyla ilgili sana fırsatlar sunabilir, bir anda heveslenerek girişimlerde bulunabilirsin. Yine de alacağın riskleri iyi hesaplamalı, harcamalarını abartmamalısın.

Sevgili Yay; birkaç gündür içinde bulunduğun zorlu ruh halinden artık kurtulabilir, bugün kendini çok enerjik ve neşeli hissedebilirsin. Karşına çıkan fırsatları değerlendirecek cesarete ve iyimserliğe sahipsin. Yaşamınla ilgili kararlar almak isteyebilir, harekete geçmek için uygun koşulların oluştuğunu düşünebilirsin.

Sevgili Oğlak; kafanın içinde birçok fikir ve alternatif dolaşmasına rağmen henüz harekete geçmek için erken olduğunu düşünebilirsin. İçten içe seni heveslendiren fırsatlarla karşılaşabilir, uygun koşulların oluşması için bekleyebilirsin. Özellikle mali konularda risk analizi yapabilirsin.

Sevgili Kova; geleceğe dair hedef ve beklentilerini gerçekleştirebileceğin fırsatlarla karşılaşabilir, heves ve cesaretle harekete geçebilirsin. Bir anda gelen haberler uygun koşulların oluştuğunu düşünmene neden olabilir. Kariyerinden elde ettiğin kazançta artış beklentisine girebilirsin.

Sevgili Balık; iş ve sosyal hayatında yaşanan gelişmeler risk alarak harekete geçmeni sağlayabilir. Ekonomik koşullarda bir anda yaşanan değişimler seni heveslendirerek cesaretle girişimlerde bulunmana neden olabilir. Fakat enerjin çabuk düşeceğinden başladığın işi bitirememe ihtimalin var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.