15 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde kıskançlıklar, parasal sorunlar ve ilişkilerde çatışmalar yaşanabilir. Günün ilk yarısında güvene ve maddi kazanca dayalı bir işe kalkışmamalı, görüşmeleri öğleden sonraya ertelemeliyiz. Akşam saatlerinde otorite figürlerinin desteğini alabilir, kurumlar ya da devletle ilgili işlerimizi halledebilir, kalıcı adımlar atabiliriz ancak bu durum uzun sürmeyecek ve hemen ardından anlaşmazlıklar su yüzüne çıkacak. Duygu ve düşüncelerimiz arasında ki uyumsuzluk kendimizi doğru ifade edemeyeceğimizi de gösteriyor. Aslında tüm gün etkisini yoğun bir şekilde hissedeceğimiz Merkür/ Neptün görünümü karşımızdakilere empatiyle yaklaşmamızı sağlayabilir. Bir yandan da olacakları önceden sezebilir, ilham gerektiren çalışmalarda başarılı olabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; parasal konulara odaklandığın bugün birden gelişen olaylar farkındalığını artırabilir.  İş hayatının getirdiği fırsatları kullanman gelirlerin artmasını sağlayabilir fakat risk alarak yaptığın hamlelerden dolayı huzurun kaçabilir. Komisyon, prim, faiz gibi kazançlarda beklediğini bulamayabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; Ay, hâlâ burcunda hareket ederken ilişkilere özel bir vurgu yapabilir. Yakın ilişkide olduğun kişilerle aranda kıskançlıklar olabilir, sana açık davranmadıklarını düşünebilirsin. Duygularını paylaşırken açık ve net olmana rağmen karşındakiler sözlerini manipüle edebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; çalıştığın ortamda içine kapanmana, yaptıklarını kendine saklamana neden olan olaylar olabilir. İş arkadaşlarınla ya da akrabalarınla arandaki kıskançlıklar huzurunu kaçırsa da duygularını belli etmemeye çalışabilirsin. Sorunlara rağmen gelişmeler farkındalığının artmasını sağlayabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; duygularını çok yoğun ve tutkulu yaşaman sevdiklerini fazla sahiplenip herkesten kıskanmana yol açabilir. Bugün ilişkilerini ve yaşamdan ne kadar keyif aldığını sorgulayabilirsin. Ancak çok yakın ilişkide olduğun kişilerin desteğini aldığında kendini güvende hissedebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; iş ve sosyal hayatında iş arkadaşlarının ya da akrabalarının desteğiyle statü ve para için mücadele edebilirsin. Bulunduğun konumda gözü olanlar olabilir, kıskançlıklarla karşılaşabilirsin. Hiç risk almadan harekete geçmen mümkün olmadığından başarı için konforundan ödün vermelisin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; sosyal medya üzerinden kendini ifade etmeye kalktığında beklediğin karşılığı alamayabilir, olaylara daha derinlemesine bakman gerektiğini fark edebilirsin. İletişimde yaşanan kısıtlanmalar, bir süre için kararlarını gözden geçirmene neden olabilir. Fakat aklını kullanarak somut adımlar atabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün ekonomik konularla ilgili endişelerin artabilir, kendini güvende hissedemeyebilirsin. Sıkıştığın yerlerde aile kaynaklarına başvurabilir ya da bir gayrimenkul satışı veya ipoteğiyle sorunu çözebilirsin. Yaşanan kıskançlıklar maddi manevi değerlerini sorgulamanı gerektirebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün yakın ilişkide olduğun kişilere güvenmekte zorlanabilir, maddi çıkarların devrede olduğunu düşünebilirsin. Şartlar sana bağlı olmasa da karşındakileri ikna etmek için verdiğin mücadeleden başarılı çıkabilirsin ancak yine de seni tatmin etmeyen ve elini ayağını bağlayan koşullar oluşabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün gelir elde etmek için tutarlı ve uzun vadeli bir mücadele içine girebilir, destekler alabilirsin. Arkandan yapılan kulislerin açığa çıkmasıyla çevrendekilerin gerçek yüzünü görebilir, nasıl bir kıskançlığa maruz kaldığını fark edebilirsin. İş ortamında kendini güvende hissetmeye ihtiyacın var.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün aşk ilişkilerinde ve çocuklarla ilgili girişimlerde enerjik ve hareketli olabilir, sana mutluluk veren ilişkiler için mücadele edebilirsin. Fakat gelişen olaylar karşındakilere verdiğin değeri sorgulamana neden olabilir. Kendi içinde huzurlu olsan bile bazı kişilere şüpheyle yaklaşman gerekebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; aile ve eve ait konularda somut girişimlerde bulunabilirsin. Fakat iş ve sosyal hayatındaki sorumlulukların konforunu engelleyebilir, duyguların kısıtlanabilir. Bazı ilişki ve girişimleri gizli yaşamak istemene rağmen herkes tarafından duyulması seni rahatsız edebilir, hesap vermek zorunda kalabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün senin için her şey net ve apaçık görünür olabilir. Ancak aynı görüşü paylaştığın kişilerin seninle aynı fikirde olmaması seni de şüpheye düşürebilir. Özellikle sosyal medya paylaşımlarında seni zora sokan, kıskançlıklarla karşılaşmana yol açan gelişmeler yaşanabilir. Bugün gözünle görüp, elinle tuttuğuna inanmaya meyillisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.