15 Aralık 2019 Günlük Burç Yorumları

Dün yaşanan gerilimin ardından sabah saatlerinde özgüvenimizi ve enerjimizi geri kazanabiliriz. Artık daha rahat hareket edebilir ve sosyal ortamlarda yer alabiliriz. Öğlene doğru çeşitli sürprizler yaşanabilir ancak bu sürprizlerin hepsi keyifli olmayabilir. Karşımıza çıkan fırsatları kullanmamız için biraz değişikliğe gitmemiz gerekiyor. Dik başlılık, inat ve aşırı gurur, lüks tutkusuyla birleşince zorlayıcı olabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Sevgili Koç; sabah saatlerinde ani bir kararla alışverişe çıkabilir ve harcamalarında kontrolünü kaybedebilirsin. Ancak günün kalanında kendini daha iyi hissetmen mümkün. Sosyal ve romantik ilişkilerinde motivasyonun yüksek olabilir. Yakınlarına ve arkadaşlarına karşı düşüncelerin değişirken, olaylara farklı açıdan bakabilir, isteklerini zorlanmadan yerine getirebilirsin.

Sevgili Boğa; güne başlarken ailenin talepleri ya da beklenmedik programları seni huzursuz edebilir. Fakat sonrasında misafir ağırlayabilir ya da sen başkalarına misafir olabilir, bol sohbetli ve paylaşımlı bir gün geçirebilirsin. Harcamaların ufak çaplı bir kriz yaratsa da hemen çözümünü bulabileceksin.

Sevgili İkizler; kendi fikir ve düşüncelerinde ısrarcı olarak, yakınlarını ikna etme çabası içerisinde olabilirsin. Sürüncemede kalmış konular bugün kuracağın diyaloglarla çözülebilir. Yakın ilişkide olduğun kişilerle yapacağın kısa yolculuklar, açık havada zaman geçirmek ve sohbet etmek keyfini yerine getirebilir.

Sevgili Yengeç; son günlerde duygularına çok kapılıp gitmiş olabilirsin ancak bugün daha canlı ve hareketlisin. Gerçi sabah saatlerinde hesapta olmayan programlar biraz canını sıkabilir ancak sonrasında akrabalarınla ya da iş arkadaşlarınla bir arada olmaktan mutluluk duyabilir, paylaşımlarda bulunabilirsin.

Sevgili Aslan; birkaç gündür sevdiklerine karşı hissettiğin hassasiyeti bir kanara bırakıp kontrolü eline alabilir, işlerini kendi bildiğin şekilde düzenleyebilirsin. Sabah saatlerinde iş veya aileden kaynaklı bir programa istemeden de olsa dahil olabilirsin ancak günün geri kalanını kendine, keyif aldığın kişi ve konulara ayırabilirsin.

Sevgili Başak; gün genelinde olumlu enerjiler altında olmana rağmen kendini yalnız ve bilinçaltını kurcalayan konular içinde kalmış bulabilirsin. Günün erken saatlerinde yakın çevren ve iş birliği içinde olduğun dostlarından kaynaklanan tahmin edemediğin gelişmeler yaşansa bile kolay ve pratik çözümler üretebilirsin.

Sevgili Terazi; son günlerin duygusal yoğunluğunun ardından hedef ve ideallerin doğrultusunda kendinden emin ve özgüvenli bir gün geçirebilirsin. Sabah saatlerinde ekonomik konular seni biraz zorlasa bile sonrasında güçlü insanlardan ve gruplardan destek bulabilir, keyifli organizasyonlar içinde yer alabilirsin.

Sevgili Akrep; çok göz önünde ve kalabalıklar içinde olacağın bir gündesin. Günün erken saatlerinde programın aniden bozulabilir ancak sonrasında kontrolü ele alabileceksin. Düğün dernek gibi sosyal organizasyonlarda bulunabilir ya da kariyer hedeflerin doğrultusunda toplantı ve eğitimlere katılabilirsin.

Sevgili Yay; internet veya sosyal medya üzerinden kontrolünün dışında yaşanabilecek durumlar kısa süreli moral bozukluğu yaşatabilir. Gün boyunca bol bol iletişim kurabilir, paylaşımlarda bulunabilir, görüşlerini ifade edebilirsin. Yakın çevrenle keyifli bir ortamda bir araya gelebilirsin.

Sevgili Oğlak; bugün duygusal konuların yanı sıra ekonomik konular ve işler de gündemin de olabilir. Sevdiklerin ya da keyiflerin için yapacağın alış verişler biraz plansız olsa da hayatın keyfini çıkarmaya bakacaksın. Günün ilerleyen saatlerinde bazı sırlar açığa çıkabilir ya da duygularını paylaşabilirsin.

Sevgili Kova; karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay, önümüzde ki birkaç gün ilişkilerin gündeminde önemli bir yer tutacağına işaret ediyor. Sabah saatlerinde bazı konuları kişisel algılayıp, fevri çıkışlar yapabilirsin ancak hemen ardından diyalog kurarak sorunları çözebilir, sevdiklerinle bir arada olabilirsin.

Sevgili Balık; iletişim trafiğin hızlanırken, bir takım yanlış anlaşılmalardan kaynaklı tartışma yaşanabilir, bundan da olumsuz etkilenebilirsin. Hakkında söylenen veya senden gizlenen konuları çevrendeki arkadaşlarından duyabilirsin. Kariyerine verdiğin önem seni özgüvenli yaparken, aslı astarı olmayan konular üzerinde durmamalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir