15 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumu

Bugün, sabah saatlerinde cesaret gösterebilir, haklının ve güçsüzün yanında yer alabilir, öfkemizi yansıtabiliriz. Ancak hemen ardında ikilemler ve kararsızlıklar devreye girebilir. Kadersel olaylar bizi geçmişe götürebilir ve orada olduğunu fark bile etmediğimiz bir yara iyileşebilir. Günü meditasyon yaparak, dua ederek, iç huzurumuzu bulmaya çalışarak geçirebiliriz. Acıma hislerimiz de artacağından merhametle dolabilir, duygusal olarak hassas davranabiliriz. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; oldukça hareketli bir gün yaşayabilirsin fakat kontrolü elinde tutmakta zorlanabilirsin. Aldığın haberler ve dedikodular kafa karışıklığına, beklenmedik olaylar yaşamana neden olabilir. Yeni girişimlerde bulunmak isteyebilir, bir yandan bu fikirden hemen vazgeçmeyi düşünebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün geleceğe dair hedeflerini gerçekleştirebilmen için karşına birçok fırsat çıkabilir. Ancak bu fırsatlar kafanın karışmasına ve kararlarından vazgeçmene neden olabilir. İş ve sosyal hayatında engellerle karşılaşabilir, ekonomik konularda istediğin gibi ilerleme gösteremeyebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; iş ve sosyal hayatında hareket ve karmaşa hâkim olabilir. Kariyerini ilgilendiren konularda yeni girişimlerde bulunmak isteyebilir, yaşamında önemli kararlar alma arifesinde olabilirsin. Ancak yakın ilişkide olduğun kişilerle aranda fikir uyuşmazlıkları olduğundan ikilemler arasında kalabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün yurt dışı, mahkeme, yüksek eğitim ve medyayla ilgili konularda girişimlerde bulunabilirsin. Görüş ve inançlarınla ilgili kendini ifade ederken kafa karışıklığı yaşayabilir, karşına çıkan fırsatları kullanmakta zorlanabilir, tecrübesizlikten dolayı seçim yapamayabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; kazançlarınla ilgili girişimlerde bulunabilir, karşına çıkan fırsatları değerlendirebilirsin. Ani kararlar alarak borçlanabilir fakat kısa sürede bu kararından pişman olabilirsin. Sevdiklerine yaptığın harcamalar bütçeni aşmana neden olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün yakın ilişkide olduğun kişiler senin adına karar almak isteyebilir. İçinde bulunduğun şartların belirsizliği işlerinde aksamalara ve ertelemelere neden olabilir. İkili ilişkilerinde ani tartışmalar yaşanabilir. Kendin için bir şey yapmakta zorlanabilir, tecrübesizliğinin kurbanı olabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; çok çalışıp yorulmana rağmen daha az verim elde edebilir, çabalarının karşılığını alamamaktan şikayet edebilirsin. Çalışma ortamındaki ve gündelik işlerindeki yoğunluk sağlığını da olumsuz etkileyebilir. Karşına çıkan fırsatlar kafanın karışmasına ve anlık kararlar almana neden olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; aşk hayatındaki hızlı ve beklenmedik gelişmeler, ani iniş çıkışlar duygusal olarak yıpranmana neden olabilir. Sevdiklerinle aranda ani tartışmalar yaşayabilir fakat doğru bir iletişim kurarak sorunu çözebilirsin. Harcama ya da yatırım yaparken aldığın riskler kayıplara neden olabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün ev ve aile ortamında yoğun hareketlilik yaşanabilir. Gayrimenkullerle ilgili girişimler, taşınma ve tadilatlar gündeme gelebilir. Aile fertleriyle aranda kısa süreli gerginlikler yaşayabilir, beklenmedik tartışmalar söz konusu olabilir. Fırsatlar karşısında kararsız kalabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; yapacağın sözleşmelerin, görüşme ve toplantıların geleceğini görmekte zorlanabilir, fırsatlar karşısında kararsız kalabilir ya da beklentilerini fazla abartabilirsin. Kişisel gelişimle ilgili eğitimlerde, kısa yolculuklarda problemler yaşayabilir, yanlış anlaşılmalardan dolayı gerilebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; koyduğun hedeflerin belirsizliği ya da deneyimsiz olman başladığın işleri yarıda bırakmana neden olabilir, ikili ilişkilerin bozulabilir. Ekonomik konularla ilgili yoğun bir trafik yaşanabilir, ani çıkan ödemeler, anlık kararlarla yapılan harcamalar, hedeflerinden şaşmana neden olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün yüksek özgüven ve hırsla harekete geçsen de şartlar henüz netleşmeden adım attığın için birçok sorunla uğraşmak zorunda kalabilirsin. Hem yaşamını ilgilendiren konularda hem de ilişkilerde yoğun saatler geçirebilirsin. Ani tartışmalar ve karar değişiklikleri gündeme gelse bile cesaretini yitirmemelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.