15 Aralık 2017 Burç Yorumları

Sabah saatlerinde oldukça kararlı olacağız. Yarım kalan işlerimize odaklanacak, elimizdeki işleri tamamlamadan yenilerine başlamak istemeyeceğiz. Zihinsel konsantrasyonumuz da yüksek olacağı için bu bu isteğimizi yerine getirmekte zorlanmayacağız. Gün boyunca kendimizi rahat bir şekilde ifade edebileceğiz. Yanlış anlaşılmalardan dolayı bozulan ilişkilerimizi düzeltme imkanı bulabiliriz. Yanlış hesapları düzeltebilir, kaçırdığımız fırsatları tekrar yakalayabiliriz. Ayrıca eski arkadaşlarımızdan haber alamız da mümkün. 

Sevgili Koç; gün içinde başlangıçlardan ve yeni girişimlerden uzak durmanda fayda var. Finansal konularla ilgili krizlerin çözümüne yaklaştığından artık kendine başka hedefler belirleyebilirsin. Bugün düşüncelerini bir uzmanla konuşmanda veya fikir almanda fayda var.

Sevgili Boğa; artık önüne bakmanın ve yarım kalan işlerini tamamlamanın zamanı geldi. İlişkilerde yaşanan krizleri çözerek daha rahat ilerleyebilirsin. Her ne kadar başlangıçlar ve girişimler için uygun bir zaman olmasa da var olan pürüzleri gidermek için gereken desteği ve enerji kendinde bulabilirsin.

Sevgili İkizler; bugün senin için yorucu ve verimsiz geçebilir. Ebeveynlerinin sağlık sorunları için koşturabilir, var olan işleri tamamlamak ve elindeki projeleri sonuca ulaştırmak için çabalayabilirsin. Fakat emeklerinin ekonomik karşılığını hemen alamayabilirsin.

Sevgili Yengeç; birkaç gündür yaşanan hareketliliğin ardından kendini daha iyi hissedebilir ve rahatça ifade edebilirsin. Sevdiklerinle beraber yapmaktan keyif aldığın işlerle uğraşabilir, alışveriş yapabilir, sosyal çevrenle iletişim halinde olabilirsin. Aldığın kararları uygulamak için doğru zaman olsa da girişimlerde bulunmak için biraz daha beklemelisin.

Sevgili Aslan; günü ev içinde ya da ailenle birlikte, iş ve sosyal hayatın gerekliliklerini yerine getirerek fakat yeni bir adım atmadan geçirebilirsin. Ekonomik kazançlarını artırmak için yaptığın girişimlerin sonuçlarını almakta zorlansan bile gece yarısından itibaren kendini daha keyifli ve mutlu hissedebileceksin.

Sevgili Başak; oldukça yoğun tempolu bir dönemden geçiyor olabilirsin. Hayatındaki gelişmeler beklediğin hızda olmasa bile uzun vadede başarılı olabileceğin girişimlerde bulunmanı sağlayacak zemini oluşturabilirsin. Daha önce hazırladığın rapor, sunum ve ödevlerin üstünden geçebilirsin.

Sevgili Terazi; yeteneklerine odaklanman gereken bir gündesin. Kazançların ve yatırımlarınla ilgili aldığın kararları uygulamak için biraz daha beklemen gerekiyor. Bugün eksik kalan veya ihmal ettiğin işlere ve ilişkilerine yoğunlaşabilir, derin duygusal paylaşımlarda bulunabilir ya da analiz yapabilirsin.

Sevgili Akrep; yaşamınla ve ilişkilerinle ilgili aldığın kararları uygulamak için biraz daha zamana ihtiyacın var. Hayatında farklı bir bakış açısı kazanarak; yeni bir döneme girmeden önce var olan pürüzleri temizleyerek ilerlemeli, hazırlık sürecinde olduğunu bilmelisin.

Sevgili Yay; bilinç altında yaşanan huzursuzluk artık yerini aydınlanmaya, olayları daha farklı bir gözle görmeye bırakabilir. Yaşanan krizler derin duygusal bağlarının olduğu, finansal açıdan güçlü olan kişilerin yardımıyla çözüme kavuşabilir. Günü derinliği olan konularla ilgilenerek geçirebilirsin.

Sevgili Oğlak; sosyal gruplar içinde destekleneceğin beklentisiyle duygusal paylaşımlarda bulunabilirsin. Geleceğe dair hedef ve ideallerine varmak için ilişkilerinden yardım alabilirsin. Şimdiye kadar gizli kalmış ama sana faydası dokunmuş kişilerle olan beraberliklerin görünür hale gelebilir.

Sevgili Kova; iş ve sosyal hayatındaki yoğunluk yerini kalan işlerini toparlamaya ve çalışmalarının sonuçlarını almaya bırakabilir. Kariyer hedeflerinle ilgili araştırmalar yaparak, kendini daha farklı pozisyonlara hazırlayabilirsin. İhmal ettiğin aile fertleriyle zaman geçirebilir, sürpriz ziyaretler gerçekleştirebilirsin.

Sevgili Balık; yurt dışı işler, akademik çalışmalar ve medyayla alakalı seni yoran olayların sonuçlarını alıp, daha derin bir bakış açısı kazanabilirsin. Sevdiklerinden gelen desteklerle hayata bakışını yenileyebilir, geleceğe daha umutlu bakabilirsin. Geçtiğimiz günlerde tanıştığın kişilerle tekrar iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.