15 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün saat 15:30’ da Kova burcunun 22 derecesinde bir dolunay gerçekleşiyor. Dolunaylar bildiğiniz gibi olayların görünür olduğu, atılan adımların sonuçlarının alındığı, duygu ve düşüncelerin açığa çıktığı zamanlardır. Genellikle bir ilişki ve durumla ilgili gelişmeler yaşanır. Bu dolunayda Ay’ın; Güneş ve Venüs’e karşıt konumda olması hemen akla ilişkileri getiriyor. Bu hafta içinde var olan bir ilişki veya işbirliğiyle ilgili önemli kararlar alabilir ya da hayatımıza yeni birilerini sokabiliriz. Tam dolunay anında çıkardığımız haritada Yay burcu yükseliyor ve şans/bereket gezegeni Jüpiter de burada konumlanmış. Gelecekten çok şey beklediğimiz ve iyimser duygular içinde olacağımız bir dönemdeyiz. Bu dönem yaşanan gelişmeler umut etmemizi ve cesaretle harekete geçmemizi sağlayabilir. Ancak bir taraftan da miadını doldurmuş konulara elveda diyebiliriz.  Şimdiye kadar başladığımız işlerin hızlıca sonuçlarını alabilir, olumsuz gelişmelere bile iyi niyetle yaklaşabiliriz. Yüksek eğitim, yurt dışı seyahatleri ya da mahkemelerle ilgili girişimlerde bulunabilir, sosyal medyadan gelişen fırsatları kullanabiliriz. Tabii dolunayın ışığında herkesin bizim gibi düşünüp, hissetmediğini fark etmeli, beğenilerin farklı olduğunu anlamalı ve buna saygı göstermeliyiz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün gerçekleşecek dolunayla birlikte, aşk ve sevgiye bakış açında farkındalık gelişebilir, romantik ilişkilerinde bir karara varma sürecine girebilirsin. Kendi istek ve taleplerin doğrultusunda davranmak yerine karşındakilerle bir ekip olman gerektiğini anlamanda fayda var.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; dolunayla birlikte kariyerine daha fazla odaklanabilir, hedeflerini yeniden değerlendirebilirsin. Özel yaşamınla, iş hayatın arasında kalman seni seçim yapmaya zorlayabilir, ev, gayrimenkul veya yerleşimle alakalı inat ettiğin düşüncelerin değişebilir, yeniliklere açık olabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; seni zihinsel olarak etkileyecek olan dolunay, hayata bakışın üzerinde etkili olabilir, değişim yaratabilir. Süregelen hukuki davalar, eğim veya yurtdışı ile alakalı işlerini artık bir sonuca vardırmak isteyebilirsin. Kendini özgürce ifade edecek alternatif yollar bulabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; parasal kaynaklarla ilgili yeni gelişmeler ve alternatif çözümler üretmene yardımcı olacak bir dolunay yaşayabilirsin. Ortak gelirler, borçlar ve ödemelerle alakalı yeni planlar yapabilir, kredi başvurularında bulunabilirsin. Ekonomik koşullarını iyileştirmek için attığın adımların sonuçlarını görebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; karşıt burcunda gerçekleşen dolunay, ilişkilerde yaptığın hataları görmeni ve daha ilkeli davranmanı sağlayabilir. Danıştığın kişilerin önerilerinden fayda ya da zarar gördüğünü fark etmen yeni kararlar almanı gerektirebilir. Gündemde olan anlaşma ve sözleşmeler sonuçlanabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugünkü dolunay, kontrolün dışı gelişmelerin yaşanabileceğine ancak bu durumu rahat bir şekilde atlatabileceğine işaret etmekte. Çalışma ortamında ekip çalışmalarına yönelmen gerektiğini fark edebilir, üstünde çalıştığın projelerin başarılı bir şekilde sonuçlanması için alternatif çözümler arayabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; dolunayın etkisiyle romantik ilişkilerde bir karar sürecine girebilir, ya tamam ya da devam diyerek önümüzdeki günlerde aldığın kararları uygulamaya koyabilirsin. Çocukların eğitimleri ve gelecekleri ile ilgili fikir alış verişinde bulunarak, seçimler yapabilir, sana yeni çevre kazandıracak arkadaşlar ve gruplar içine girebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugünkü dolunayla birlikte, taşınmalar ve gayrimenkul alım satımları gündeme gelebilir. Hayatına yeni bir yön vermek için alternatif arayışlarına girebilirsin. Seni toplum önünde daha başarılı kılacak çalışmalar için seçimlerini doğru yapman ve ilkeli davranman gerektiğini fark edebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; dolunayla birlikte kendi fikir ve düşüncelerini ortaya koymakta hevesli ve ısrarcı olabilirsin. Kardeş, kuzen ve yakın çevre ilişkilerinde geleceğini etkileyecek gelişmeler yaşayabilir, kararlar alabilirsin. Farklı yerlere yapılan yolculuklar, değişik eğitimler ufkunu açabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün gerçekleşecek dolunay, finansal konulara vurgu yapmakta ve bu alanda alacağın kararlar üzerinde etkili olmakta. Kazançlarını değerlendirmenin ve artırmanın gerekliliğini fark ederek alternatif yatırımlara yönelebilirsin. Ticari faaliyetlerinin sonucunu görerek kâr zarar hesabı yapabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; burcundaki dolunayla birlikte uzun bir süredir üstünde çaba sarf ettiğin konuların sonuçlarını alabilirsin. İkili ilişkiler ve ortaklıklarında radikal girişimlerde bulunabilir; hayata geçirmek istediğin düşüncelerini uygulamak için harekete geçirebilirsin. Attığın adımların sonuçlarını görmek için uygun bir dönemdesin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; dolunay, iş ve günlük hayatında yeni düzenlemeler yapmanı gerektirebilir. Şu günlerde kontrol dışı gelişmelere veya gizli düşmanlıklara karşı tetikte olmalısın. Bilinç altında seni huzursuz eden konuların görünür olması daha rahat çözümler üretmeni sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.