15 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları

Beklentilerimizin artacağı bir gündeyiz. Düşüncelerimizi tekrardan gözden geçirebilir, iç dünyamızda musahabe yapabiliriz. Karar alırken iki kere düşünmeli, adımlarımızı yere sağlam basmalıyız. Güç savaşlarının ortasında kalabilir, otoritelerin baskısı altında ezilebiliriz.

Sevgili Koç; bugün ortak girişimlerde bulunabilir, sana keyif verecek organizasyonlar içinde olabilirsin. Fakat sorumluluklarını aksatman üstündeki baskının artmasına neden olabilir, engellerle mücadele etmek için yardıma ihtiyacın olabilir.  Geçmişten gelen sorunların çözümü için uygun ortam oluşabilir.

Sevgili Boğa; gün boyunca keyifli ve sosyal ilişkiler kurmana rağmen muhalefetle karşılaşman planlarını engelleyebilir. Sağlığına dikkat etmeli, alışkanlıklarını gözden geçirmelisin. Evde tadilat gerektiren işler seni meşgul edebilir; alacağın kararlarda ısrarcı olabilirsin.

Sevgili İkizler; gün içinde yaptığın harcamalar ve aldığın riskler finansal açıdan sıkıntıya yol açabilir. Fakat yine de cesaretle atılımlarda bulunmaya devam edebilirsin. Verilen bir sözün yerine getirilmesi ya da beklediğin haberin gelmesi keyfini yerine getirebilir, bir yanlışı düzeltme fırsatı bulabilirsin.

Sevgili Yengeç; bugün aile ilişkilerinde yoğun bir tempo yaşanabilir. Kariyerine ve gayrimenkul yatırımlarına dair girişimlerde bulunabilir fakat eşinden ya da ortağından beklediğin desteği alamayabilirsin. Yapılmış bir anlaşmanın üstünden geçmen ya da tekrar anlaşmanın diğer tarafları ile görüşmen gerekebilir.

Sevgili Aslan; sosyal medya da çok aktif olacağın bir gündesin. Fakat söylemlerin sana karşı kullanılabilir ve üstünde baskı hissedebilirsin. Yine de düşüncelerinde daha kararlı ve isteklerin konusunda istikrarlı olabilirsin. Çalışma ortamında ağır bir yükünden kurtulmak için çaba sarf edebilirsin.

Sevgili Başak; bugün ekonomik konularla ilgili alacağın destekler seni harekete geçirebilir, gizli işbirlikleri ve kulisler arka planda lehine çalışmalar olmasını sağlayabilir. Uzun süredir beklemede olan bir planı uygulamaya koyabilir ya da ertelediğin bir projeyi tekrar gündeme getirebilirsin.

Sevgili Terazi; sosyal ortamından alacağın destekle yaşamını ilgilendiren konularda girişimlerde bulunabilir, ilişkilerde kontrolü ele alabilirsin. Daha cesur ve kararlı olabilir, kendini ifade edebilirsin. Attığın adımlarda seni engelleyen faktörler olsa da mücadele etmekten vazgeçmeyeceksin.

Sevgili Akrep; iş ve sosyal hayatında yaratıcılığını rahat kullanacağın bir sürçtesin. Fakat bugün biraz daha arka planda kalabilir, gizli ilişkilerden destek görebilirsin. Verdiğin sözler üstünde baskı yaratabilir. Bazı konularda fazla ısrarcı olmamalı, olayları biraz akışına bırakabilmelisin.

Sevgili Yay; bugün gruplar içinde görüşlerini ifade edebilirsin fakat ekonomik konular baskı yaratmaya devam ediyor. Uzun zamandır arzu ettiğin yolculuklara çıkabilir; sana fırsatlar getirecek anlaşmalar yapabilirsin. Ancak tek taraflı düşünmekten ve düşüncelerinde ısrarcı olmaktan kaçınmalısın.

Sevgili Oğlak; gün boyunca kariyerine dair konularda görüşmeler yapabilir, iş hayatında ortak yürüteceğin projeler üretebilirsin. Kararlarını uygulamakta gösterdiğin ısrarcılık gerilime yol açabilir. Anca finansal konularda yapılmış yanlışları düzeltme ve daha akılcı hesaplar yapma fırsatı bulabilirsin.

Sevgili Kova; sana yol gösterecek veya danışmanlık verecek kişilerle karşılaşabilirsin. Eski tanıdıklarla tekrar bir araya gelebilir ya da bir anlaşmayı yenileyebilirsin. Bugün görüş ve düşüncelerinde adil olmaya çalışacaksın ancak kulislerin ya da gizli konuların açığa çıkması zorlayıcı olabilir.

Sevgili Balık; bugün çalışma hayatında kararlar alabilir, beraber çalıştığın kişilere yöneticilik yapabilirsin. Yaratıcılık gerektiren gösteri ve sanat konuları günlük yaşantında ön plana gelebilir. Finansal konularda adil olmaya çalışabilir, aldığın desteklerle ortak girişimlerde bulunabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.