14 Temmuz Burç Yorumları

Güne gerilimli enerjiler altında başlıyoruz. Olaylara çok daha gerçekçi gözlerle bakacak, sorumluluklarımızın farkında olacak ve onları yerine getirmek için çaba harcayacağız. Kendimizi kısıtlanmış ya da depresif hissedebiliriz. Özellikle sabah saatlerinde kariyer veya aile ile ilgili konularda karşımıza çıkan engelleri aşmak durumunda kalabiliriz. Planlı bir şekilde hareket etmeye çalışmak gün boyunca bize yardım edebilir. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; karmaşık duygular içinde olabilir, kontrollü davranmak için çaba göstermek zorunda kalabilirsin. Arka planda gelişen bazı olaylar veya kendi endişelerin de seni huzursuz kılabilir. Ancak planlı hareket edebilirsen koşullarının üstesinden gelmen mümkün.

Sevgili Boğa; hedef ve hayallerine ulaşmak için bazı girişimlerin olabileceği gibi bir süredir üzerinde durduğun bir konuyla alakalı eksik kalanları tamamlayabilirsin. Çevrendekilerle diyaloglarını da geliştirmene olanak sağlayacak olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Sevgili İkizler; kazançlarını olumlu etkileyecek gelişmeler var. İş ve sorumluluklardan kaçmak istemene rağmen görev almaktan çekinmeyeceksin. Bir süredir seni ikilemde ve kararsız bırakan bir konuyu bugün bir şekliyle halletmek için harekete geçebilirsin.

Sevgili Yengeç; bir süredir baş edemediğin duygularının üstesinden gelme gücünü bulabilirsin. Ortada kalan ve belirsizlik içeren bir durumu kendi yöntem ve imkanlarınla çözmek isteyebilirsin. Ayrıca yaşantında bir dönemi kapatmaya yönelik hamlelerin olabilir.

Sevgili Aslan; ailenin veya sevdiklerinin senden istedikleri maddi manevi destek taleplerine karşı duyarsız kalmayabilirsin.  İçinde bulunduğun şartların belirsizliğine veya seni finansal olarak zorlayacağını bilmene rağmen yardım etmekten kaçınmayabilirsin.

Sevgili Başak; karşındakilerin sana duydukları ihtiyaç bugün de sürmekte.  Onların isteklerini yerine getirmek için çaba içine girebilirsin. Ayrıca bağlı olduğun grup faaliyetlerinde ve içinde bulunduğun ekip çalışmalarında gönüllü hizmet verebilirsin.

Sevgili Terazi; başlattığın girişimlerini önüne engellerde çıksa ilerletme fırsatın var. Her ne kadar koşullar dalgalı da olsa bir şekliyle işler yolunda ilerleyebilir. Ayrıca bugün sevdiklerinin de ihtiyaçlarına duyarsız olmayabilir; destekte bulunmaktan kaçınmayabilirsin.

Sevgili Akrep; geleceğini etkileyecek ve yaşantını bir anlamda değiştirecek bir karar alman gerekebilir. Bu kararını alırken her zamanki gibi mantıklı davranmayabilir; duygularını ve sezgilerini hesaba katabilirsin. Sevdiklerinle de seni manevi olarak tatmin edecek bağlar kurabilirsin.

Sevgili Yay; parasal alanda yaşadığın endişe yaratan koşulları kimseye belli etmeden çözüme kavuşturmak istemektesin. Ayrıca evde olan bir gelişme veya alevi bir konu seni bugün her zamankinden farklı davranmaya itebilir. Daha anlayışı olmakla birlikte içsel huzursuzluk yaşayabilirsin.

Sevgili Oğlak; iş birliklerinde uyum ve denge kurmaya açıksın. Sezgilerine kulak vererek gelişmeleri yönlendirebilirsin. Sorun yaşadığın beraberliğinde ise empati kurarak karşındaki kişiyi anlamaya çalışabilir; onun içinde bulunduğu ruh haline göre hareket edebilirsin.

Sevgili Kova; sorumlulukların maddi tarafı gündeminde ön planda olmaya devam etmekte. İç sesini dinleyerek ne yapıp yapmayacağına karar verebilirsin. Ayrıca bugün sağlığın, güzelliğin için bazı harcamalarda bulunabilirsin. Yakın çevrene de destek vermekten kaçınmayabilirsin.

Sevgili Balık; beraberliğinde yolunda gitmeyen koşulları bugün bir şekliyle düzeltmen mümkün. Alttan alarak veya yerine göre fedakârlık göstererek şartları istediğin kıvama getirebilirsin. Seni zorlayan noktaları gerçekçi ve objektif gözlerle değerlendirmeye tutmak işine yarayabilir.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.