14 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

Sevgililer gününe Ay’ ın huzursuz olduğu Akrep burcunda başlıyoruz. Sabah saatlerinde duygusal gerginlikler, kıskançlıklar ya da ani program değişiklikleri yıpratıcı olabilir. Neyse ki bu gerilimli atmosfer öğleden sonra Kuzey Ay Düğümünün gece yarısına doğruda Merkür’ ün olumlu enerjleriyle yerini romantik ve duygusal saatlere bırakacak. Bu geceyi tamda adına yakışır şekilde değerlendirebilir, birbirimizi anlayabilir, şefkat ve koruma içgüdüsüyle hareket edebiliriz. Sevdiklerimiz için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağımız, sevgi ve anlayış dolu bir akşam bizi bekliyor. Sezgilerimizi dinleyerek karşımızdakileri anlayabilir ve derin paylaşımlarda bulunabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün sevgililer günü olmasına karşın sen, daha çok maddi konulara yönelebilirsin. Harcamalarınla alakalı olarak dengelenmeye ve plan yapmaya başlayabilir, miras veya beklediğin bir para için mücadeleden kaçınmayabilirsin. Akşam saatlerinde günün aşk temasında uyum sağlayarak partnerine karşı oldukça tutkulu olabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; senin için günün anlam ve önemine yakışan bir yerde konumlanan Ay; partnerinle birlikte oldukça romantik saatleri işaret ediyor olabilir. Eğer bir ilişki içinde değilsen; bugün, özgüvenin yüksek olduğu ve göz kamaştırdığın bir gündesin. Ancak ani gelişebilecek fikir değişikliklerine karşı dikkatli olmalısın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün arkadaş ortamında kişisel olaylarını paylaşmamaya dikkat etmeli ve sırlarını güven duyduğun insanlarla paylaşmalısın. İşlerinin yoğunluğundan biraz dert yanabilirsin ve kendini yorgun hissedebileceğinden gününü dinlenmeye ayırabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün geri planda kalıp, zihnini duygusal konulara yöneltebilir ve aşk hayatın için sağlam adımlar atabilirsin. Yeni bir ilişki için şansın açıkken aynı zamanda var olan ilişkindeki sorunları gidermek içinde iyi bir zaman dilimi olabilir. Çocuğunun eğitimi veya sağlığıyla ilgili konularda da güzel haberler alman mümkün.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün aile yaşantındaki, gayrimenkul alım satımıyla ilgili bir konuyu çözüme kavuşturabilir veya iletişim kopukluklarından meydana gelmiş yanlış anlaşılmaları tatlıya bağlayabilirsin. Akşam saatlerinde partnerinle romantizmin doruklarına çıkabilir ve sevgini dışa vurmaktan çekinmeyebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; gününü kardeşlerine veya kuzenlerine ayırabilir, kültürel ve sosyal içerikli faaliyetlerde bulunmak isteyebilirsin. Gün içinde eğitim hayatındaki güzel bir gelişmenin haberini alman mümkün. Sosyalleşmek ve kendini geliştirmek için çaba harcayabilirsin. İçine kapanık ruh halinden çıkmak sana iyi gelecektir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; gelirini artırmak için yaptığın çalışmaların karşılığını güzel geri bildirimlerle alabilir ve maddi belirsizliklerin sonuca kavuştuğu bir gün olabilir. İkili ilişkilerin gündem olacağı bugün sen; ekonomik durumu düzenlemek için çalışabilirsin. Ancak akşam saatlerinden sonra romantik yönünü göstermekten çekinmeyeceksin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sevgililer gününde olmamız ve Ay’ın burcunda hareket etmesiyle birlikte gönül ilişkilerinde şansın yaver gidecektir. Tutkulu yapın ön plandayken; aşk hayatındaki hareketlilik motivasyonunu yükseltecek. Kafanın içinde bazı çelişkiler olsa da anın ve romantizmin tadını çıkarmalısın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün partnerinle zaman geçirebilir ve sevgi bağını güçlendirebilirsin. İlişki içinde değilsen eğer; geçmişte kalmış bazı olayları hatırlayabilir ve kendi motivasyonunu sabote edebilirsin. Düşüncelerini kontrol altına almalı ve hoş vakit geçirebileceğin alanlara yönelmelisin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; ilgi duyduğun, dilek dilediğin veya çaba harcadığın bazı konular için emeklerinin karşılığını alabileceğin şanslı bir gündesin. Duygusal bağ içinde olduğun insanla zaman zaman yaşayabileceğin beklenmedik fikir ayrılıkları ve bireysel problemler olsa da tatlıya bağlayabilir ve keyifli bir gün geçirebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün sorumluluklarındaki artışın daha çok farkına varmış olsan da kısa bir süre soluklanarak çalışmalarına ara vermeden yapacaklarını bitirme gayretinde olabilirsin.  Beklemediğin bazı kaynaklardan veya aile büyüklerinden destekler görmen mümkün.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; hislerinin çok kuvvetli olacağı bugün romantik anlar yaşaman ve anın tadını çıkarman için gökyüzü seni desteklemekte. Dileklerini seçerek dilemeli ve şansını kullanmaktan çekinmemelisin. Sorun yaşadığın bazı konuların varsa bu dönemde kolaylıkla çözebileceğinin farkına varabilirsin. Oldukça keyifli bir gün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.