14 Ocak Burç Burç Yorumları

Bugün kendimizi fazla zorlamamızda, vaktimizi dinlenmeye ve yarım kalan işlerimizi tamamlamaya ayırmamızda yarar var. Çevremizle iletişim kurabilir, yolculukluklara çıkabilir, sosyalleşebiliriz. Sonuca ulaşmak ya da belirsizlikleri gidermek için uygun bir gün değil, bu nedenle olup biteni kontrol etmeye çalışmak yerine akışta kalmamız yerinde olur. Ani değişiklikler, fikir değişiklikleri söz konusu olabilir. 

Sevgili Koç; bugün kendini oldukça iyimser hissedip, özgürce hareket etmek isteyebilirsin. Bu sırada yurt dışı, hukuk veya eğitim alanında sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsin. İnançlarınla ilgili bir aydınlanma yaşayabilir ya da uzun zamandır bildiğin bir konuya artan farkındalığın sayesinde yeni bir yaklaşım geliştirebilirsin. Ancak bağımsız hareket etme arzun ilişkilerine zarar verebilir.

Sevgili Boğa; banka, kredi ya da miras işleriyle ilgili sürpriz gelişmeler bugün gündemini meşgul edebilir. Finansal anlamda beklediğin destekleri görebilir, maddi kazanç elde etmek için yeni yollar bulabilirsin. Yurt dışı, eğitim ya da hukuk alanındaki girişimlerin zannettiğinden daha masraflı olabilir veya beklemediğin şekilde kesintiye uğrayabilir.

Sevgili İkizler; gelecek planlarında partnerinden veya iş ortağından destek görebileceğin bir gündesin. Hedeflerini gerçekleştirmek için uygun kişilerle tanışabilir, ortak planlarınız hakkında sohbet edebilirsin. Fakat gün sonunda bulmayı umduğun maddi kaynaklar beklentini karşılamayabilir, düzenli gelir elde etmek için daha gerçekçi ve uzun vadeli planlar yapman gerekebilir.

Sevgili Yengeç; bugün iş ortamında farklılık yaratmak isteyebilir, yanında çalışanlarla ilgili değişikliğe gidebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde partnerin veya iş ortağınla ilişkinde huzursuzluklar meydana gelebilir. Kariyer alanında destek gördüğün kişiler varsa onlarla ilgili sürprizlerle karşılaşabileceğin gibi yeni gündem maddeleriyle meşgul olabilirsin.

Sevgili Aslan; bugün kendini oldukça özgür ve pozitif hissedebilirsin. Yakaladığın iyimser hava sende yeni farkındalıklar yaratabilir. Yurt dışı, eğitim ya da hukukla alakalı konularda iş ortamında huzursuzluklar veya fikir ayrılıkları yaşayabileceğin gibi ilişkilerinde kopmalar da meydana gelebilir.

Sevgili Başak; bugün aradığın mali desteği ailenden ya da partnerinden bulabilirsin. Ev almak veya evini yenilemek gibi bir planın varsa karşına çıkacak sürpriz para seni mutlu edebilir. Aşk hayatınla ilgili beklenmedik haberler de bugün kapını çalabilir, duyacaklarından sonra ilişkinde yaşanması muhtemel küçük sarsıntıya dikkat etmelisin.

Sevgili Terazi; bugün iş ortağın, danışmanlık aldığın kişiler ya da partnerinle ilgili farkındalık geliştirebilir, iletişim tarzında yeni yollar deneyebilirsin. Evin ya da ailen için vereceğin kararlar konusunda karşı tarafın değişik talepleri seni zorlayabilir. Yakın ilişkilerinde dengeyi yakalamakta zorlanabilirsin.

Sevgili Akrep; işle ilgili yeni kazanç yolları arayışında oluşun ya da ekip arkadaşlarınla ilgili değişen dengeler bugün seni meşgul edebilir. Ne olursa olsun kariyerini destekleyici gelişmeler yaşayacağına inancını kaybetmemelisin. Günlük rutinlerinde meydana gelen olaylar yakın çevrenle yaptığın planları bozabilir. Sürpriz bir iş seyahatine çıkman gerekebilir.

Sevgili Yay; bugün kendini her zamankinden daha iyi hissedebilirsin. Çocukların ya da hobilerinle ilgili güzel zaman geçirebilir, kendini yeniden keşfedebilirsin. Ama bu süreçte maddi anlamda da bilinçli hareket etmelisin. Dikkat etmezsen düşünmeden maddi riskler alabilir ve gereksiz kayıplar yaşayabilirsin.

Sevgili Oğlak; ailenle ilgili geçmişten gelen bir konuda yeni gelişmeler ve beklenmedik olaylar meydana gelebilir. Bugün kendinle baş başa bir gün geçirmek isteyebilirsin. Ev ve ailenle ilgili girişimlerin maddi kayıplara neden olabilir, kendini ortaya koyduğun anlarda sürpriz tepkilerle karşılaşabilirsin.

Sevgili Kova; farklı iletişim ve düşünce tarzının seni arkadaş ortamında öne çıkardığını görebilirsin. Yeni kişilerle tanışmak ve sosyalleşmek için harika bir gün olsa da kalıcı ilişkiler kurmak konusunda zorlanabilirsin. Beklenmedik olaylar karşısındaki tavrın şaşırtıcı gelişmelere sebebiyet verebilir.

Sevgili Balık; bugün kariyerin ve hedeflerinle ilgili şaşırtıcı gelişmeler seni bekliyor olabilir. Bugün toplum önündeki duruşunu destekleyen sürpriz olaylar yaşabilirsin. İş değişikliği için yeni fikirler ortaya çıkabilir. Maddi anlamdaki beklentilerin ve uzun vadeli planların arasındaki ikilem seni hedeflerinle ilgili değişiklikler yapmaya zorlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.