14 Nisan Burç Yorumları

Sabah saatleri, değerlendirmeler yapmak ve yarım kalan işleri tamamlamak için oldukça uygun ancak önemli görüşmeler için öğleden sonrayı beklemek yerinde olur. Öğleden sonra kendimizi daha neşeli hissedebilir, daha enerjik olabiliriz. Olaylara daha iyimser gözlerle bakabileceğiz. Önümüzdeki birkaç gün ani değişiklikler yaşayabiliriz ancak içinde bulunduğumuz dönem değişiklik yapmak için çok uygun değil. Bu nedenle adımlarımızı dikkatlice atmalıyız. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?
Sevgili Koç; güne oldukça sert etkiler altında başlayabilirsin. Gerek finansal gerekse de manevi anlamda huzurunu kaçıracak gelişmelere açıksın. Ani vereceğin tepkiler ilerlediğin yol ve yöntemlerinin değişmesine neden olabilir. Günün ikinci yarısında daha rahatlayabilir ve yaşadıklarını farklı gözlerle değerlendirebilirsin.Sevgili Boğa; karşındakilerin istekleri ile kendi hedeflerin arasında kalabilir; günün ilk saatlerinde maddi manevi çözümsüz gibi duran olaylar yaşayabilirsin. Ancak ilerleyen saatlerde bu ruh halinden sıyrılmana olanak sağlayacak gelişmeler olabilir; işler biraz olsun tatlıya bağlanabilir.

Sevgili İkizler; günün ilk saatleri görev ve sorumluluklar adına yoğun geçebilir. Birçok işi aynı anda yapma zorunluluğu, senin buna tahammülünün ve gücünün yetersiz olması ufak çaplı krize neden olabilir. İlerleyen saatlerde bu sıkışıktan sıyrılabilir; daha esnek düşünüp hareket edebilirsin. Uyum ve iş birliği daha fazla gündeminde yer alabilir.

Sevgili Yengeç; sabah saatleri duygusal açıdan zorlayıcı olabilir. Seni endişe ve kaygıya iten gelişmeler ilk anda hareket kabiliyetini kısıtlasa da sonrasında akışta kalarak ilerleme ve olayları bir şekilde yönlendirme fırsatını yakalayabilirsin. Günün ilerleyen zamanlarında değişen koşullarla birlikte farklı bir tempon olabilir.

Sevgili Aslan; günün ilk saatlerinde işin, evin, ailen ve sorumluluklarınla ilgili gelişmeler hem duygusal hem de maddi olarak seni zorlayabilir. Bulacağın çıkış yolu veya koşullara ayak uydurarak gelişmeleri bir şekilde kontrolün altına alabilirsin. Öğleden sonrası ise daha rahat geçeceğe benziyor.

Sevgili Başak; fikirlerinde ısrarcı olman sabah saatlerinde manevra yapanı engelleyebilir; adeta kendini sıkışmış hissedebilirsin. Sonrasında karşındakilerin sana desteği ve anlayışıyla olaylar olağan akışına dönebilir. Öğleden sonra ise artık evin, ailen ve sorumluluklarının daha fazla seni meşgul edeceği zamanlar başlıyor.

Sevgili Terazi; sabah saatlerin parasal konularda yorucu koşullarda geçebilir. Bütçe dengeni sağlamakla ilgili sorunlar yaşayabilirsin. Sonrasında ertelediğin borç ve alacaklarla ilgili olumlu gelişmeler ortaya çıkabilir. Günün ikinci yarısında ise görüşme, anlaşma ve yolculukların yanı sıra eğitimle ilgili alanlara daha fazla yöneleceğin koşullar içine girebilirsin.

Sevgili Akrep; güne dediğim dedik ısrarcı bir ruh hali içinde başlamana rağmen sonrasında daha anlayışlı olmanı mümkün kılan gelişmeler var. İstek ve arzularının yerine gelmesine de olanak sağlayacak koşullar oluşabilir. Günün ikinci yarısı parasal işlerle daha yoğun geçebilir. Tüm beceri ve yeteneklerini yeni kazanç kapıları yaratmak için seferber edebilirsin.

Sevgili Yay; sabah saatlerin hem zihinsel hem de ruhsal manada sıkıntılı geçebilir. Sonrasında ailenden ve sevdiklerinden alacağın manevi desteklerle kendini toparlayabilirsin. Hatta günün ikinci yarısında burcuna ilerleyen Ay ile kendini daha rahat ortaya koyabileceğin ve kontrolü elde tutabileceğin koşullar var.

Sevgili Oğlak; sabahın erken saatlerinde, hedef ve amaçlarına ulaşmanı zorlayan koşulları ve engelleri aşmana olanak sağlayacak desteklerle uğraşabilirsin. Sonrasında kendi iç dünyana çekileceğin; duygu ve düşüncelerinle baş başa kalmak isteyeceğin bir sürece girebilirsin. Yaşayacakların kadersel motifler içerebilir.

Sevgili Kova; sabah saatlerin finansal konularla fazlasıyla meşgul olarak geçebilir. Sabit olduğun düşüncelerini değiştirmene neden olacak gelişmeler yaşayabilirsin. Günün ikinci yarısından sonra senin için daha rahat geçecek zamanlar var. Grup faaliyetleri ve takım çalışmaları vaktinin büyük bir bölümünü alabilir.

Sevgili Balık; ön hazırlığını yaptığın işlerini günün ikinci yarısında ortaya çıkarma şansın olabilir. Sabah saatlerindeki seni zorlayan koşulları bildiğin yöntemleri kullanarak geride bırakabilirsin. Sosyal konumun, ailen ve sorumluluklarınla gündemde yer alabilirsin. Fikir ve düşüncelerinin adeta savunucusu olabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.