14 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Ay bugün de Oğlak burcundaki yolculuğuna devam etmekte…Gerçekçiyiz ve duygusal manada ise katıyız sanki…Kurallara bağlıyız hatta kısıtlanmış gibi hissetmekteyiz. Görev ve sorumlulukları yerine getirmek yine ön sıradaki yerini korumakta…Finansal alanda ise sıkıştıran ve bunaltan gelişmelere açığız…

Gün içinde Ay’ın Neptün ile kuracağı olumlu açı duygusal manada bizlerde tevekkül içinde kalma ve akışa teslim olma niyeti oluşturabilir. Sevdiklerimize karşı daha anlayışlı, yardımcı ve şefkatli davranabiliriz.Akşam geç saatlerde Ay’ın bu stresli kontağın etkisini arttırması söz konusu olacağından gün ilk saatlerden itibaren oldukça gergin koşullarda geçebilir. Otorite konumundaki kişi ve kurumlarla ilgili bazı gelişmeler veya yaptırımlar gündemi meşgul edebilir. İş ve özel yaşamda ise bizleri zorlayan ve mücadele etmeye durumlar ortaya çıkabilir.

Akşam geç saatlerde bu sert enerjiyi daha fazla yaşama ihtimalimiz yüksek…Gerek bizler gerekse de başkaları güç kullanmayı arttırabilir; irademizi sınayabilir ya da sınanabiliriz; mücadeleye davet edilebiliriz. Bu gibi enerjilerin etkisi altındayken abartılı tepkilerden kaçınmalı;  duygulara ve öfkeye teslim olmamalı, belli bir gerçekçilik ve disiplin içinde yol almaya bakmalıyız.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün organize olduğun bazı işlerde oluşabilecek ani değişlikler nedeniyle planlarında daha esnek davranman gerekebilir. Gergin zamanların olabileceğinden kendini ifade etmek için kelimelerini daha özenli seçmelisin. Çalışmaların konusunda duyduğun endişe seni içten içe huzursuz etse de; çevrenden aldığın destekle enerjin yükselebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugünü, geleceğini sağlam temeller üzerine kurmak için çeşitli planlamalar yaparak geçirebilirsin. Orijinal fikirler ve hareket planları da oluşturabilirsin. Gün içinde bazı olumsuz şartlar yüzünden isteklerini ertelemen ve yaşayabileceğin enerji düşüklüğü nedeniyle gergin olabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; güne yoğun duygularla başlayabilir, kendini huzursuz ve endişeli hissedebilirsin. Yatırım, borç, alacak gibi konular ön plana çıkarken; çevrendeki insanlardan gördüğün yardım senin için yeterli olmayabilir. Birikimlerini toparlamak ve kendine yeni bir yol haritası çizmek için iyi bir zaman dilimindesin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; çalışmalarındaki temponun yoğunluğu, finansal yetersizlikten dolayı oluşan borçlarla alakalı beklediğin haberleri alamamak; güne gergin ve karamsar başlamana neden olabilir. İkili ilişkinde de birlikteliğini nadasa bırakma kararı almış olman gerekebilir. Hem senin hem de eşinin tazelenmeye ihtiyacı olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün anlaşma, sözleşme veya yurt dışı bağlantılı işlerinin gecikmesi ve eline ulaşmaması gibi bir durum yaşanabileceğinden umutsuzluğa kapılabilirsin. Günlük hayatındaki işlerde; bazı koşullardaki değişimler seni biraz rahatlatabilir. Günü eşinle birlikte geçirebilir veya daha sessiz bir yerde kafa dinlemek isteyebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; kendi içinde yaşadığın bazı krizlerden dolayı partnerine soğuk ve mesafeli bir imaj çizebilirsin. Bu durum ikili ilişkindeki yaşayabileceğin ben-sen konusu fazla eleştirmene ve eleştirilmene neden olabilir. İlişkilerde paylaşımcı olman bağların güçlenmesini sağlar; zira bazı kopuşlar için ip oldukça gergin olabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; aile içinde yaşanabilecek bazı sorunlar veya sorumluluklarla ilgilenmek olayları kontrol altın almanı gerektirebilir. Dengeni kurmak ve kendi kontrolünü kaybetmemek zor olabilir. Fikirlerine güven duyduğun kişilerden alacağın destekle durumu toparlaman kolaylaşacaktır.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; uzun zamandır aklına takılan bir konuyla ilgili danışmanlık alabilir; fakat aldığın sonuç seni tatmin etmeyebilir. İş birliği içinde olduğun insanlarla aranda yaşanabilecek konuşmalardaki imalı tavırlar gerilmene neden olabilir. Çıkarlarını gözetmek durumunda olduğunu fark edebilir ve bunun için sağduyulu olman gerekebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; kişisel isteklerindeki ani değişiklikler maddi kaynakların konusunda dengesizlik yaratabilir. Bugün finansal konularda verebileceğin kararlar ekonomik durumunu zorlayan riskli koşullar içerebilir. Partnerine zaman ayırmak ve duygusal paylaşımlarda bulunmak keyifli bir gün geçirmene yardımcı olacaktır.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; burcunda ilerleyen Ay; aklındaki duygu ve düşünceleri ifade ederken daha manipülatif bir tarzda davranmana neden olabilir. Parasal konularla ilgili hedeflerindeki aksamalar seni yorabilir. Ailenin fedakâr ev duygusal yaklaşımı daha pozitif bir bakış açısı geliştirmene yardımcı olacaktır.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün enerjinin düşük olması, duygularını ifade etme şeklinde olumsuzluklara neden olabilir. Yakınlarınla veya kardeşlerinle yapabileceğin görüşmeler umulmadık boyutlara taşınabilir. Günün yoğun enerjisini tek başına yapabileceğin işlerle veya meditasyon gibi spiritüel aktivitelerle geçirmek iyi gelebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; yakınlarından veya sosyal medyadan alacağın bir haberle duygusal sıkıntılar yaşayabilir; içten içe huzursuz olabilirsin. Sorumluluklarını yerine getirmek zorunda olsan da; dinlenmeye ve sessizliğe olan ihtiyacın artabilir. İç huzura kavuşmak ve karamsar düşüncelerden kurtulmak adına rahatlamayı denemelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.