14 Nisan 2019 Günlük Burç Yorumları

Kendimizi öne sürmekten; varlığımızı gururla ve cesaretle ortaya koymaktan çekinmeyeceğimiz enerjilerle güne giriş yapacağız. Ayrıca yaşamdan keyif almak; eğlenmek; güzel vakit geçirmek gün içinde bizi besleyen konular olacak. Gelecekten yana umut dolu hissedecek; ideallerimizi ve planlarımızı hayata geçirmek adına şevkle dolu olacağız. Ayrıca bizleri bir üst seviyeye taşıyacağını düşündüğümüz fırsatlarla karşılaşma olasılığımız da yüksek. Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir! 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; kendimizi her zamankinden çok daha enerjik, güçlü ve mücadeleci hissedebilirsin. Romantik ilişkilerinde kendini gösterebileceğin, partnerini etkileyebileceğin bir gündesin. Kendini şımartmak için abartılı harcamalar yapabilir ya da sevdiklerinle eğlenceli organizasyonlarda bulunabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; aile içinde kontrolü ele almak isteyebilir, her işi kendi başına yapmak adına seni yoracak ama sonunda hoşuna gidecek düzenlemelere girişebilirsin. Bilinçaltında olan bazı takıntılar bugün seni ele geçirebilir. Güç ve ego savaşlarıyla uğraşmak yerine empati kurarak gününü daha keyifli geçirmeye çalışmalısın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; ani gelişen olaylar seyahat planları yapmana ya da var olan planlarını ertelemene neden olabilir. Kardeşlerinin cesaretlendirmesiyle harekete geçebilirsin veya sen onlara ihtiyacı olan güveni verebilirsin. Yetenekli olduğunu düşündüğün alanlarda uzmanlaşabilmek için yeni bir eğitime başlaman olası.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; yanlış hesapları düzeltmek ve kendini daha güçlü hissetmek için liderlik yapmak isteyebileceğin bir gündesin. Öte yandan uzun zamandır süregelen yeteneklerin hakkındaki endişelerini aşabilir, kendine ve başkalarına yardımcı olabilirsin. Konsantrasyon sağladığın işlerde başarılı elde edebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; haftanın en keyifli günlerinden biri olabileceği gibi şansın senden yana olduğunu da görebilirsin. Kendinle ilgilenebilecek fırsat ve zaman bulurken, cesaret içeren sözlerin romantik ilişkilerini daha tutkulu hale getirebilir. Bugün bütün gün boyunca enerjin en üst seviyede olacak.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; ortağından ya da eşinden beklediğin maddi destek henüz eline ulaşmamış olabilir. Karşındaki insanların seni anlamadığını düşünebilir, tepkilerini dışa vurmakta zorlanabilir veya konuyu abartarak çözmeye çalışabilirsin. Stresten uzak bir hafta sonu için huzurlu ortamlarda bol bol dinlenmende fayda var.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; günü toplantılarla ve seyahat ederek geçirebilir, keyif alacağın uğraşlar içinde olabilirsin. İlişkilerini tekrar yapılandırmak için günün enerjilerini kullanabilir, gönül dostlarından da destek alabilirsin. Her şey mükemmel olmasa da huzur ve sükûnet içinde olacağın ve ne yapman gerektiğini içgüdüsel olarak bileceğin bir gündesin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; şu aralar üzerinde odaklandığın konuda yola tam gaz devam edebilir, enerjini ve zamanını elindeki işe yöneltebilirsin. Liderliğin başkalarına heves ve ilham verebilir, sen de yaratıcı çözümlerde uzman birisinden yardım alabilirsin. İdealistliğinle farkını ortaya çıkartırken,  ortaklı işlerinden gelir sağlayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; haftanın yoğun temposunu üzerinden atmak veya şehrin kalabalıklarından uzaklaşmak istediğin bir gün olabilir. Yurtdışı bağlantılı işin ve akademik kariyerinle ilgili beklediğin haberler gelebilir. Bulunduğun ortamda tanışabileceğin yeni biri, duygu ve düşüncelerine farklı açıdan bakmanı sağlayabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün özellikle ekonomik konularda kendinden ve çevrenden beklentin yüksek olabilir. Alternatif kazanç yolları ararken aşırı risk üstlenebilir, borç veya yatırımlarını kimseye danışmadan gizli saklı yapmak isteyebilirsin. Nasıl daha mutlu olacağın konusunda kayda değer aydınlanma yaşayacağın bir gündesin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün karşındaki insanları olduğu gibi kabul etmekte oldukça başarılısın. Başkalarının neye ihtiyacı olduğunu hissedebilir ve zorlu koşulları büyük bir olgunlukla karşılayabilirsin. Yakın ilişkiler ve iş birlikleri açısından şanslısın. Önümüzdeki günlerde sosyal medya ilişkilerin hareketlenebilir, hayranların ve paylaşımların çoğalabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık;  hoşlandığın işleri yapmaktan yana olduğun, sıkıcı detay gerektiren işlerden uzak durduğun bir gündesin. Bu aralar finansal istikrarsızlık yaşıyor olsan da aynı anda birçok projeyle uğraşarak kazançlarını arttırabilirsin. Düşünüyor olabileceğin iş değişikliği için şartların daha uygun olmasını beklemelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.