14 Nisan 2018 Burç Yorumları

Hareketli günlere hazır olalım! Bugün itibariyle her şeye yetişmeye çalışabilir, aceleci tavırlar sergileyebiliriz. Son zamanlardaki duygusal ruh halimizden çıkıp patlamaya hazır bir bomba gibi hissedebiliriz. Akşam saatlerinde kısıtlandığımızı düşünerek kavgacı bir hal takınabiliriz. Yine de kontrolü elden bırakmayalım.

Sevgili Koç; Bugün sezgilerin çok güçlü olabilir, gördüğün rüyaların etkisinde kalabilir, sezgilerini değerlendirmek isteyip, güne hızlı başlayabilirsin. Geçmiş konu ve olayların sürekli tekrar ettiği bu günlerde, edindiğin tecrübeden faydalanarak bazı konuların çözümüne ulaşabilirsin. Öğleden sonra duygularını ifade etmek daha zor olabilir.

Sevgili Boğa; hafta sonunu evinde ya da kısa bir seyahat planı yaparak geçirmek isteyebilir, eleştirilere çok açık olmadığın bugünde sosyal alanlardan uzak durmayı da tercih edebilirsin. Öğleden sonra görüş ve inançların konusunda fazla savunmacı olman; etrafındaki insanlardan tepki görmene neden olabilir.

Sevgili İkizler; bugün deneyimlerinden faydalanarak hedefine odaklanabilir, sosyal alanda fikirlerini cesurca ifade edebilir, organizasyon yeteneğini de kullanabilirsin. Ortak kaynaklarındaki olumlu gelişme seni hevesli kılsa da bugün yaşanabilecek bir aksaklık biraz daha beklemede kalmanı gerektirebilir.

Sevgili Yengeç; planlarını üstlerin ya da büyüklerinle paylaşmak için sabırsız olabilir, fikir ve duygularını toplum önünde öncülük etmek adına kullanmak isteyebilirsin. İkili ilişkilerinde hırsına yenik düşmemeli, konuşmalarında sakinliği seçmeli, zorlandığını hissediyor olsan da olgunluğunu koruyabilmelisin.

Sevgili Aslan; çalışma hayatında ya da ev ortamında daha fazla sorumluluk alman; baskı altında olduğunu hissettirebileceği gibi günlük işlerini organize edememene de sebep olabilir.  Sabah saatlerinde görüş, düşünce ve hayallerinin tam destek alması; motivasyonunun artmasına ve günün diğer enerjilerini bertaraf etmeni sağlayacaktır.

Sevgili Başak; finansal konularla ilgili bireysel kararlar alma niyetinde olabilir, ödemelerin ya da yatırımlarınla tek başına ilgilenmek isteyebilirsin. Yönetici gezegenin Merkür’ün öğle saatlerindeki durağan enerjisi; herhangi bir konuda girişim yapmamanı, günü akışta ve sakinlikle geçirmen konusunda seni uyarmaktadır.

Sevgili Terazi; bugün ailendeki büyüklerinden duyacağın sözler, seni fikir ve düşüncelerine değişiklik yapmak zorunda bırakabilir ve sana zor zamanlar yaşatabilir. Sosyal statünü korumak adına; sosyal gruplarla birlikte hareket etmeli, çevrenle iş birliği içinde olmayı tercih etmelisin.

Sevgili Akrep; bilinçaltınla ilgili seni zorlayan konuların ya da korkularının ortaya çıkması hem sağlığını hem de yakın çevrenle ilişkilerini bozabilir. Gün içerisinde fikir, duygu ve düşüncelerini açıkça ifade etmek isteyebilirsin. Patavatsızlık yapmamak için, kendine engel olmaya ve iyimserliğini korumaya çalışmalısın.

Sevgili Yay; haftanın yorgunluğunu üzerinden atmak isteyebilir, eğlenmek, sevdiklerinle keyifli vakit geçirmek, zekanla ön plana çıkmak isteyebilirsin. Aşk ilişkilerinde fanatik veya bencil davranışlar içerisinde olmamalı, ilişkide her iki tarafın da mutlu olması için daha mantıklı davranmaya çalışmalı, hemen galeyana gelmemelisin.

Sevgili Oğlak; hedeflerine ulaşmak için çok çalışıp, emek vermiş olman; ailen ve etrafındaki insanlar tarafından takdir görüyor olabilir.  Ancak bugün ailen adına vereceğin kararın önünde bazı kişilerin olması hoşuna gitmeyebilir. Hırslanmak ya da görüşlerinde ayak diretmek yerine, çözüm odaklı olman senin faydana olacaktır.

Sevgili Kova; ufkumu genişletmek, farkındalığını artırmak, kişisel gelişimine katkıda bulunmak için eğitim ve seminerlerle bilgi dağarcığını genişletmek isteyebilirsin. Bazı konularda kendini halen yetersiz görüyor olman şüpheye ve kendine güvenmemene neden olabilir. Kendini daha çok takdir etmeyi denemelisin.

Sevgili Balık; kazancın, yeteneğin veya sağlığınla ilgili alanlarda harekete geçmek için yoğun istek duyabilir, bu alanlarda sürekli fikir üretiyor olabilirsin. Sorumluluk bilincinle attığın her adımın, maddi ve manevi olarak seni ileri götüreceğini bilmeli, çizginden vaz geçmemelisin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.