14 Mayıs Burç Yorumları

Tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun! Günü dinlenerek, kendimize ve sevdiklerimize vakit ayırarak geçirmek isteyeceğiz. Ancak sorumluluklarımızın farkında olacağımız için yarım kalan işleri tamamlamak üzere çaba harcayabiliriz. Kendimizi disipline etmek isteyebiliriz. Temizlik ve düzenle uğraşabilir ya da kişisel gelişimle ilgili eğitimlere katılabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bu tatil gününde öğle saatlerine kadar rehavet içinde olabilirsin ancak zihnen çok aktif olduğundan aklına bir sürü yeni ve orijinal fikirler gelebilir. Sonrasında ise aklına gelen fikirleri uygulama çabası içine girebilirsin. Bugün çok keyif almasan da sosyal hayatın gerekliliğinden dolayı bazı ortamlarda bulunabilirsin.

Sevgili Boğa; son günlerin hareketliliğinden sonra güne geç başlayabilir, dün gece yaşanan olayların etkisinde olabilirsin. Şimdi bir durum değerlendirmesi yapmak ve düşüncelerini netleştirmek isteyebilirsin. Çevrendekilerle iletişim halinde olabilir, sosyal medyada zaman geçirebilirsin.

Sevgili İkizler; hafta sonu olmasına rağmen sorumlulukların yükünü üstünde hissedebilir, yapacağın organizasyonların finansal boyutunu düşünebilirsin. Bir şeyler için elini taşın altına koyacak olman veya sizden talep edilen görevler ufak çaplı krizlere neden olabilir.

Sevgili Yengeç; yorucu ama aydınlatıcı geçen birkaç günün ardından dinlenmek ve sorumluluklarını karşındakilerin üstüne yıkmak isteyebilirsin. Rehavet içinde olduğundan karar almak ve organizasyon yapmak yerine başkalarının koşullarına uyum sağlamak daha kolayına gelebilir.

Sevgili Aslan; Pazar günü olmasına rağmen işler yakanı bırakmayabilir ve günü çalışarak, sorumluluklarını yerine getirerek geçirebilirsin. En iyi ihtimalle temizlik yapma, düzen kurma ya da mecburi akraba ziyaretleriyle uğraşabilirsin. Son günlerde çokça koşturduğundan dinlenmeye de zaman ayırmalısın.

Sevgili Başak; bugünü kendi hobilerine ve sevdiklerine ayırabilir, gönlünce bir gün geçirmek isteyebilirsin.  Ancak yine de sorumluluklarından tam anlamıyla kurtulman mümkün görünmüyor. Arada bir denge kurabilir, biraz görevler biraz da keyiflerine yönelerek zamanını geçirebilirsin.

Sevgili Terazi; sabah saatlerinde henüz günün programını oluşturamayabilir, kendini zihnen dağınık hissedebilirsin. Öğleye doğru sorumlulukların bilincinde olacak, evin ve ailen için yapılması gerekenlere yoğunlaşacaksın. Ev tadilatı, temizliği ya da alışverişiyle uğraşabilir, ebeveynlere zaman ayırabilirsin.

Sevgili Akrep; yorucu ya da hareketli bir gece geçirmiş olabilirsin. Güne çevrendekilerle telefonda görüşüp, durum değerlendirmesi yaparak başlayabilirsin. Kısa süreli yolculuklar ya da açık havada yürüyüşler yorgunluğunu atmanı sağlayabilir, kardeşlerinle bir araya gelebilirsin.

Sevgili Yay; kendi istek ve arzularının peşinden gittiğin birkaç günün ardından artık uygulama aşamasına geçebilirsin. Kaynaklarını ve kazançlarını ne şekilde yöneteceğine dair düzenlemeler yapabilir, harcamalarınla ilgili kısıntıya gidebilirsin. Bol keseden plan yapmak yerine ayakları yere basan hesaplar yapabilirsin.

Sevgili Oğlak; sabah saatlerinde burcunda hareket etmeye başlayan Ay; önümüzdeki birkaç gün planlarını uygulamaya koymana olanak sağlayabilir. Sorumluluklarının artmasına neden olacak girişimlerde bulunabilir, ikili ilişkilerinde seni rahatsız eden konuları çözmek için öncülük edebilirsin.

Sevgili Kova; bu pazar gününü tamamen dinlenmeye ayırabilir, ihmal ettiğin işlerini tamamlamak, çalışmaların üzerine yoğunlaşmak isteyebilirsin. Sosyal ortamlarda bulunmak yerine yalnız kalmayı tercih edebilir, içinde bulunduğun durumu iyice tartarak akıllıca hesaplar yapabilirsin.

Sevgili Balık; yoğun temponun ardından günü keyiflerine ayırabilirsin. Arkadaşlarınla bir arada olmak, sosyal ortamlarda bulunmak ya da seni mutlu eden uğraşlara yönelmek isteyebilirsin. Bugün daha planlı, programlı ve hesaplı davranabilir, aşırılıklardan uzak durabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.