14 Mayıs 2019 Günlük Burç Yorumları

Dün yaşanan güzel gelişmelerin ardından güne azim ve hevesle başlayabiliriz. Elimizi attığımız her işte bizi destekleyen, yol gösteren rehberler bulabilir, doğru kişilere danışabilir ve kolaylıkla ilerleyebiliriz. Özellikle sabır ve gayret gerektiren konularda doğru adımları atabiliriz. Ancak bir kolda birden çok karpuzu taşımaya çalışmak yıpratıcı olabilir, aşırıya kaçmamalı ve başta verdiğimiz kararlardan dönmemeliyiz. Akşam saatlerinde kendimize fazla yüklenmenin getirdiği gerilimi yaşayabilir, bu gerginliği etrafımızdaki yansıtarak deyim yerindeyse incir çekirdeğini doldurmayan gerekçelerle tartışma yaşayabilir, zamanı doğru kullanamayabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Koç; çalışma ortamında uyumlu ve keyifli bir gün geçirebilirsin. İş arkadaşlarınla ilişkilerinde görüş ayrılıkları yaşasan bile huzurunu kaçırmamak için taviz verebilir, kısa süreli alınganlık gösterebilirsin. Değişime ve yeniliği olan açıklığın, kariyerine dair gelişmelere hız kazanabilir. Geçmiş tecrübelerin de işine yarayabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Boğa; gökyüzü bugün girişimci duygularını harekete geçirebilir ve ertelediğin plan ve projeleri tekrar gündeme getirmeni sağlayabilir. Çevrendeki insanları fikirlerin ve azminle büyüleyebilir, eline geçen bu fırsatı değerlendirebilirsin. Bu olumlu gelişmelerle hayallerine bir adım daha yaklaşıp, güçlü insanları ve sevdiklerini yanında bulabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili İkizler; güne sakin ve huzurlu bir başlangıç yapabilir, ailenle birlikte vakit geçirmeyi planlayabilirsin. Diğer taraftan zihninde şekillendiremediğin zor meselelerini güçlü bir iradeyle çözüme ulaştırman, var olan koşulları lehine çevirmen mümkün. Köklü değişimler yapmak için güçlü bir istek duyduğun günlerden geçmektesin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yengeç; bugün, yakın çevrenle kuracağın diyaloglar sana fikir verebilir ve iş birliği gerektiren konularda girişimde bulunabilirsin. Konsantrasyonunu yükselterek projelerine hız vermen, hedef ve ideallerinde yeni yol ve yöntemler izlemeni gerektirebilir. Rakiplerinle uzlaşma yoluna giderek büyük avantaj sağlayabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Aslan; bugün kendini geliştirmen için her türlü olanak ayağına gelebilir. Cesur olmalı ve önüne gelen fırsatları değerlendirmelisin. Korkuya kapılıp kendini geri planda tutarsan fırsatlar geldiği gibi gidebilir ve sana yardım eden insanların ağır eleştirilerine maruz kalabilirsin. Harcamalarında ve ilişkilerinde kontrollü olmaya bakmalısın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Başak; bugün olduğundan fazla enerjik olabilir ve cesaretini ortaya koyman gereken konularla ilgilenebilirsin. İsteklerini gerçekleştirmek için ısrarcı olmalı ve iletişim gücünü göstermelisin. Duygusal ilişkilerinde beklentilerin yükselirken, çeşitli sorgulamalar içinde olabilir, durum analizi yapmaktan kendini alamayabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Terazi; bugün sezgilerin yoğun ve yol gösterici yönün yüksek olabilir. Maddi konularda beklediğin ya da beklemediğin gelirler edinmen mümkün. Gün ortasında iletişim trafiğin yoğunlaşabilir. E-mailler, bildirilmesi gereken haberler, onaylanacak veya onaylatılacak resmi evraklarla fazlasıyla meşgul olabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Akrep; şu ara bir süredir yaptığın planlar için hedeflerini yükseltebilirsin. Dostlarınla ile birlikte olmak ve ilişkilerini güçlendirmene yardımcı olacak ortamlar keyfini yerine getirecek. Gün sonunda karşılaştığın olaylar ve kişiler seni heyecanlandırabilir ve daha önce farkında olmadığın bazı ayrıntılar dikkatini çekebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yay; toplum içinde kendini güven ve cesaretle ifade edeceğin, işinle ilgili konularda yaptırım gücünün yüksek olduğu bir gündesin. İsteklerini ve sana doğru gelmeyen konuları dile getirmekten çekinmeyebilirsin. Finansal konularında yaşanan hareketlilik daha da hırslanmana neden olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Oğlak; bugün hedef kıldığın hiçbir mücadeleden çekinmeyecek, bildiğin, kendine inandığın ve güvendiğin yolda ilerlemek isteyeceksin. Özel ilişkinde ufak detaylar dikkatini çekerken, radikal değişimler yapma niyetinde olabilirsin. Bu ara bireyselliğin, özgürlüğüne, bağımsızlığına engel olan olay ve konuların önüne duvar örebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Kova; sabah saatlerinde umutsuz ve isteksiz bir ruh haline sahip olabilirsin. Çevrendeki bazı kişiler bu halinden faydalanmaya çalışabilir. Özellikle iş hayatında gerginliklerle karşılaşabilirsin ancak bulunduğun ortamı terk edip gitmen hata olabilir. Finansal krizine kolay yoldan çözüm bulabilirsin ancak gelir gider dengene dikkat etmelisin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Balık; motivasyonunun yüksek olması seni maddi ve manevi daha güçlü hissettirirken, iş birliklerinde istediğin noktaya birkaç adım daha yaklaşabilirsin. Bugün seni destekleyen kişilerin, aralarında çözmeleri gereken problemlerde seni sığınak olarak seçmelerinin faydasını görebilirsin. Cesur adımlarla istediklerine koşar adım gidebileceğin bir gündesin.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.