14 Mayıs 2018 Burç Yorumları

Sakin bir güne başlıyoruz. Sağlam adımlar atmak için güzel bir zaman. Bazı gergin durumlarla karşılaşsak da kontrolümüzü elden bırakmamakta fayda var. Maddi hesapları yapmak ve elimizdeki işleri tamamlamak gibi konular gündemimizi meşgul edebilir. Plan, program yapmadan tecrübeli kişilerden destek alabilir, uzun vadeli işlere başlayabiliriz.

Sevgili Koç; hızlı ve aktif bir gün hafta sonunun ardından, sağlam ve temkinli yaklaşımlar içerisinde olabilir, kararlarının arkasında durabileceğin seçimler yapabilirsin.  Kazançlarını artırmak için girişimlerin desteklenirken, harcamalarını ihtiyaçların doğrultusunda yapman; abartılardan uzak durmana yardımcı olabilir.

Sevgili Boğa; kendine ve kişisel zevklerine yönelebilir, hem yaşamını ilgilendiren konularda hem de ilişkilerinde daha istikrarlı olmak için planlar yapıyor olabilirsin. Eğitim ya da seyahat gibi alanlarda olumlu gelişmeler yaşarken, karşındaki insanlardan beklentilerini yüksek tutmamaya dikkat etmelisin.

Sevgili İkizler; maddi kaynaklarınla ilgili mücadele etmen gereken konular olsa da çevrenden destek alabildiğin ve bu alanda tutarlı ve güvenli adımlar atmak istediğin bir süreçtesin. Bugün enerjinin düşük olması; zihinsel karmaşa yaşamana neden olurken, üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmekte zorlanabilirsin.

Sevgili Yengeç; sosyal gruplar içerisinde ya da ortaklarınla yaptığın işlerde sorumluluk bilincinde olman, hem senin hem de bulunduğun ortamın işlerini kolaylaştırabileceği gibi kazançlarına yönelik destekler de bulman mümkün. Bazı düşüncelerini dile getirmek için mücadele etmen gerekse de içinde bulunduğun grupların güvenini kazanabilirsin.

Sevgili Aslan; kariyer ya da çalışma ortamındaki hareketlilik motivasyonunun artmasını ve daha girişimci olmanı sağlayabilir. Resmi kurum ve kuruluşlarla ilgili koşuşturmaların sürerken, çözüm ve destek bulmakta zorlanmayabilirsin. Kendini göstermen ve atik olman gereken bu süreci, olumlu olarak değerlendirmelisin.

Sevgili Başak; kazançlarınla ilgili mücadele ediyor olman, çözüm üretmene, yeni imkanlara kavuşmana ve çevrenden kolaylıkla destek bulmanda yardımcı olabilir. Yoğun ve tempolu geçen bu dönemde; seyahat planları yapabilir, kendini ve ruhunu dinlendirmek için hak ettiğin ufak molalar verebilirsin. Uzun zamandır görmedin arkadaşlarınla görüşebileceğin bir dönemdesin.

Sevgili Terazi; ekonomik konularda güvenliğini sağlamak için özverili davranabilir, çözüm odaklı olmak isteyebilirsin. Ailen ya da sevdiklerinden gelebilecek destek, endişeli olduğun maddi konularda rahatlık yaşamana sağlayabilir. Yurtdışı ya da ticaretle ilgili alanda yeni bir girişimin plan aşamasında da olabilirsin.

Sevgili Akrep; Romantik ilişkinde, sahip olduğun değerleri korumak arzusunda olman, sorunlarla karşılaşmana neden olsa da huzur ve güvenliği bozmamak adına bazı şeyleri kabullenebilirsin. Yakınlarınla yapabileceğin işbirlikleri yatırım konularında şans ve fırsat getirebilir.

Sevgili Yay; yaptığın iş ve sorumluluklarının bilincinde olman, arkasında durman; uzun vadeli işlere yönelmene, yeni projeler üretmene imkân verebilir. Düzenlemen gereken iş ve toplantılar sorumluluklarını da artıracaktır. Şu aralar yaşadığın zihinsel yorgunluk, sağlığına da gereken özeni göstermeni gerektirebilir.

Sevgili Oğlak; keyif ve konfora dair isteklerinin artış göstermesi, çevren tarafından zaman zaman abartılı bulunabilir. Uzun süredir planlama aşamasında olduğun bir projenin son kontrollerini yaparak aktif hale getirmek isteyebilirsin. Romantik ilişkilerinde ya da çocuklarla ilgili konuda duyabileceğin haberler gününü şenlendirebilir.

Sevgili Kova; evinle ilgili konularda beklentilerini ifade ederken, aşırıya kaçabilir, değişime direnç gösterdiğin için sorun yaşayabilirsin. Ev dekorasyonu, taşınma gibi konuların gündemde olması mümkün. Gayrimenkulle ilgili bir konunun netlik kazanmaması, işlerini gizliden yürütmene neden olabilir.

Sevgili Balık; iletişim gerektiren alanlarda yoğun çalışmalar yapabilir, araştırma gerektiren işlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsin. Hedefine yönelik ortak çalışmalara katılman; kazançlarına da olumlu yansıyabilir. Yakınlarına destek olmak isteyebilir, bu nedenle çeşitli organizasyon düzenleyebilirsin. Aktif ve hızlı bir gün geçirmen gerginlik yaşamana yol açsa da, bu durumu kolaylıkla idare edebilmen mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.