14 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Günün ilk yarısında affetmeye, empati kurmaya ve sezgilerimiz doğrultusunda adım atmaya meyilliyiz. Maneviyatın ve hissiyatın yüksek olduğu saatlerdeyiz. Daha çok duygularımız ön planda olacağından olaylara objektif bir gözle bakamayabiliriz ancak öğle saatlerinde bu durum sorun yaratabilir, çevremizdekilerle aynı dili konuşmayıp, aynı şeyleri görmediğimiz için inatlaşabiliriz. İletişimde ya da trafikte ufak tefek aksilikler yaşayabilir, birilerinin manipülasyonuna maruz kalabiliriz. Fakat bu gerilim fazla büyütmeden sonlandırıp kısa sürede akl-ı selim davranmaya başlayabiliriz. Saat 13:05 – 14:10 arasında Ay boşlukta olacağından önemli görüşme, karar ve imzaları sonraya bırakmakta fayda var. Günün ikinci yarısı Ay, Yay burcunda ilerlemeye başlayacak ve hem enerjimiz hem de moralimiz yükselecek. Yayıncılık, turizm, yurtdışı, yabancılar hatta göçmenlerle ilgili konular gündeme gelmeye başlayabilir. İyimser ve iyiniyetli olabilir, daha çok öğrenmeye, konuları paylaşmaya ve sosyalleşmeye zaman ayırabiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinde maddi konularla ilgili derin düşüncelere dalabilir ve eksikliklerini görmeyi hedefliyor olabilirsin. Öğle saatlerinden sonra bu ruh halinden sıyrılmak isteyecek; kendini daha maceracı ve iyimser hissedeceksin. Sosyal medyayı aktif kullanarak düşüncelerini paylaşabilir veya organizasyonlar planlayabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; günün ilk yarısında ilişkilerdeki sorun ve sorumlulukları ön plana alabilir; sevdiklerinle birlikte durum değerlendirmesi yapabilirsin. İlerleyen saatlerde gerek zihinsel olarak daha keyifli olabilir gerekse olayları kontrol etmekten vazgeçip kontrolünü karşı tarafa bırakıp biraz rahatlamak isteyebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; sabah saatlerinde bu birkaç gündür süren yoğunluğun ardından sona yaklaşmış olabilir ve eksik kalan işlerini tamamlayabilirsin. Hem duygusal hem de maddi konularda daha iyimser; ama risk almaya da hazır bir pozisyonda olabilirsin. Akşam saatlerinde bilinçaltında ve hayal dünyanda kalmak isteyebilirsin. Rüyaların sana yol gösterecek.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; günün ilk saatlerinde duygularının etkisi altında kalırken; hassaslık ve koruma içgüdüsüyle sevdiklerinle arandaki sorunları konuşarak çözebilirsin. Öğleden sonra; kendini daha neşeli hissedeceğin koşullar olurken; çalışmalarına hız verebilir veya sosyal olabileceğin mekanlarda bulunup keyiflenebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün evine, ailene ve geçmişe ait konularla ilgili maddi sorunlar gündemde olabilir ve isteklerinin yerine gelmesi için karşındakileri manipüle etmekten çekinmeyebilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde keyfin yerine gelirken; arkadaşlarınla, sevdiklerinle ve çocuklarla beraber olmaktan mutlu olabilir; alışverişe çıkıp kendini şımartabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; günün ilk bölümünde geçmişte aldığın kararların üstünden geçebilir, ideallerin doğrultusunda ve sezgilerinin gücüyle iradeni rahatlıkla ortaya koyup dönüştürücü olabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde değişen koşullar seni pozitif yaparken, partnerinle zaman geçirebilir veya yolculuk planları yapabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; duygusal olarak gergin olsan da; güne evindeki veya çalışma hayatındaki işlere odaklanmış bir şekilde başlayabilirsin. Parasal konularla ilgili endişelerin, gün içinde olumlu etkilerin devreye girmesiyle kaybolabilir. Yakın çevrenle ve kardeşlerinle iletişimin artarken; sana keyif verecek haberler alman da mümkün.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; sabah saatlerinde burcunda ilerleyen Ay; kişisel meselelerinle ilgilenmene ve yarım bıraktığın işleri tamamlamana yardım edebilir. Gün içinde gelişebilecek bazı olaylar karşısında verilen sözlere güvenerek bütçeni aşan harcamalarda bulunmamalısın. Akşam saatlerine doğru daha pozitif bir ruh halinde olup eşinle zaman geçirebilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; güne enerji ve motivasyon kaybıyla başlayabilir; mümkün mertebe evden çıkmak istemeyebilirsin. Fakat öğle saatlerinden sonra burcuna geçen Ay; kendini daha iyi hissetmeni sağlayacaktır; aynı zamanda maddi kaynaklarınla ilgili olarak geleceğe dair sağlam adımlar atman için seni destekleyecektir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; güne tamamlanması gereken işlere ve üzerinde çalıştığın projeye odaklanarak başlayabilirsin. Gün içinde yalnız kalmak isteyebilir ve kendi ihtiyaçlarına yönelip yorgunluğunu dinlenerek atabilirsin. Akşam saatlerinde aşk hayatında bazı hareketlenmeler olabileceği gibi güven temelli bazı adımlar atabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; ikili ilişkilerinde veya sosyal hayatında, istek ve arzularını gerçekleştirmek için sezgilerinin gücünü kullanmayı düşünürken; adımlarını sağlam atmalısın. Gün içinde ruh halin değişken olabilir ve geleceğinle ilgili daha iyimser olabilirsin. Arkadaşlarınla bir araya gelerek sohbet edebilir veya evinde kalıp seni rahatsız eden konulara çözüm arayabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün zihinsel konsantrasyonunun oldukça yüksek olmasıyla birlikte, fikir alışverişlerine de oldukça açıksın. Gün içinde artabilecek yoğun tempo; iş veya sosyal hayatın içinde bir koşuşturma yaratabilir. Girişimlerin veya yeniliklerin için bazı cevapları alamayabilir ve biraz daha zamana ihtiyacın olduğunu fark edebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.