14 Kasım Burç Yorumları

Bugün yeni girişimlerde bulunmak yerinde daha önce başladığımız işleri tamamlamakta yarar var. Özellikle yaklaşık bir ay önce başladığımız işlerle ilgili bir sonuç almamız mümkün ya da geçmişteki bu girişimlerimizi değerlendirerek neler elde ettiğimize bakabiliriz. Çevremizle uyum içinde olmak ve ilişkilerimizde dengeleri korumak isteyeceğiz. Güne huzurlu ve iyimser bir başlangıç yapacağız. Aklımızdaki hedefleri hayata geçirmek için akılcı ve sağduyulu bir şekilde davranabilir, bize destek olacak iş birlikleri kurmak isteyebiliriz. Ancak gün içinde zihnimizi toplamakta zorlanmamız yanlış kararlar almamıza neden olabilir, bu nedenle kararlarımızı gözden geçirmeden uygulamamalıyız. 

Sevgili Koç; bugün aldığın borçları geri ödeyebilir, alacaklarını tahsil edebilir veya içinde bulunduğun maddi koşulları son bir kez gözden geçirebilirsin. Karşıt burcunda ilerleyen Ay ile ilişki ve ortaklıkların hareketli geçebilir. Anlaşmak veya karşılıklı fikir birliğine varmak istediğin konular için çaba sarf etmen gerekebilir.

Sevgili Boğa; kendinin ya da yakınlarının sağlık sorunları gündemini meşgul edebilir. Onlara destek olmak için günlük rutinlerinde değişiklik yapabilir, önceliklerini başkalarına göre belirleyebilirsin. Ayrıca bugün parasal alanda alacağın kararlara ve harcamalarına dikkat etmen gerekebilir.

Sevgili İkizler; aşktan yana zor geçecek bir güne hazırlıklı olmalısın. İlişkilerinde uyum ve dengeleri bozan durumlara açıksın. İş birlikçi davranayım derken ters bir hareketinle veya söylemlerinle gidişatın seyrini değiştirebilirsin. İş hayatındaki belirsizlikleri aşmak için ise çok yönlü değerlendirme yapman gerekebilir.

Sevgili Yengeç; ev dekorasyonunla ilgili yapman gerekenler, bugünlerde başladığın tamirat veya tadilat işleri seni yorabilir. Ayrıca aile ilişkilerin veya yerleşimini paylaştığın kişilerle uyumun açısından pek de huzurlu bir gün geçiremeyebilirsin. Tartışma yaratan durumlar bazı sonlanmalara neden olabilir. Sağlığınla alakalı bir şikayetini ise ertelememelisin.

Sevgili Aslan; kendi isteklerini yerine getirmek isterken kırıcı olma ihtimalin olduğundan yakınların, kardeşlerin ve arkadaşlarınla ilişkilerinde uyumlu olmaya gayret etmelisin. Katılacağın bir eğitim veya yapacağın bir sözleşme için maddi güçlükler çeksen de çaba göstermeye devam etmelisin.

Sevgili Başak; bugün harcamalarında dikkatli olman gerekebilir. Gereğinden yüksek maliyetli işlere girebilir veya ortaklıklarında sorun yaşayabilirsin. Eşinle veya iş birliği içinde olduğun kişilerle parasal konularda problemlere açıksın. Uyumlu ve dengeli hareket etmekte zorlanabilirsin. Evle ilgili karşılaşacağın bir durum planlarını değiştirebilir.

Sevgili Terazi; bugün cesurca hamleler yapabilir, ani kararlar alabilirsin. İş birliği ve ikili ilişkilerde ise sana ters gelen konular için mücadele edebilir veya tartışmalara girebilirsin. Burcunda ilerleyen Ay, istek ve arzularının peşinden gitmen için seni motive edecektir. Yakınlarınla iletişiminde yaşanması olası bazı aksaklıklara karşı temkinli olmalısın.

Sevgili Akrep; zihnini kurcalayan bir ilişki veya ailevi bir konuyu iç dünyana çekilerek değerlendirmek isteyebilirsin. Yeni bir hamlede bulunmak için henüz koşullar uygun olmadığından çekimser davranabilirsin. Gizli düşmanlıklara karşı da temkinli olmak durumundasın. Parasal işlerin ise istediğin gibi gitmeyebilir.

Sevgili Yay; bağlı olduğun grup ve derneklerdeki çevrenle ilişkilerini etkileyecek gelişmeler ortaya çıkabilir. Aranızdaki uyumu ve iş birliğini sürdürmekte zorlanabilirsin. Ayrıca kendi istek ve ideallerin için diretebilirsin. Ruhunun derinlerinde olan bazı duygular veya yaşanmışlıklar da su yüzeyine çıkabilir.

Sevgili Oğlak; iş ve sosyal yaşamda oldukça hareketli geçecek bir gün seni bekliyor. Sorumluluklarının bilincinde olmana ve iş birlikçi davranarak koşulların rahat ilerleyeceğini bilmene rağmen tepkisel davranabilirsin. Ayrıca ikili ilişkinle alakalı yeni bir karar da alabilirsin.

Sevgili Kova; yurt dışı, eğitim veya hukuksal bir işe odaklanabilir, vaktinin büyük bir bölümünü buna ayırabilirsin. Ancak bugün uyum ve dengeleri koruyarak ilerlemekte zorlanacağın bazı durumlar ortaya çıkabilir. Dostların içinde maddi fedakarlıkta bulunacağın koşullara da açıksın.

Sevgili Balık; maddi konularda tepkisel davranman iş birliği içinde olduğun kişilerle uyum ve dengeleri bozabilir. Duygusal paylaşımlarında ise seni zorlayan konularda tolerans göstermeyeceğinden ufak çaplı krizler yaşamaya açıksın. Yaratıcılığını ise iş hayatında kullanabilir, kendine yeni ufuklar açabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.