14 Kasım 2019 Günlük Burç Yorumları

Oldukça karmaşık ve yoğun tempolu bir güne uyanıyoruz. Hayal kırıklıkları ertelemeler ve güvensizlikler yaşayabilir, ticari faaliyetlerde kayıplar yaşayabiliriz. Bugün attığımız her adımı iki kere düşünmeli, risk almamalı ve sevdiklerimize fazla yüklenmemeliyiz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bugün kendini ifade etmekte zorlanabilirsin. Gerek sosyal medyada gerekse yüz yüze görüşmelerde yanlış anlaşılmalar olabilir, ertelemeler yaşayabilirsin. Alacağın haberler seni bir anda heveslendirerek girişimlerde bulunmanı sağlayabilir. Fakat beklentilerini yüksek tutmamakta fayda var.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; iş ve sosyal hayatında hareketli günler seni bekliyor. Bir kariyer pozisyonu için ya da ticari bir faaliyet için mücadele edebilirsin ancak ekonomik konularla ilgili yüksek beklentiye girmemelisin. Harcamalarında dikkatli olmalı, aşırıya kaçmamalısın. Beklediğin ödemeleri alamayabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün her türlü ilişkide dikkatli olmalısın. Karşındakileri fazla zorlayabilir ya da olmayacak taleplerde bulunabilirsin. Duygularını ifade ederken tutarlı olmaman ve sürekli karar değiştirmen ilerleyememene neden olabilir. Önemli iş ve görüşmelerde yönetici gezegenin Merkür’ün geri harekette olduğunu unutmamalısın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün bir türlü işlerin rast gitmeyebilir, elin ayağın birbirine dolaşabilir. Karar almakta zorlanabilir, ikilemde kalabilirsin. Kısa süreli aksilikler hemen moralini bozmamalı, içine kapanıp kendini soyutlamamalısın. Ancak özellikle çalışma ortamında dedikodulara dikkat etmelisin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; gün boyunca son derece aktif ve neşeli olmana rağmen programında ertelemeler yaşanabilir. Romantik ilişkilerde beklentilerinin yerine gelmemesi hayal kırıklığına neden olabilir ya da birini gözünde fazla büyüttüğünü fark edebilirsin. Keyfi harcamalar bütçeni sarsabilir, dikkat.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; güne birçok program ve yoğun tempoyla başlamana rağmen bir türlü beklentilerin gerçekleşmeyebilir. Karşındakilerin hal ve tavırları kafanın karışmasına ve senin de gecikmene neden olabilir.  Aile ilişkileri ve kariyerin arasında kalabilir, seçim yapmakta zorlanabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; bugün görüş ve düşüncelerini ifade edebilir, yurtdışı, mahkeme, medya ve yüksek eğitimle ilgili konularda beklentilerini yükseltecek gelişmeler yaşayabilirsin. Ancak söylediklerinin yanlış anlaşılması sorunlara neden olabilir. Herhangi bir girişimde bulunurken evraklarının eksiksiz olduğundan emin olmalısın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; yaşanan gelişmeler kafanın iyice karışmasına yol açabilir, yatırım araçlarını nasıl kullanacağını ya da bütçeni nasıl düzenleyeceğini bilemiyor olabilirsin. Risk alman gereken finansal konularda dikkatli olmalı, komisyon, faiz, prim, aile parası gibi kaynaklara fazla güvenmemelisin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün karşındakilerden iş birliği ya da ortak girişimde bulunmak için teklifler alabilirsin. Fakat beklentilerin yüksek olduğundan, seçim yapmakta zorlanabilir, ikilemde kalabilirsin. Romantik ilişkilerde ise karşılıklı bir tatminsizlik yaşanabilir, sen de ne yaşadığını anlamakta zorlanabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; yüksek bir çalışma tempon olmasına rağmen gelişmeler seni tatmin etmeyebilir. İş arkadaşlarının arkandan iş çevirdiğini görebilir ya da yanlış bilgilerden dolayı başarısız olabilirsin. Kontrolün sende olmadığı konularda fazla zorlayıcı davranmamalı, şartlara uyum sağlamalısın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; hayattan beklentilerinin yüksek olduğu bir gündesin. Hem sevdiklerinle ilişkilerinde hem de risk alarak attığın adımlarda işler istediğin gibi gitmeyebilir. Çok küçük şeyleri büyütüp keyfinin kaçmasına izin vermemeli, ikilemde kaldığın konularda da hemen karar vermeye çalışmamalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün iş ve aile hayatın arasında kalabilir, ikilemler yaşayabilirsin. Eve ve yuvaya dair olaylar seni mutlu ederek, abartılı bir iyimserlik içine girmene neden olabilir. Fakat karar almak zannettiğin kadar kolay olmayabilir. Önceden planlanmış sosyal organizasyonların iptal olması seni yönsüz bırakabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir