14 Haziran 2018 Burç Yorumları

Ticari konular, sözleşmeler gündeme gelebilir. Sezgilerimizle hareket edebilir, kendimizi daha iyi ifade edebiliriz. Akşam saatlerine doğru ise bazı engellerle karşılaşabilir, duygularımıza yenik düşebiliriz. Fedakar davranışlarımızın bir sonuç vermediğini görmek bizi biraz üzebilir.

Sevgili Koç; bugün aile ve yuva ile ilgili konular ön plana çıkabilir. Fazla hassas ve duyarlı olman üstündeki baskının seni zorlamasına neden olabilir. Aile ilişkilerinde sevecen, şefkatli tavırlar sergileyebilir, onların isteklerine anlayışla yaklaşabilir, yaşadığın yeri güzelleştirebilirsin.

Sevgili Boğa; sabah saatlerinde anlaşmalar ve görüşmeler için uygun zemini bulabilirsin. Karşındakilerin istek ve taleplerini onlar dile getirmeden de anlayarak davranışlarını belirleyebilirsin. Görüşlerinden şüpheye düşmen kararsızlıklar yaşamana neden olsa da iletişimlerinde daha duyarlı olabilirsin.

Sevgili İkizler; ekonomik konularla ilgili girişimlerinde günün ilk saatlerinde destek elde edebilirsin. Hayal ettiğin hedeflere varmak için sezgilerinin gücüne güvenerek ilerlemen mümkün. Sahip olduğun maddi manevi değerleri muhafaza etmek senin için önemli olabilir. Finansal konular kendini bunalmış hissetmene yol açabilir.

Sevgili Yengeç; burcunda hareket etmeye başlayan Ay, günü hareketli ve enerjik geçireceğine işaret ediyor olabilir. İlişkilerde aşırı korumacı ve hassas davranabilir, çevrendekilerin duygu ve düşüncelerine karşı duyarlılık gösterebilirsin. Ancak bu sırada karşındakilerin seni baskı altına almaya çalıştığını hissetmen mümkün.

Sevgili Aslan; bugün gizli ilişkiler ve perde arkasındaki kişilerden destek görebilir, olayların arka planında kalmaya çalışabilirsin. Bilinçaltında seni huzursuz eden gelişmelere karşı tepkini göstermekte zorlanabilir, üstünde baskı hissedebilirsin. Aşırı hassasiyet göstermekten, kendi içine çekilip, alınganlık yapmaktan kaçınmalısın.

Sevgili Başak; içinde bulunduğun sosyal gruplara ve arkadaşlarına karşı korumacı ve hassas davranabilir ve yeni gelişen ilişkilerden destek alabilirsin. Geleceğe dair hedeflerini gerçekleştirmek üzere adımlar atabilirsin. Ancak senin duyarlılığına rağmen sevdiklerinin seni anlamadığını hissetmen mümkün.

Sevgili Terazi; sabah saatlerini kariyerine yönelik çalışmalar ve girişimler içinde bulunarak geçirebilirsin. Bugün toplantı ve görüşmelerde kendini kolayca ifade edebilir, yeni anlaşmalar ve sözleşmeler imzalayabilirsin. Ancak çok hazırlıklı ve yeterli bilgiye sahip olmaya dikkat etmelisin, aksi takdirde işler tersine dönebilir.

Sevgili Akrep; görüş ve düşüncelerinde aileye, yuvaya ve inançlara dair değerler ön plana çıkabilir. Hayata bakış açında daha hassas ve korumacı olabilirsin. Yaşamını ilgilendiren konularda kararlar alarak girişimlerde bulunabilirsin fakat objektif olamadığın için olayları doğru değerlendiremeyebilirsin.

Sevgili Yay; finansal konularla ilgili sezgilerinin de yardımıyla yatırımlarda bulunabilirsin. Ekonomik sorumlulukların istediğin gibi hareket etmeni engelleyerek, krizlere yol açabilir. Ancak duygularını çok rahat ifade edebilir, derin paylaşımlarda bulunarak içindekileri dökebilirsin.

Sevgili Oğlak; karşıt burcunda hareket etmeye başlayan Ay, bugün olayların kontrolünü elinde tutmakta zorlanabileceğine işaret etmekte. Yeni gelişen iş birlikleri ve ilişkiler seni desteklese bile çevrendekilerin hassas ve alıngan tavırlarını anlamakta zorlanabilir, duygusal kopuşlar yaşayabilirsin.

Sevgili Kova; iş ortamında hassas ve kırılgan olabilir, yeni iş arkadaşları edinebilirsin. Beraber çalıştığın kişilere karşı korumacı tavrın ve çalıştığın yeri sahiplenmen çatışmalara yol açabilir. Kontrolünün dışında gelişen olaylar duygusal baskı hissetmene ve gerilime yol açabilir.

Sevgili Balık; romantik ilişkilerde oldukça hareketli bir gün geçirebilirsin. Sabah saatlerinde hassasiyetin ön planda olabilir, sevdiklerine karşı duyarlı, sevecen ve korumacı davranabilirsin. Hayallerinin gerçekleşmesi için gereken desteği bulabilirsin ancak daha gerçekçi olmaya çalışmalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.