14 Eylül Burç Yorumları

Bugün kendimizi her zamankinden daha duygusal ve daha alıngan hissedebiliriz. Sezgilerimiz de çok daha güçlü olacak. Hem aklımızı hem de sezgilerimizi kullanarak hareket edebileceğiz. Özellikle sabah saatlerinde olayları daha akılcı bir şekilde ele alabilir, sakinliğimizi koruyarak işleri yoluna koyabiliriz. Akşam saatlerinde zihnimizi toplamak daha zor olacak, hayallere dalmamız, daha hassas olmamız mümkün. İlişkilerde romantizm arayabilir, çevremizdeki insanlara karşı daha özverili ve yardımsever olabiliriz. Önümüzdeki birkaç gün özgüven sorunları yaşayabilir, kendimizden emin olamayabiliriz. Karşımıza engeller çıkabilir, işlerimizi yürütmekte zorlanabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor? 

Sevgili Koç; iç dünyana dönüp kendini dinleyebilir, hislerini anlamaya çalışabilirsin. Evinle, ailenle ilgili ortaya çıkan bazı gelişmeler karşısında empati kurarak hareket etmen gerekebilir. Sabah saatlerinde üzerinde üstlendiğin sorumlulukların baskısı olsa da işlerini belli bir planda yürütebilirsin.

Sevgili Boğa; bugün duygularının etkisiyle hareket edebilir, alacağın karalarda mantığını devre dışı bırakabilirsin. Yaşadığın aşkın seni zorlayan yönleri yerine tatmin olduğun taraflarına odaklanabilirsin. İlgini çeken bir hobi veya eğitsel bir konuyla alakalı seni geliştirecek çalışmalar yapabilirsin.

Sevgili İkizler; gün boyunca parasal işlerine odaklanabilir, bütçenle alakalı düzenlemeler yapabilirsin. Ailenden gelecek desteklerin yanı sıra sen de onlar için harcamalarda bulunabilirsin. Ayrıca bugün yerine getirebileceğinden fazla sorumluluk alabilir, tutması güç sözler verebilirsin.

Sevgili Yengeç; burcunda ilerleyen Ay ile kendini daha rahat ifade edebilir, gerektiğinde aklınla, gerektiğinde hislerin doğrultusunda hareket edebilirsin. Yaratıcılığını üzerinde çalıştığın işlerde en üst seviyede kullanabilecek ve çevrenin beğenisini kazanabileceksin.

Sevgili Aslan; henüz ortaya çıkarmadığın ancak üzerinde çalıştığın işlerin olabilir. Bugün arka planda hazırlıklarını yaptığın işlerini birkaç gün içinde hazır hale getirebilirsin. Ancak bir taraftan da parasal alandaki sorunlar aklını kurcalayarak huzursuz hissetmene neden olabilir. Ailen veya sevdiklerin için planda olmayan harcamalar yapabilirsin.

Sevgili Başak; seni hızlı karar almaya ve hareket etmeye yönelten koşullar içinde olabilirsin. Günün ilk saatlerinde her ne kadar mantıklı ve realist olmaya çalışsan da duygularının etkisiyle davranacağın durumlar ortaya çıkabilir. Grup faaliyetleri veya takım çalışmaları vaktinin çoğunu alabilir.

Sevgili Terazi; işinle, ailenle veya sosyal konumunla gözler önünde olacağın bir gün seni bekliyor. Kontrolün dışında gelişen olaylarla karşılaşabileceğin gibi arka planda aklını kurcalayan konulara çözüm yolları üretme çabasında olabilirsin. Gruplardan veya tanınmış kişilerden alacağın destekle hedeflerini büyütebilirsin.

Sevgili Akrep; çalışacağın grup çalışmalarında hareketli günler geçireceğin bir süreçtesin. Mantık çerçevesinde hareket edip objektif değerlendirmelerde bulunmak isterken duygularına yenilebilirsin. Ayrıca yurt dışı, eğitim ve yolculuklarla alakalı son hazırlıklarını yapacağın işlerinle de ilgilenebilirsin.

Sevgili Yay; duygusal paylaşımlarında seni endişelendirebilecek durumların ortaya çıkması ufak çaplı krizler yaratabilir. İş ve sosyal yaşamında karşılaşacağın maddi gelişmeler ise seni bir hayli detaycı ve titiz çalışmaya yöneltebilir. Hedeflerine ulaşmana olanak sağlayacak destekleri iş birlikçi tutumunla etkileyebilirsin.

Sevgili Oğlak; bugün iş birlikleri, ilişkiler ve ortaklıklar gündeminde öne çıkabilir. Karşındaki kişilerin talepkâr tavırları veya duygusal davranışları, kendini onların yerine koyarak hareket etmeni gerektirebilir. Finansal konularda ise kendi bildiğini okuyabilir, ipleri elinde sımsıkı tutup kimseye bırakmak istemeyebilirsin.

Sevgili Kova; eşinden, sevdiğin kişiden veya güçlü bir ortaktan gelecek hedeflerinle ilgili destek bulabilirsin. Hatta hedeflerini büyütmene neden olacak beklentilere de girebilirsin. Ancak iş yoğunluğun, sağlığın ile ilgili yaşayacağın gelişmeler veya çalışma ortamında karşılaşacağın bir durum; duygusal dalgalanmalar yaşamana neden olabilir.

Sevgili Balık; kendini duygularının seyrine bırakabilir, hislerinle hareket edebilirsin. Sevdiğin kişi, çocukların veya zevk aldığın bir konu bugün seni heyecanlandırabilir. Yaşamdan keyif almak şu günlerde önemli olacağından sorumluluklardan kaçabilir, içinden geldiği gibi davranmak isteyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.