14 Eylül 2018 Burç Yorumları

Yoğun ve derin duygular içinde olduğumuz bir gündeyiz. Abartılı davranabilir, eylemlerimizde aşırıya kaçabiliriz. Daha detaycı ve titiz çalışabilir; sonuç almaya odaklı adımlar atabiliriz. Yerin girişimlerde bulunmak yerine, eksik kalmış işleri tamamlayabilir, fırsatları tekrar gözden geçirmek isteyebiliriz.

Sevgili Koç; borç ve alacaklarla ilgili işlerine yoğunlaşabilir; parayla ilgili düzenlemeler yapabilirsin. Duygusal paylaşımlarla ilgili gelişmeler seni derinden etkileyebilir. Ancak dengeyi iyi tutturmalı, aşırıya kaçmamalısın. Otorite konumundaki kişilerden iş hayatın için destekler bulabilirsin.

Sevgili Boğa; içinde bulunduğun koşulları sen belirleyemesen bile gelişmeler lehine olabilir. Ayrıca yakın ilişkide olduğun kişiler, eşin veya ortağın girişimlerin için seni maddi manevi destekleyebilir. Fakat bu sıralarda iyi niyetle verilen sözlerin tutulma ihtimali zayıf olabilir, fazla beklenti içine girmemelisin.

Sevgili İkizler; gündelik tempon yoğun olabilir, yapılacak işlerde fazla yükün altına girebilirsin. Yakınlarının veya kendinin sağlık sorunları veya tedaviyle ilgilenebilirsin. Fakat özellikle çalışma ortamında işler beklediğin kadar kolay ilerlemeyebilir, gözden kaçırdığın detaylarla uğraşman gerekebilir.

Sevgili Yengeç; duygularını çok derin ve dolu dizgin yaşayacağın bir gündesin. Sevdiklerinle ya da çocuklarla güçlü bağlar kurabilirsin. Seni baskısı altına almış ilişkileri sezgilerin ve sağduyun yardımıyla iyileştirme yoluna gidebilirsin. Yine de fazla hayalci olmamalı, henüz göremediğin ayrıntılar olabileceğini aklında bulundurmalısın.

Sevgili Aslan; artan sorumluluklar veya aile içindeki görevlerin seni stratejik hareket etmeye yöneltebilir. Çalışma hayatında parasal işlerle ilgili planlı programlı davranman gerekebilir, kontrol edemediğin finansal sıkıntılarla karşılaşabilirsin. Ancak bir gayrimenkulle ilgili gelişmeler beklentilerinin üstüne çıkabilir.

Sevgili Başak; bugün duygu ve düşüncelerin bir uyum içinde olabilir, kendi iç dengeni kurmakta zorlanmayabilirsin. Ancak karşındakilerin tavırları seni yanıltabilir, beklentilerinin karşılanmaması seni aşırı tepkiler vermeye itebilir. Yine de yaşamınla ilgili isteklerini gerçekleştirmene yardımcı olacak destekleri bulabilirsin.

Sevgili Terazi; bilinçaltında kalmış bazı konular kaygı ve korkuya neden olmakta. Ancak dipte kalmış bu sorunlarına güçlü kişilerden gelecek destekler olabilir. Finansal olarak ise kendine kazanç kapıları yaratabileceğin enerjiler var. Fırsatları değerlendirmeli ve aşırıya kaçmadan yönetmeye bakmalısın.

Sevgili Akrep; bugün de burcunda ilerleyen Ay; istek ve hedeflerine yaklaşmana yardımcı olacak destekleri sana sağlamakta. Enerjinin çok yüksek olması kendini her türlü zorluğun altından kalkacak gibi hissettirebilir. Yine de kendini fazla yıpratmamalı ve sonrasında koşulların değişebileceğini bilerek adım atmalısın.

Sevgili Yay; Bugün iç dünyanda kendi duygu ve düşüncelerinle baş başa kaldığın için hislerinin derinliği zaman zaman zorlayıcı olabilir. Meditasyon yapmak, dua etmek ya da seni rahatlatacak başka konulara eğilmen maddi ve manevi anlamda eksikliğini hissettiğin güveni bulmanı sağlayabilir.

Sevgili Oğlak; bugün hedeflerine tam anlamıyla konsantre olabilirsin. Derin araştırmalarda bulunabilir; hedeflerine ulaşmak uğruna çaba harcayabilirsin. Yurtdışı, eğitim ve yolculuklarla ilgili işlerini yoluna koyabilirsin. Ancak beklediğin haberlerin gecikmesi hayal kırıklığına yol açabilir.

Sevgili Kova; iş ve sosyal yaşamın içinde öne çıkabilir, yoğun bir tempo içinde koşturabilirsin. Arka planda seni şüpheye düşüren durumlarla ilgili araştırmaların olabilir. Ancak maddi konulardaki endişelerini gidermene yardımcı olacak girişimlerde beklentilerin karşılanmayabilir.

Sevgili Balık; bugün karşındakilere verdiğin veya aldığın sözlerle ilgili sıkıntılar yaşanabilir. Bazı şeyleri unutmuş ya da atlamış olabilirsin. İlişkilerinin ve ortaklıklarının desteğiyle gelecek planlarını uygulama fırsatı elde edebilirsin. Yurtdışı eğitim ve yolculuklarla ilgili olumlu gelişmeler söz konusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.