14 Ekim Burç Yorumları

Kendimizden oldukça emin olduğumuz bir gündeyiz, tutkuyla kendi isteklerimizin peşinden gideceğiz. Hayattan keyif almak isteyecek, kendimizi rahat bir şekilde ifade edecek, emin adımlar atacak ve de geleceğimizle ilgili kararlar alacağız. Sevdiklerimizle birlikte vakit geçirmekten keyif alacak, onları mutlu etmek için elimizden geleni yapacağız. Gün içinde beklenmedik bir haber almamız mümkün. Ağzımızdan çıkan sözlere dikkat etmemiz yararımıza olur. Planlarımızda ani değişiklikler olabilir ve alışılmışın dışında tepkiler vermeye meyilli olabiliriz. Önümüzdeki günlerde ilişkilerimiz ve iş birliklerimizde uyum ve deneyi yakalamak çok daha kolay olacak. Parasal konularda da daha olumlu gelişmelere açığız. Sanatsal çalışmalardan keyif alabilir, güzellik, estetik ve zarafet kavramlarına her zamankinden daha fazla önem verebiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün neşen ve keyfin yerinde olabilir, hayata iyimser ve coşkulu gözlerle bakabilirsin. Gerek yakın ilişkilerde gerek sosyal ortamlarda kendini rahat ifade edebilir, duygu ve düşüncelerini paylaşabilirsin. Venüs’ün karşıt burcuna geçmesiyle birlikte ilişkilerine heyecan ve canlılık gelebilir.

Sevgili Boğa; ev, gayrimenkul veya arazi ile ilgili işlerin bugün umduğundan daha rahat ilerleyebilir. Kazançlı çıkacağın yatırımlar yapabilir veya alım satım işleriyle meşgul olabilirsin. Yönetici gezegenin Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte çalışma ortamında yeni ilişkiler kurabilirsin.

Sevgili İkizler; kendini rahat ifade edebilir ve çevreni fikirlerin doğrultusunda etkileyebilirsin. İkna kabiliyetinin yüksek oluşu girişimlerde bulunmanı sağlayabilir. Gün içinde kardeşlerin ve yakınlarınla ilişkilerinde sıcaklık ve samimiyet hissedebilirsin. Romantik ilişkilerde olumlu gelişmelerin olabileceği bir süreçtesin.

Sevgili Yengeç; bugün yaptığın işlerden ve alışverişlerden kazançlı çıkabilirsin. Ailenden destekler alabileceğin gibi gelir de elde edebilirsin. Fakat aynı zamanda lüks harcamalar yapabilirsin. Fakat önümüzdeki günlerde hem ev hem de iş yaşamınla ilgili olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.

Sevgili Aslan; halen burcunda ilerlemekte olan Ay, kendini özgüven ve gururla ifade etmene yardımcı olmakta. Duygu ve düşüncelerini aktarmakta zorlanmayacak, isteklerin doğrultusunda kişileri yönlendirebileceksin. Venüs’ün burç değiştirmesiyle birlikte sana keyif veren yolculuklara çıkabilirsin.

Sevgili Başak; açık etmediğin ve arka planda tasarladığın bazı girişimlerini uygulamak için harekete geçebilirsin. Henüz beklenti ve duygularını açıklamaya hazır olmayabilir, kendin için en uygun zamanı kolluyor olabilirsin. Önümüzdeki günlerde beklediğin ödemeleri alabilir, iş birliklerinden kazançlı çıkabilirsin.

Sevgili Terazi; Yönetici gezegenin Venüs’ün burcuna geçmesiyle birlikte önümüzdeki günlerde ortamların aranılan kişisi olabilir, sana keyif verecek bir ilişkiye başlayabilirsin. Bugün ise gruplar, dernekler ve ekip çalışmalarında pozitif gelişmeler yaşanabilir, aşk hayatında beklentilerini karşılayacak gelişmeler olabilir.

Sevgili Akrep; bugün sosyal hayatının temposu yüksek olabilir, birçok kişi yanına gelerek düşüncelerini seninle paylaşabilir. Gün boyunca sevdiklerinle bir arada olabilir, eğlenceli vakitler geçirebilirsin. Önümüzdeki günlerde ortaya çıkacak gizli bir ilişki yaşamına yeni bir yön vermeni sağlayabilir.

Sevgili Yay; görüşlerini gerek sosyal medyada gerekse yakın ilişkide olduğun insanlarla paylaşmaktan keyif alabilir, düşüncelerini cesur ama nazik bir dille ifade edebilirsin. Kendini geliştirmeye yönelik adımlar atabilir ve gelecekte ilerleyeceğin yönü belirleyebilirsin. Dostluklarının daha sıcak ve samimi olacağı bir dönemdesin.

Sevgili Oğlak; bugün ilişkilerin duygusal ve finansal boyutu aynı ölçüde önem taşıyabilir. Girişimlerin için gereken bütçeyi denkleştirebilme fırsatı yakalayabilirsin. Kariyerinle ilgili olumlu gelişmelerin yaşanabileceği, seni beğenen ve onaylayanların çoğalacağı bir dönemdesin.

Sevgili Kova; yakın ilişkilerden, iş birliklerinden yana şanslı bir günündesin. Karşına çıkan kişiler sana canlılık ve yaşam enerjisi kazandırırken bir yandan da seni geliştirebilir, farklı bakış açıları kazandırabilirler. Önümüzdeki günlerde sosyal medya ilişkilerin hareketlenebilir, paylaşımların çoğalabilir.

Sevgili Balık; bugün kendine zaman ayırabilir, hoşlandığın uğraşları gündelik programına dahil edebilirsin. Ayrıca çalışma arkadaşlarınla birlikte eğlenceli vakit geçireceğin organizasyonlara katılabilirsin. Eşinin ya da ailenin gelirlerinin artacağı ve senin de bu durumdan faydalanabileceğin bir süreçtesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.