14 Ekim 2019 Günlük Burç Yorumları

Gece yarısından hemen sonra gerçekleşen dolunayın ardından Ay, neredeyse tüm gün boşlukta. Yine de haftaya hızlı bir başlangıç yapıp harekete geçebiliriz. Geçen hafta içinde açığa çıkan olaylar üzerinde biraz değerlendirme yapmanın ardından başladığımız işleri sonuca ulaştırmak için çaba sarf edebilir, günü eksikleri gidererek tamamlayabiliriz. Koç burcundaki dolunayın getirdiği mücadele ve yenilenme ihtiyacı güdüsel davranmamıza ve acele etmemize neden olsa da kırıp döktüğümüz ilişkileri toparlamaya çalışmakta fayda var. Merkür ile Satürn arasındaki uyumlu görünüm de daha sağlam ve akılcı kararlar almamızı, uzun vadeli düşünebilmemizi sağlayacaktır. Saat 19:25’ te Ay’ ın Boğa burcuna geçmesiyle birlikte dinlenmeye ve keyiflere zaman ayırabiliriz ancak gece yarısına doğru beklenmedik gelişmeler ardı ardına gelmeye başlayabilir.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; gün boyunca Ay boşlukta olduğundan girişimlerde bulunmak için uygun olmayabilir. Zaten dolunayın ardından biraz düşünmenin ve durum değerlendirmesi yapmanın tam zamanı. Akşam saatlerinden itibaren yeteneklerini kullanabileceğin fırsatlara odaklanabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; son bir iki gündür yaşadığın huzursuzluğun ardından biraz dinlenmeye ve sakinleşmeye ihtiyaç duyabilirsin.  Bugün akşam saatlerinden itibaren burcunda hareket etmeye başlayan Ay; artık kendini daha rahat ifade etmeni ve duygularını açığa çıkarmanı sağlayabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; oldukça hareketli ve yoğun geçen bir süreçten sonra gün içinde arkadaşlarınla beraber durum değerlendirmesi yapabilir, fikir alışverişinde bulunabilirsin. Girişimlerde bulunmak için biraz daha zamana ihtiyaç duyabilirsin. Akşam saatlerinde dinlenmeye çekilip kendi içinde sorgulama yapabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; iş ve sosyal hayatında yaşanan hareketlilikten sonra enerjinin düştüğünü fark edebilir, bunca çabanın ekonomik karşılığını alıp alamadığını değerlendirmeye başlayabilirsin. Akşam saatlerinde duygusal açıdan rahatlayabilir, arkadaşlarınla keyifli organizasyonlar yapabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; zihnen oldukça yoğun ve karmaşık bir dönemden geçmiş olduğundan neyin doğru neyin yanlış olduğunu sorgulamak ve fikirlerini değerlendirmek için bugün uygun olabilir. Gün içinde başlangıçlardan uzak durmalı ve eksiklerini tamamlamalısın. Akşam saatlerinde sosyal ortamlara girebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; enerjik geçen birkaç günden sonra bugün finansal konularda durum değerlendirmesi yapabilir, emeklerinin karşılığını alıp almadığını sorgulayabilirsin. Gelişen krizleri yönetebilir ve yarım kalan işlerini sonuca ulaştırabilirsin.  Günün ilerleyen saatlerinde dinlenmeye zaman ayırabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; birkaç gündür koşulların sana bağlı olmaması ve olayları kontrol edememen seni yormuş olabilir. Bugün aldığın kararları uygulayabilir, durum değerlendirmesi yapabilirsin. Toplantı ve görüşmelerden sonuç alabilir artık önüne bakabilirsin. Akşam saatlerinden itibaren para konuları gündeme gelebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; son günlerde çalışma ortamında aktif ve hareketli olmana rağmen bugün sakinleşip durum değerlendirmesi yapmanda fayda var. Çalışma arkadaşlarınla yaşanan çatışmayı gidermek için çaba sarf edebilir, bitirmen gereken işleri yetiştirme telaşına düşebilirsin. Akşam saatlerinde ilişkiler ön plana çıkabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; enerjinin ve temponun yüksek olduğu birkaç günün ardından yaşanan gelişmelerin sonuçlarını almak için bugün durup dinlenmende fayda var. Zaten maddi ve manevi değerlerinle ilgili zorlu bir süreç yaşıyor ve üstünde baskı hissediyor olabilirsin. Fakat günün ilerleyen saatlerinde kendini daha güvende hissedebileceksin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; bugün hem yaşamını ilgilendiren konularda hem de ilişkilerde fazlasıyla kontrolcü davranabilirsin. Son günlerde yaşanan hareketlilik ve gerilim seni yormuş olabilir, evden dışarı çıkmak istemeyebilirsin. Akşam saatlerinde kendine daha fazla zaman ayırabilir, paylaşımlarda bulunabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; son günlerde duydukların kafanı karıştırmış ve yoğun bir tempo içinde hareket etmene yol açmış olabilir. Bugün çevrenle iletişim kurarak yaşananların değerlendirmesini yapabilirsin. Ay boşlukta olduğundan yeni girişimlerde bulunmak yerine yarım kalan işlerini tamamlamaya çalışmalısın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; maddi değerlerinle ilgili krizler, yeteneklerini ve harcamalarını sorgulamana neden olabilir. Kontrol edemediğin giderler seni bunaltsa bile akşam saatlerinden itibaren yakın çevrenden destek bulabilirsin. Güven ihtiyacının arttığı bu süreçte kendini daha fazla ifade etmeye başlayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.