14 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları

Yeni girişimlerden uzak durmamız gereken bir gündeyiz. Eksik kalan işleri tamamlayabilir, değerlendirmeler yapabiliriz. Neşemiz yerinde ve iyimseriz. Ufkumuzu açan kişilerle biraya gelebilir; geziye çıkabilir; özgürlüğümüzü yaşayabiliriz.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Koç; günü yeni girişimlerde bulunmak yerine eldeki işlerin tamamlanmasına ayırabilirsin. Açık havada yürüyüşlere çıkabilir, sosyal medyada gezinebilir, arkadaşlarınla gevezelik yapabilirsin. Ancak akşam saatlerinde iş ve sosyal hayatına hareket getirecek çalışmaların ön hazırlıklarını yapman yararlı olacaktır.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Boğa; bugün finansal konularda girişimlerde bulunmak yerine var olan koşullarını korumak yerinde olabilir. Duygusal paylaşımlar da bulunurken ağzından çıkan sözler krizlere yol açabilir. Akşam saatlerinde daha disiplinli ve sıkı ağızlı olmanda yarar var.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili İkizler; ikili ilişkiler ve ortaklıklardan yana olan fırsatları lehine değerlendirebilirsin. Keyiflerin için yapacağın harcamalar başkaları tarafından karşılanabilir. Davet edildiğin ortamlardan hoşnut olabilir, kalabalıklar içinde yer alabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde ise iyimserliğini korumakta zorlanacağın koşullar ile karşılaşabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yengeç; eve ait uğraşlar, ailenin senden beklentileri ve tamamlanması gereken işler seni fazlasıyla meşgul edebilir. Akşam saatlerinden itibaren baskı yaratan ilişkilere karşı dikkatli ve sabırlı olmalısın. Karşındaki kişiler senden ilgi bekleyebilir ya da senin adına program yapabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Aslan; günü hobilerine ayırabilir, mutlu olduğun işleri yapabilir ya da keyifli ortamlarda bulunabilirsin. Sevdiklerinle sinemaya, tiyatroya gitmek veya alış verişe çıkmak için uygun bir gün. Fakat akşama doğru iş ve sorumlulukların gündeme gelmesiyle hayat sana daha yorucu gelebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Başak; zamanını evinde tembellik yaparak geçirebilirsin. Aile toplantılarına katılabilir, ev işleri yapabilir ya da gelen misafirleri ağırlamak zorunda kalabilirsin. Ancak yine de günün sonunda keyif aldığın ve dinlendiğin bir gün geçirmiş olduğundan biraz daha sorumluluk almaya hazır olabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Terazi; bugün seni hem bedensel hem de zihinsel olarak yoracak aktiviteler içinde olabilirsin. Yakın çevrenden alacağın destekle işlerinin üstesinden gelebilirsin. Telaş içinde oradan oraya koştururken zamanı iyi kullanmaya çalışmalısın. Akşam saatlerinden itibaren aile içi durumlar ve sorumlulukların ön plana çıkması söz konusu olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Akrep; bugün riskli girişimlerden uzak durmalı; tutumlu davranmalı ve bütçe yapmayı da ihmal etmemelisin. Aslında gün boyunca iyimser bir ruh halinde olabilir, kendini biraz zorlayacağın aktiviteler yapabilirsin Akşam saatlerinden itibaren yakın çevre ve kardeşlerle ilgili gelişmeler kontrolü ele almanı gerektirebilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Yay; günün tamamını kendine ayırabilir, kişisel bakımınla ilgilenebilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerle bir araya gelmekten ve dışarıda zaman geçirmekten keyif alabilirsin. Günün ilerleyen saatlerinde ise ruh halin değişebilir, ekonomik konuları kendine dert etmeye başlayabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Oğlak; kendi kendinle kalarak, dinleneceğin bir gün geçirebilirsin. Hatta günü hiç dışarı çıkmadan yarım kalan işlerini tamamlayarak ya da eksiklerini gidererek geçirmen yararına olabilir. Ancak akşam saatlerinden itibaren burcuna geçen Ay ile birlikte olayları kontrol etme çabasına girebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Kova; sosyal hayatında bugün oldukça aktifsin. Bağlı olduğun gruplar içinde alacağın duyumlar hedeflerinde yön değişikliği yapmana neden olabilir. Ancak bugün yeni girişimler için uygun değil. Akşam saatlerinde içine kapanabilir veya kontrolün dışında gelişen durumlarla uğraşabilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Sevgili Balık; kalabalıklar içinde olabilir, düğün dernek gibi ortamlarda yer alabilirsin. İhmal ettiğin aile fertlerinin gönlünü hoş etmek isteyebilirsin. Yeni girişimlere hevesli olabilirsin ancak bugün yeni adımlar atmak için uygun değil. Akşam saatlerinden sonra değişen enerjilerle birlikte sorumluluklar artabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.