14 Aralık 2018 Günlük Burç Yorumu

Güne heves ve iyimserlikle başlayabilir, büyük beklentiler içine girebiliriz. Özellikle sabahın erken saatlerinde romantik ilişkilerde olumlu gelişmeler yaşanması, bizi içinde bulunduğumuz durumu fazlasıyla abartmaya yöneltebilir. Aslında uyum ve ahengin hüküm sürdüğü bu saatlerde birbirimizi anlayabilir, empati kurabilir ve duygusal akış sağlayabiliriz. Günün ilerleyen saatlerinde sezgiler çok güçleneceği gibi hayal kurma ve yaratıcılık kapasitemiz artacak, ilham perileri bizimle olacak. Doğum haritana özel günlük burç yorumlarını okumak için Moyra uygulamasını indir. 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; finansal konularla ilgili planların için eyleme geçebilirsin. Henüz adım atmaya hazır olmamana rağmen zihnini bu tarz konularla fazla meşgul edebilir, kadersel gelişmelerin farkına vararak sezgilerine yönelebilirsin. Derin paylaşımlarda bulunduğun kişilerle karar aşamasına gelmiş olabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; bugün ilişkilerde yaşanacak kadersel gelişmeler bir karar arifesinde olduğunu gösterebilir. İçinde bulunduğun işbirlikleri, geleceğe dair hedef ve ideallerini destekleme yolunda sana rehberlik edebilir. Karşındakilere verdiğin değeri sorgulayabilir, uzun vadeli planların için ikili ilişkilerini gözden geçirebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; iş ve sosyal hayatınla ilgili hedef ve beklentilerini gerçekleştirme yolunda destek alabilirsin. Akrabalarınla ya da iş arkadaşlarınla ilişkilerini ve üstündeki sorumlulukları tekrar değerlendirebilirsin. Ancak beklentilerini fazla yüksek tutmamalı, sık sık fikir değiştirmemelisin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; romantik ilişkilerinde veya çocuklarla ilgili konularda yeni bakış açıları geliştirmen gerektiğini düşünebilirsin. Hayattan aldığın keyfi sorgulayarak kendine yeni hobiler arayabilir, sanatsal yeteneklerini kullanmak isteyebilirsin. Aynı görüşü paylaştığın kişi ve gruplardan alacağın destekle iyimserliğini koruyabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; aile, ev ve geleneksel değerlerinle ilgili görüşlerini ve sorumluluklarını yeniden gözden geçirerek, kadersel gelişmeler karşısında yeni bir yön çizebilirsin. Bugün finansal konularda kendini daha iyimser ve şanslı hissedebilirsin. Beklenmedik destekler daha rahat adımlar atmanı ve işlerin istediğin gibi ilerlemesini sağlayabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; yakın çevrendeki insanlardan alacağın destek, işbirliği içinde olduğun kişilerle birlikte girişimlerde bulunmanı sağlayabilir. Kardeşlerinle veya kuzenlerinle ilişkilerini sorgulayabilir, yazılı ve sözlü iletişiminle ilgili bakış açını gözden geçirebilirsin. Fakat şansına güvenip hemen harekete geçmemelisin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; maddi ve manevi değerlerini, sorumluluklarını gözden geçirebilir, kazançlarını farklı bakış açılarıyla tekrar değerlendirebilirsin. Önünde engeller olsa bile girişimlerin uzun vadeli ve kadersel gelişmelere yol açabilir. Çalışma ortamında kendini şanslı ve rahat hissedebilir, doğru projeler içinde yer alabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün hayatını, ilişkilerini, kendine verdiğin değeri yeniden sorgulamak, var olan durumunu muhafaza etmek ya da değiştirmek yolunda kararlar alabilirsin. Romantik ilişkilerinde seni destekleyen ve hayattan keyif almanı sağlayan kişilerle bir araya gelebilir, sanatsal işlerde başarılı olabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; iş ve özel yaşamına dair konularda seçim arifesinde olabilirsin. Gayrimenkul alım satımıyla ilgili kararlarında seni finansal açıdan destekleyen kişilerle karşılaşabilirsin.  Bugün yaşanacak gelişmeler korkularınla yüzleşmeni sağlayabilir. Olaylar senin kontrolünde olmasa bile sonuçları farkındalığını geliştirecektir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; geleceğe dair beklentilerini, plan ve hedeflerini tekrar değerlendirme fırsatı bulabilir, içinde bulunduğun gruplardan alacağın desteklerle kendine yeni bir yön belirleyebilirsin. Bugün duygularını rahatlıkla ifade edebilir, yazılı ve sözlü iletişiminde sezgilerini kullanabilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; bugün yaşanacak gelişmeler iş hayatında dönüm noktası niteliği taşıyabilir, sosyal konumunu ve toplum içindeki statünü tekrar değerlendirebilirsin. Sorumluluklarını gerçekleştirmek yolunda atacağın adımlar uzun vadeli hedeflerine varmanı sağlayabilir. Ekonomik konularla ilgili girişimlerin biraz destekle kazanca dönüşebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bugün girişimlerinle, ilişkilerinle ve hayatını ilgilendiren konularla ilgili alacağın kararlar, çevrendekiler tarafından da onaylanabilir. Sevdiklerinin, arkadaşlarının ya da aynı görüşü paylaştığın grupların yardımıyla harekete geçebilirsin. Değer verdiğin fikirleri tekrar gözden geçirebilir, düşüncelerini değiştirebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir