14 Aralık 2017 Burç Yorumları

Ruhsal enerjimizin çok yüksek olduğu bir gün. Duygularımız ve sezgilerimiz oldukça yoğun. Bu nedenle birçok konuda sağduyumuz yerine sezgilerimize güvenmeyi tercih edebiliriz. Bugün aklımıza gelenin başımıza gelmesi olası, gizemli konulara ve mistik olaylara ilgimiz artabilir. Gün boyunca işlerimiz rahat bir şekilde ilerleyebilir. Sezgilerimiz bize doğru adımları atmamız konusunda yardım edebilir. Gizli kalmış konular biz herhangi bir şey yapmadan açığa çıkabilir, bu sayede daha doğru seçimler yapabiliriz. Akşam saatlerinde maneviyata daha fazla yönelmemiz mümkün. Yeme içme konusunda ölçülü davranmamızda yarar var. 

Sevgili Koç; bugün gelişmeler seni fazlasıyla mutlu edebilir, beklediğin ödemeleri alabilir, üstlerinin destek vermesiyle hedeflerine azim ve kararlılıkla yürüyebilirsin. Aradığın finansal kaynağa ulaşmakla kalmayıp çok kârlı alış verişler de yapabilirsin. Keyif ve konforun için harcamalar yapabilirsin.

Sevgili Boğa;  senin fazla müdahil olmana gerek kalmadan fırsatlar ayağına gelebilir ya da karşındakiler senin yerine işlerini halledebilir. Görüş ve düşüncelerin yakın ilişki de olduğun kişiler tarafından da destek göreceğinden hayallerine ulaşmakta zorlanmayacak, ortak hareket etmekten kârlı çıkacaksın.

Sevgili İkizler; bugün işlerin kolay ilerlemesinden dolayı mutluluk duyabilirsin ancak şansını fazla zorlamamaya dikkat etmeli, beklentilerini abartmamalısın. Finansal konularda şartları sonuna kadar kullanırken çalışma arkadaşlarının ve akrabalarının desteğini alabilirsin.

Sevgili Yengeç; sevgiye doymayacağın, kendini her açıdan şanslı hissedeceğin bir gündesin. Sezgilerin çok güçlü olacağından aklına gelenler başına gelebilir. Sevdiklerinle işbirlikleri veya evlilik planları yapabilir, girişimlerin için desteklerini alabilirsin. Yaşamdan keyif alacağın gelişmeler yaşanabilir.

Sevgili Aslan; eski bir aşkın ya da fırsatın tekrar karşına çıkması her açıdan mutlu edeceği gibi cesaretle hedeflerine varmak için adımlar atabilirsin. Çalışma arkadaşlarının desteği ile başarılı sonuçlar alabilir, ailenin finansal kaynaklarını kullanabilir, iş hayatında da olumlu gelişmeler yaşayabilirsin.

Sevgili Başak; sevdiklerinin desteğini de alarak, düşüncelerini yeniden yapılandırabilir, yoğun konsantrasyonla zihinsel çalışmalarda başarılı olabilirsin. Eğitim, yolculuk ve yakın çevre ilişkilerinde yaşanan gelişmeler seni mutlu etmekle kalmayacak, geçmiş fırsatları da tekrar yakalamanı sağlayacaktır.

Sevgili Terazi; ekonomik konularla ilgili girişimlerinde hızla ilerleyebilir, olumlu sonuçlar alabilirsin ancak beklentilerini fazla büyütmemeli, elindekileri iyi kullanmalısın. Ailenin desteğiyle gizli ve uzun vade de sonuç alabileceğin yatırımlar yapabilir, aldığın risklerden kârlı çıkabilirsin.

Sevgili Akrep; bugün yaşamının kontrolünü ele alabilir, hevesle adımlar atabilirsin. Hem ilişkilerde hem de parasal konularda başarılı bir ilerleme kaydedebilir hatta kaybettiğini düşündüğün kazançları geri alabilirsin. İletişimde olduğun kişileri ikna edebilir, kendi görüş ve düşüncelerini çevrene kabul ettirebilirsin.

Sevgili Yay; geçmişten beri süregelen bir sorunun senin çaban olmadan çözülmesi, bilinçaltında ki huzursuzlukları giderebilir. Eski bir ilişki ya da tanıdık başarılı olmanı sağlayacak ipuçlarını verebilir, kendi içinde sorunları çözerek daha kolay ilerleme sağlayabilirsin. Çok gizli bir bilgi senin kulağına gelebilir.

Sevgili Oğlak; hedeflerine varmak ve kariyerinde başarı elde etmek için azim ve tutkuyla harekete geçebilir, yaşamını düzenleyecek girişimlerde bulunurken fazla hırslı ve iddialı davranabilirsin. Gizli bir işbirliği ya da ilişkinin faydasını görebilir, düşmanlarına üstünlük sağlayabilirsin.

Sevgili Kova; hem aile hem de sosyal hayatında seni mutlu edecek gelişmeler yaşanabilir, eski bir ilişkinin devreye girmesiyle önünde yollar açılabilir. Arada kontrol edemediğin olaylar yaşansa da güçlü ve gizli kişilerin desteği girişimlerine yardımcı olacaktır hatta beklentilerini büyütmene yol açacaktır.

Sevgili Balık; bugün görüş ve inançlarından dolayı takdir görebilir, sosyal çevrenin ve arkadaşlarının güçlü desteğini alabilirsin. Ancak bu tavrını abartmamalı, fanatik bir tutum sergilememelisin. Yurtdışı, medya ya da eğitim konularında bir sorun hızla çözülebilir ve kariyerine olumlu yansıması olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.