14 Ağustos Burç Yorumları

Özellikle finansal konularda hareketli bir gün bizi bekliyor. Kendimizi maddi ve manevi olarak güvende hissetmek isteyebilir, daha verimli olmak için çaba sarf edebiliriz. Sabah saatlerinde yarım kalan işlere odaklanmamız olası, daha üretken olmanın yollarını arayacağız gibi görünüyor. Kazançlarımızı arttırmak isteyebilir, bu konuda risk almaya istekli olabiliriz. Sezgilerimize de kulak vererek karlı iş birlikleri yapmamız ve ilişkilerimizde keyifli gelişmeler yaşamamız mümkün. Akşama doğru daha kararlı ve istikrarlı olacak, daha sağlam adımlar atabileceğiz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün planlamadığın harcamalar yapabilir hatta keyiflerin için lüks alışverişlere yönelebilirsin. Üstlerinin ve beraber çalıştığın kişilerin desteğini arkanda hissedebilir, çalışmalarının sonuçlarını alabilirsin. Doğru ve uzun vadeli yatırımlar için planlar yapabilir, verimli ve üretken olabileceğin işlere yönelebilirsin.

Sevgili Boğa; eski bir aşk ilişkinle ilgili gelişmeler olabilir, uzun süredir cesaret edemediğin konularda girişimlerde bulunabilirsin. Hislerin ile mantığın arasındaki uyum, yeteneklerini sergileme olanağı verebilir, yaratıcılık gerektiren çalışmalarda başarılı olabilirsin.

Sevgili İkizler; bugün düşüncelerinde fazla inat ederek yakın çevrendekilerle çatışma yaşayabilir, öfkene kapılıp kendini doğru ifade edemeyebilirsin. İş ortamında verdiğin mücadelede başarılı olabilir, içten içe kendini sağlama almaya çalışabilirsin. Ailenle fikir alışverişi yaparak, doğru yatırım alanları arayabilirsin.

Sevgili Yengeç; geleceğe dair hedeflerine kararlı adımlarla yürüyebilir, kariyer planlarını uygulamaya koyabilirsin. Ancak emeklerinin ekonomik karşılığını alamıyor olduğunu düşünmek öfkelenmene neden olabilir. Bugün üstünde uzun süredir çalıştığın projelerde anlaşmalar yapabilir, beklediğin haberleri alabilirsin.

Sevgili Aslan; iş ve sosyal hayatında sağlam ve tutarlı adımlar atabilir, hırsların doğrultusunda kendini zorlayarak hedeflerine odaklanabilirsin. Yüksek konsantrasyon ve cesur tavırlarla doğru yatırımlar yapabilir, akılcı düşünerek ve maliyet bilinciyle hareket ederek başarılı olabilirsin.

Sevgili Başak; zihinsel gücünün yüksek olduğu bugün, kendini doğru ifade edebilir, ikna etme süreçlerinde başarılı olabilirsin. Uzun süredir seni meşgul eden sorunlara çözüm bulduğunu zannederken bakış açın herkese uygun olmayabilir. Görüş ve inançlarını paylaşarak, ilişkilerinde daha verimli ve üretken olabilirsin.

Sevgili Terazi; finansal güvenliğin için verdiğin mücadelelerde başarılı olsan da yaptığın riskli yatırımlar ya da sosyal yaşantın beklediğinden fazla harcamana neden olabilir. Derinden ilerleyerek, uzun vadeli girişimlerde bulunabilir, yeterince odaklandığın çalışmalarda başarılı olabilirsin.

Sevgili Akrep; bugün cesur, akılcı ve tutarlı davransan da karşındakilerin inatçı tavırları birden öfke patlamalarına neden olabilir. Her ne kadar şartlar sana bağlı olmasa da aldığın çevresel destekler, olumlu gelişmelere yol açabilir. Eski arkadaşlarınla bir görüşme ayarlayabilirsin.

Sevgili Yay; çalışma ortamında yakaladığın başarılarla göz önünde olsan da herkesin senin gibi düşünmesini sağlayamazsın. Üstünde çalıştığın projelerindeki olumlu gelişmelerle kariyer planlarını uygulayabilir, amirlerinin onayını alabilirsin. Görev paylaşımına gitmen senin lehine olacaktır.

Sevgili Oğlak; bugün görüş ve düşüncelerini sevdiklerinle paylaşarak onların desteğini alabilirsin. Yaşamını ilgilendiren kararlar alarak, uygulamaya koyabilir, uzun vadeli girişimlerde bulunabilirsin. Aşk ilişkilerinde ve çocukları ilgilendiren konularda cesur adımlar atabilirsin.

Sevgili Kova; kariyerin için verdiğin mücadeleye ek bugün yanında olan şansla başarıya ulaşabilirsin. Finansal konular, vergi, sigorta, kredi, miras gibi işlerinde sonuca ulaşman daha kolay olabilir, daha önceki tecrübelerin sayesinde girişimlerinde akılcı davranabilirsin. Yakın ilişkide olduğun kişilerin seni engellediğini düşünebilirsin.

Sevgili Balık; yakın çevren, kardeşlerin ve kuzenlerinin de desteğiyle akılcı girişimlerde bulunabilir, iş birliklerine açık olabilirsin. Senin için çalışan ve destekçin olan kişilerle arandaki düşünce farklılıkları çatışmalara neden olabilir. Bugün kararlı ve akılcı davranman sayesinde görüşlerini daha kolay ifade edebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.