14 Ağustos 2019 Günlük Burç Yorumları

Geldik bayramın son gününe. Yarın gerçekleşecek dolunay öncesi oldukça hareketli olabiliriz. Sabah saatleri biraz gergin ve sürprizlerle geçebilir, hesapta olmayan işlerden dolayı ufak çaplı engellerle karşılaşabiliriz ancak bir yandan da hemen alternatif üretebilecek ve yeni bir yol çizebileceğiz. Sadece inat edip farklılıklara gözümüzü kapatmamalıyız. Özellikle akşama doğru sosyal ilişkiler daha da canlanabilir, ufak yurt dışı seyahatleri, açık alanlarda keyifli organizasyonlar gündeme gelebilir. Romantik ilişkiler açısından da haftanın en güzel günlerindeyiz. Sevdiklerimizi şımartmak, aşkımızı ilan etmek ya da gösterişli jestler yapmak isteyebiliriz. Enerjisini hafta başından beri aldığımız Güneş, Venüs kavuşumu hem kendi dış görünümümüzle uğraşıp kendimizi iyi ve güzel hissetmemize hem de her türlü ilişki de olumlu gelişmeler yaşamamıza yol açacaktır.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; bayramın son gününü arkadaşlarınla geçirebilir, sosyal ortamlarda kendini ifade etmek ve gruplar içinde fikirlerini yaymak isteyebilirsin. Geleceğini düşünerek plan yaparken dikkatli olmalısın çünkü fazladan harcama yapabilirsin. Dolunay öncesi önemli kararlar arifesinde olabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; fazlasıyla sosyal ve hareketli olabileceğin bir gündesin. İş ve sosyal hayatında sıra dışı tavır ve davranışlar sergilemen ilişkilerinde sorun yaşamana neden olabilir ancak bir yandan da alternatif teklif ve çözümlerle çevrendekileri şaşırtabilirsin. Sürprizlere açık olman fırsatları görmeni de sağlayabilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; kendini ifade etmek ve gönlünce seyahat etmek isteyeceğin bir gündesin. Ancak dikkatli olmalısın zira düşüncelerini ifade ederken düşmanlıkları harekete geçirebilir, muhalefetle karşılaşabilirsin. Planlarını yaparken gizli harcamaları ve bütçeni de göz önünde bulundurmalısın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün finansal girişimlerinden beklendiğin kazancı elde edemeyebilir hatta umduğun destekleri bulmakta zorlanıyor olabilirsin. Maddi manevi paylaşımlarda seni krize sokan durumları değerlendirirken gerçekçi olmalısın. Arkadaşlarınla yaptığın sıra dışı program seni biraz ürkütebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; yarın gerçekleşecek dolunay öncesi yaşamınla ilgili önemli kararlar almanı gerektiren durumlar oluşabilir. Gündeminde ikili ilişkiler, ortaklıklar ve iş birlikleri önemli bir yer tutmakta. Sana yapılan öneri ve teklifleri her boyuttan değerlendirebilir, iş ve sosyal konumunu sağlama alma ihtiyacı duyabilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün karşına çıkan engellerle mücadele etmek için akılcı davranman ve grup çalışmalarından destek bulman gerekiyor. İşinde farklı teknikler ve teknolojiyi kullanarak kazanç sağlama şansın var. Ancak görüşlerini başkalarına kabul ettirmekte zorlanabilir, alternatifleri değerlendiremeyebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; kontrol altına alamadığın harcamalar yapabilir, sevdiklerinle arandaki güven duygusunu sorgulayabilir, geleceği düşünerek temkinli hareket etmek isteyebilirsin. Yarın gerçekleşecek dolunay öncesi sevdiklerine daha farklı bir gözle bakabilir, birden eksiklerini görmeye başlayabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; yarın gerçekleşecek dolunay seni birçok alanda birden harekete geçmeye zorlayabilir. Bugün ortaklaşa yaptığın işler ve beraberliklerde güven duygunu tazeleme ihtiyacı duyabilir, karşındakilerden beklediğin desteği bulamayabilirsin. Yakın çevren tarafından sorgulandığın hissine kapılman mümkün.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugün çıkacağın yolculuklarda ya da gündelik programında bir çok aksilik yaşansa bile hepsinin üstesinden gelebilir hatta alternatif yollar bularak zaman bile kazanabilirsin. Kendini ifade ederken özgür ve sıra dışı bir tarz sergilemen yakınlarından ya da çalışma ortamından muhalefetle karşılaşmana neden olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; yeteneklerini kullanarak kazanca çevirmek isteyebilir, farklı kaynaklardan gelir elde etmek için çalışırken, hedeflerine ulaşmakta zorlanabilirsin. Bugün yapacağın harcamalar bütçeni biraz sarsabilir ya da sevdiklerinin sıra dışı taleplerine karşılık vermekte zorlanabilirsin. Alıştığın düzenin dışına çıkmak seni biraz huzursuz edebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; girişimci, atak ve vizyoner bir günündesin. Geleceğe dair hedeflerinle ilgili kararlar alarak uygulamaya geçebilir, yaşamının kontrolünü ele alabilirsin. Ailenin seni desteklemediği düşüncesi çatışmalara yol açabilir. Fakat önümüzdeki günlerde evde ve ailede daha huzurlu olacağın günler seni bekliyor.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; bilinçaltının derinlerine ulaşabileceğin, sorgulamalar yapacağın ve iç dünyanı keşfedebileceğin bir zamandasın.  Yolculuklar, eğitim ve anlaşmalarla ilgili kontrol edemediğin engellerle karşılaşabilirsin. Yakın çevre ve kardeşlerle arandaki bağları sorgulayabilirsin.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.