14 Ağustos 2018 Burç Yorumları

Sabah saatlerinde atacağımız adımları kestiremeyebilir, önümüzü görmekte zorlanabiliriz. İçsel dünyamızda bazı kabullenmeler yaşayabilir, sert koşulların iyileşmesini bekleyebiliriz. Finansal işler, işbirlikleri, ikili ve sosyal ilişkilerde bazı sorun ve engellerle uğraşmak zorunda kalabiliriz

Sevgili Koç; sabah saatlerinde attığın adımların engellenmesi ya da eksikliklerle uğraşman söz konusu olsa bile ilişkilerden, iş birliklerinden ve ortaklıklardan fayda görebilir, karşındakilerle uyum içinde hareket edebilirsin. Evliliğe dair kararlar veya teklifler alabilir, sevildiğini hissedebilirsin.

Sevgili Boğa; çalışma ortamında uyum ve dengenin hâkim olduğu bir gün geçirebilirsin. Günün erken saatlerinde ufak görüş farklılıkları yaşansa bile sonrasında iş arkadaşlarınla görev paylaşımı yapabilir, gündelik işlerini kolaylıkla yerine getirebilirsin. Yakın akrabalarla bir araya gelebilirsin.

Sevgili İkizler; güne keyif aldığın işlere, hobilerine yönelerek; çocuklar veya sevdiğin kişilerle birlikte vakit geçirerek başlayabilirsin. Parasal yetersizlikler ve mecburi ödemeler biraz canını sıksa da uyumlu ve iş birlikçi tavırlarınla hem kendini hem de çevrendekileri mutlu edebilirsin.

Sevgili Yengeç; yaşamına dair konularda uyum ve dengeyi yakalayabilir, aile fertleriyle güzel ilişkiler kurabilirsin. Fakat eşin ya da yakın ilişkide olduğun kişiler daha fazla sorumluluk almanı talep edebilir. Evinde misafir ağırlamak, sevdiklerinle bir arada olmak seni mutlu edebilir.

Sevgili Aslan; eğitim, yolculuklar veya yakın çevre ilişkilerinle ilgili gelişmeler seni mutlu kılabilir, kardeş, komşu ya da kuzenlerle tam bir uyum içinde hareket edebilirsin.  Gündelik yaşamın sorumlulukları planlarını bir süre için ertelemene neden olsa da beklediğin haberleri nihayet alabilirsin.

Sevgili Başak; maddi konuların gündeme gelmesiyle birlikte harekete geçebilir; yeteneklerini kullanarak gelir elde edeceğin çalışmalara yönelebilirsin. Ortaklıklar ve iş birliklerinden büyük fayda görebilir, ilişkiler vasıtasıyla maddi kazançlarını artırabileceğin gibi manevi değerlerinle ilgili gelişmeler de yaşayabilirsin.

Sevgili Terazi; sabah erken saatlerden itibaren burcunda hareket etmeye başlayan Ay; önümüzde ki birkaç gün boyunca kendi istek ve ihtiyaçlarına yöneleceğine işaret etmekte. Güne ailevi sorumlulukların baskısıyla başlasan da sonrasında beklediğin haberleri alabilir, tavırlarınla herkesin beğenisi toplayabilirsin.

Sevgili Akrep; ilişkilerinde göz ardı ettiğin konulara yönelebilir, hatta yalnız kalarak düşünmek isteyebilirsin. Sabah saatlerinde gelen haberler canını sıkabilir fakat kulislerden, gizli ilişki ve anlaşmalardan kazanç sağlayabilir, arka planda olayları yönlendirebilirsin. İç huzuru yakalayabileceğin bir gündesin.

Sevgili Yay; günü arkadaşlarınla, içinde bulunduğun gruplarla keyifli organizasyonlar yaparak geçirebilirsin. Ancak harcamalarını kontrol altına alman gerekebilir. Hedeflerine varmak için attığın adımların olumlu sonuçlarını alabilir, hatta maddi manevi kazanç sağlayacağın iş birliklerine yönelebilirsin.

Sevgili Oğlak; güne başlarken sorumlulukların ağır basabilir, eğlenceden uzak kalabilirsin. Bugün sosyal ortamlarda bulunup, işle ilgili toplantılara katılman ve sunumlar yapman gerekebilir. Nezaketin ve iş birlikçi tavrınla ön plana çıkabilir, üstlerinin takdirini toplayabilirsin. Bir ilişki veya ortaklık çevrende tanınmana yol açabilir.

Sevgili Kova; sabah saatlerinde eksik evrak ya da unutulmuş prosedürlerden dolayı işlerin biraz uzayabilir. Ancak sonrasında hukuki sorunlarında adil sonuçlar alabilir, farklı fikirlere olan saygınla takdir toplayabilirsin. Kendini nezaket ve uyumla ifade edebilir, geleceğe umutla bakabilirsin.

Sevgili Balık; finansal konularda yapılacak iş birlikleri ve görüşmeler senin lehine gelişebilir, uygun maliyetli para kaynakları bulabilirsin. Hedeflerine varmak için henüz yeterli bir noktada olmasan da ortak kaynakların adil paylaşımını sağlayabilir ya da payına düşen bütçeden memnun kalabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.