13 Temmuz Burç Yorumları

Bugün özellikle sabah saatlerinde ikilemler içinde kalabilir, karar vermekte zorlanabiliriz. Öğlene kadar olayların akışını değiştirmeye çalışmamak yerinde olur. Bu sayede finansal konularla ya da ilişkilerle ilgili olası sorunlardan kaçınabiliriz. Öğleden sonra da olayları kontrol etmekte, harekete geçmekte ve gerçekleri idrak etmekte zorlanacağız. Duyarlılığımızın yüksek olacağı bir gün, çevremizdeki insanlar için fedakarlıklar yapabiliriz. Günün enerjileri seni nasıl etkiliyor?

Sevgili Koç; bugün duyarlılığını arttıran durumlarla karşılaşabilirsin. Kontrolün sende olduğuna emin olmalısın. Kendi iç dünyana çekilebilirsin. Karşılık beklemeden çevrendekilere yardım ettiğin bir gün olabilir. Ancak maddi konularda temkinli olmanda fayda var, kararlarında yanılabilirsin.

Sevgili Boğa; bugün beklentilerinin dozunu biraz artırıp hayal kırıklığına uğrama ihtimalin oldukça yüksek. Yanlış yönlendirmelere açık bir gün yaşıyorsun. Maddi harcamalarında daha dikkatli olman gerekebilir. Bağlı olduğun grubun yararına hizmet edebilir ve maddi destekte bulunabilirsin.

Sevgili İkizler; her ne kadar ne istediğini bilir, aktif ve faal olsan da işlerini istediğin düzende ilerletmen kolay olmayabilir. İlişki ve iş birliklerinde ikilem yaratan durumlar veya seni fedakarlığa sürükleyen gelişmelere açıksın, dikkatli olmalısın. Ailevi bir konu karar almanı zorlaştırabilir, çekimser kalmana neden olabilir.

Sevgili Yengeç; yakın çevren, arkadaşların ve kardeşlerinle ilişkilerinde gösterdiğin fazla fedakarlık, hayal kırıklığı yaşamana neden olabilir. Sevdiğin kişiye duyduğun derin hisleri göz ardı etmeden yeni kararlar alman daha sağlıklı olacaktır.

Sevgili Aslan; finansal konularda, ortak olduğun gelirlerde veya kazanacağın primle ilgili seni yanılgıya düşürecek durumlar ortaya çıkabilir. Bağlı olduğun gruplarla, arkadaşlarınla aranda maddi konulardan kaynaklı bazı hayal kırıklıkları yaşayabilirsin. Beklentilerini mantık çerçevesinde tutmaya bak.

Sevgili Başak; yerine getirilmesi gereken pek çok işin ve görevin olmasına karşın seni planlarından alıkoyacak gelişmeler yaşayabilirsin. İlişki ve iş birliklerinde gerçekçi olamayabilir, duygularının etkisinde kalabilirsin. Maddi konularda ise yanılgılı kararlar alabilirsin.

Sevgili Terazi; bugün istesen de planlı ilerlemeyi beceremeyebilirsin. Seni yolundan alıkoyan, belirsizlik yaratan bazı gelişmeler ortaya çıkabilir. Yurt dışı, eğitim, medya ve yolculuklarla alakalı ikilemde kalmana neden olan haberler alabilir, programlarında bir takım değişiklikler yapabilirsin.

Sevgili Akrep; duygularının etkisinde kalarak hareket etme ihtimalin oldukça yüksek. Gerek maddi gerekse manevi paylaşımlarında hayal kırıklığına neden olabilecek gelişmelere açıksın. Yaratıcılığını ortaya çıkaracağın işlerden kazanç sağlayabileceğin girişimlere açıksın, bunu değerlendirebilirsin.

Sevgili Yay; ilişki ve iş birliklerinden kaynaklı durumlar bazı ikilemeler yaşamana neden olabilir. Ancak bir tarafıyla da hayallerinin üstünde gelişmeler yaşamaya açıksın. Eve, aileye veya yerleşime dair durumlar seni fedakar davranmaya sürükleyebilir. Duygularına fazla kapılmamaya çalışmalısın.

Sevgili Oğlak; objektif davranmak, mantık çerçevesinde karar almak yerine duyguların ve sezgilerinle hareket etmen mümkün. Yakın çevrene, kardeş ve arkadaşlarına karşı hassas ve duyarlı davranabilir; maddi manevi destek verebilirsin. Yapacağın anlaşmalarda ikilem ikilemde kalmamaya özen göstermelisin.

Sevgili Kova; finansal konularda bütçenin üstüne ve planlarının dışına çıkabilirsin. İlgini çeken bir hobine, sevdiklerine, yüksek maliyetli bir seyahate düşünmeden harcama yapabilirsin. Aynı zamanda yaratıcı olduğun bir konuda alacağın teklif sana ekstra kazanç sağlayabilir.

Sevgili Balık; burcunda ilerleyen Ay duygusallığını ve hassasiyetlerini arttırabilir, geçici bir durum endişe etmemelisin. Alıngan olman çevrendekilerle ilişkilerini olumsuz etkileyebilir. Yaşanabilecek sorunlar karşısında mantıklı davranmakta zorlanabilirsin. Yaratıcı yönünle ön planda olabilir; ilgi çekebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.