13 Temmuz 2019 Günlük Burç Yorumları

Bugün her şeyi anında yapmak isteyebilir; hızlı kararlar alabilir hatta çabucak öfkelenebiliriz. Cesaret ve liderlik gerektiren durumlar karşısında ise hesapsızca hareket edebiliriz. Bakış açımızı etkileyecek kişilerle tanışabilir; yurtiçi yurtdışı seyahatlere çıkma kararı alabilir; kendimizi daha özgür ve maceraperest hissedebiliriz.

Doğum haritana özel günlük burç yorumunu okumak için Moyra uygulamasını indir

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç; çalışma arkadaşlarınla organize olacağın bugün, hizmet aldığın kişiler gündemini meşgul edebilir. Gün içindeki sorumluluklarını planlayarak kendini rahatlatabilirsin. Bilgi almak ya da vermek konusunda olumlu ve verimli bir gündesin. Kendini geliştirmek için çalışabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa; kazandığın paranın değerini anladığın bugün, ödemelerin ve konusunda tedbir alabilir, kendine bir ödeme planı hazırlayabilirsin. Finansal sorumluluklar üstünde baskıya yol açsa da iş ve sosyal hayatında seni destekleyen kişilerin varlığı krizleri aşmanı ve ilerlemeni sağlayacaktır.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; bugün aşk hayatın bir hayli hareketli. İkili ilişkilerinde başarılı ve olumlu etkilerden söz edilebilir. Eğer bir ilişkin yoksa hayatına yeni birileri girebilir. Mevcut ilişkinde ise partnerinle iletişimin artabilir, daha dinamik ve eğlenceli bir hale gelebilir. Kendini keyifli hissedebilirsin fakat abartılı sözlere dikkat etmelisin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün günlük işlerinin yoğun temposundan dolayı fazla enerji harcayabilirsin. Yapman gereken işleri, bir an önce bitirmek istemen sinirlerini gerebilir ve yorulabilirsin. Stresten kurtulmak için çalışmak kadar eğlenmeye ve dinlenmeye de zaman ayırman gerekebilir. Sağlığını ikinci plana atmamalısın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan; bugün ilişkinde sevdiğini ve sevildiğini hissedebilirsin. Tutkuların son derece yüksekte seyretmeye meyilli olabilir. Partnerine karşı daha hevesli olabilir, neşeyle birtakım jestler yapabilir, hatta abartılı bir romantizm içinde olabilirsin. Sosyal çevrende de bugün ekstra ilgi çekici ve şanslı olabileceğin bir gündesin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak; bugün ailevi meselelerle meşgul olabilir, oluşabilecek gerginlikleri yatıştırabilir ve aile içi anlaşmazlıkları da çözüme kavuşturabilirsin. Ayrıca bugün evdeki tadilat veya tamiratla ilgilenebileceğin gibi yapılması gereken işlerini evden halledebilirsin. Toprak ve emlak ile ilgili alım satım konularında söz sahibi olabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi; sosyal tarafının ön planda olduğu bugünde, haftanın stresini atmak için arkadaşlarınla buluşabilir, aktiviteler yapabilir ve zihnini boşalmaya yönelik faaliyetlerde bulunabilirsin. Hayatta en çok keyif aldığın şeylere odaklanabilirsin. İçinde bulunduğun zorlu şartlara rağmen neşeli bir ruh hali içinde olacaksın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep; bugün parasal konular ve ekonomik durumunla ilgili hareketlenmeler hissedebilirsin. Yeni yatırımlar yapmayı düşünebilir, gelirini arttırmayı isteyebilir ve bu nedenle çevrendeki insanlardan tüyolar alabilirsin. Fakat bu fikirler asılsız olabileceğinden sadece düşünce olarak kalmalarında fayda var.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay; bugünü enerjik bir şekilde geçirmeyi planlıyor olabilirsin. Boş vermişlik seviyen üst düzeyde olabilir, kendini gezmeye ve seyahat etmeye adamış olabilirsin. Aşk hayatınla ilgili olarak, biraz sakinleşip kafanı toparladığında hiçbir şeyin göründüğü gibi kötü olmadığını görecek ve kendini akışa bırakacaksın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak; hislerinin kuvvetlendiğini sezebilirsin. Düşündüğün, fikir verdiğin ve hissettiğin her şeyin gerçekleşiyor olduğunu fark edebilirsin. Rüyalarının yol gösterici olduğunu anlaman, mantığını bir kenara koymanı ve iç sesine kulak vermeni gerektirebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova; tam bir hafta sonu enerjisine sahip ve motivasyonunun tavan olduğu bir gün yaşayabilirsin. Haftanın olumsuzluklarını çok da sorgulamadan keyifli zaman geçirmeye çalışmalısın. Uzun süredir haber alamadığın bir arkadaşın buluşmak için can atıyor olabilir. Sen de beklenmedik şekilde sevgini göstererek karşındakileri şaşkına çevirebilirsin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık; kariyer ve iş hayatınla kafan meşgul olabilir. Bugün çalışıyorsan iş yerinde olumlu gelişmeler yaşayabilir, eğer çalışmıyorsan pozitif haberler getirecek bir telefon alabilirsin. Çekici, yaratıcı, hevesli olabilir, üzerinde çalıştığın fikirleri kilit insanlara empoze etme konusunda başarı sağlayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.