13 Temmuz 2018 Burç Yorumları

Bugün gerçekleşecek Güneş tutulması, aniden ortaya çıkabilecek olayların habercisi niteliğinde. Dikkati elden bırakmadan, ayaklarımızı yere sağlam basmalı, sürpriz gelişmelere karşı hazırlıklı olmalıyız. Korkularımızla yüzleşebilir, duygularımızı ifade etmekte zorlanabiliriz.

Sevgili Koç; bugün hem kariyer ve ailevi konularda güçlü görünmek isterken, fazla inatçı olabilir, kendini ve bulunduğun ortamları gerebilirsin. Ortak kazanımlarınla ya da gayrimenkullerle ilgili konularda daha gerçekçi ve garantici düşünmeli, geçmişin hatalarını tekrarlamamaya çalışmalısın.

Sevgili Boğa; uzun zamandır üzerinde durduğun ticari bir konunun artık sona ulaşması mümkün. Çevrendeki insanlarla zaman zaman arana mesafe koyman gereken durumlar söz konusu olsa da uyumsuz ve inatçı olmaktan kaçınmalısın. Çıkarlarını kollamak durumunda kalabileceğin bir gündesin.

Sevgili İkizler; maddi ve manevi konuların önem kazanmasıyla, gelecek kaygısı içerisinde olabilir, gereksiz endişe krizleriyle sevdiklerinin moralini bozabilirsin. Para kazanma ya da birikim yapma konusunda telaş içerisinde olabilir, daha fazla çalışman gerektiğini düşünebilirsin. Ailenden gelebilecek destekler biraz rahatlamanı sağlayabilir.

Sevgili Yengeç; sakinlik içerisinde birkaç gün geçirmiş olsan da bugünün enerjisi hareketlenmeni ve kendini savunmanı gerektirebilir. Partnerinin tutucu yapısı; duygusal baskı yaşamana neden olurken, sözlerinden de rahatsızlık duyabilirsin. Bugün çocuklarla zaman geçirmek sana çok iyi gelebilir.

Sevgili Aslan; bugün bilinçaltını kurcalayan ve duygusal yük getiren düşüncelerle baş etmek için mücadele edebilir, kendi kendinin düşmanı haline gelebilirsin. Bu durum psikosomatik rahatsızlıklara zemin hazırlayabilir. Sağlığından başka hiçbir şeyin önemli olmadığının bilincine varmaya çalışmalı, enerjini yükseltmeye çabalamalısın.

Sevgili Başak;  hedef ve ideallerin konusunda gelecek kaygısı içerisinde olabilir, kendine olan güvenini sorgulayabilirsin. Romantik ilişkilerinde mesafe kat edebilirsin. Sevdiğin kişilere güvenmeli, etrafındaki insanların manipülatif davranış ve söylemlerine kulak asmamayı öğrenmelisin.

Sevgili Terazi; kariyer ya da evinle ilgili arzu ettiğin hedefe adım adım yaklaşırken, yasal konularla ilgili engellere takılabilir, bir süre daha sürüncemede kalabilirsin. Yaşanan aksaklıkları kabullenmen ve olgunlukla davranman, daha kolay çözüme ulaşmanı sağlayabilir. Sanatsal yeteneklerin, sezgilerinin de desteğiyle sana yeni fırsatlar sunabilir.

Sevgili Akrep; fikir ve düşüncelerini ifade ederken temkinli olman gereken bir gündesin. Yakınlarınla yaşayabileceğin beklemediğin bir sürtüşme, hazırladığın projelerin önüne engel çıkarabilir. Ufak tefek sorunlara teslim olmamalı, daha fazla sorumluluk alarak, hedefin doğrultusunda ilerlemeye çalışmalısın.

Sevgili Yay; kazanımların ve ortak kaynaklarınla ilgili temkinli olman ve elindekilerine sahip çıkman konusundaki uyarılara kulak vermende yarar var. Maddi ve manevi güvenliğini garanti altına almak ve uzun vadeli hedefler koymak için, daha gerçekçi olmalı, gereken sorumlulukları mutlaka almalısın.

Sevgili Oğlak; kişisel ya da ailevi mevzularda bu aralar görmezden geldiğin birçok konuyu artık tolere edemediğini hissedebilir, restleşme durumuna gelebilirsin. Ürettiğin işle ilgili övgü dolu sözler duyuyor olsan da hayatında köklü dönüşümler yapmak arzusu içinde olduğun bir gündesin.

Sevgili Kova; iş hayatında ya da günlük rutinlerindeki yoğun tempo içinde kaybolduğunu hissedebilir ve başkaları için özgürlüğünü feda ettiğini düşünebilirsin.  Kendini düşüncelerinle yıpratmak yerine, iç huzurunu besleyecek telkinler yapabilir ya da sorumluluklarını bölüşebilirsin. Sanatsal bir aktivite ruhuna iyi gelebilir.

Sevgili Balık; keyif aldığın gruplar içinde olabilir ya da yaratıcılık ve ilham gerektiren konularla ilgilenebilirsin. Sosyal çevrende uyumluluğun ve sakinliğin ile takdir toplarken, bazı kişilerin kıskanç tavırlarına maruz kalabilirsin. Aşırı duygusal tepkiler vermen, moralinin bozulmasına yol açabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.